Şimdi Ara

Sabiha Gökçen’de ÜCRETSİZ HIZLI GEÇİŞ (Cepteteb) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
8
Favori
17.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar normalde bu geçiş nasıl yapılıyor. ne kadar ücreti var
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Kişi başı 25 TL diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qxtrml

Kişi başı 25 TL diye biliyorum.
    15 hocam bildiğim kadarıyla

ama oranın da ihalesini dolarla malum firmalara devretmişlerse 49 yıllığına, 25e çıkmış da olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bittiğine göre biten fırsatlara taşınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Bittiğine göre biten fırsatlara taşınabilir.
    bitmedi, sitede hala güncel kampanya
  • HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle astiden bu kadar hızlı gecemezsin kontrollerden.bu kampanya devam etmeli.hatta yaygınlaşmali

• P.tesi ihtiyaç olacak gördüğüm iyi oldu.Karekodu Sabiha Gökçen fast track bölümünden mi alıyorum?

• Bu uygulama yurt dışından dönüşlerde de kullanılabiliyor mu? Kullanılıyorsa nasıl kullanılıyor?

• karaelmaslim K kullanıcısına yanıt
    Sitesinde yazdığına göre dış hatlar geliş Atatürk ve Sabiha'da kullanılabiliyor ben Atatürk ten kullandım çok işime yaradı.
    Atatürk için dış hatlar gelirken normal pasaport kontrolünün hemen yanında TAV passport diye ayrı bir tabela var oradan girebiliyorsunuz. Hatta hemen yanında diplomatik pasaport ve business için iki giriş daha var, ben gelirken business giriş daha kalabalıktı, TAV passport 3 kişi idik.
  • P.tesi Sabiha Gökçen de çok işime yaradı.Millet kontrol noktalarında yığılmışken yanlarından geçip gittim, harika bir kampanya

• geçen içerdeki hızlıgeçiş noktasını kullanayım dedim ben yukarı çıkıp hızlıgeçişten geçip inene kadar ailem normal noktadan geçmiş beni bekliyorlardı
  • sabiha da yoğun saatlerde uçmuyorsanız pek bi esprisi yok zaten boş kaç kez uçtum sabah gece öğleden sonra vs öyle aman aman bi bekleme olmadı bildiğimiz kapıdan girip kontrolden geçip uçuş kapısına yöneldim,valiz yoksa zaten çok seri oluyor ama atatürk için aynı şeyi söyliyemem
  • bu zimbirtiyi arkadasimiz icin kullanabiliyor mu yoksa kendimiz olmadan kullanilamiyor mu? arkadasimi yolcu edecegim hic kullanmadim ama bi jest yapayim eger oluyorsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

bu zimbirtiyi arkadasimiz icin kullanabiliyor mu yoksa kendimiz olmadan kullanilamiyor mu? arkadasimi yolcu edecegim hic kullanmadim ama bi jest yapayim eger oluyorsa...
    QR kodu okutması gerekiyor siz olmadan biraz zor
  • boa17 kullanıcısına yanıt
    yaninda olsam yeterli mi( guvenlige kadar normalde yanindayim) yani okutup geri gidebilir muyum yoksa benim girmemin yasak oldugu bir kisimda mi okutuluyor?
    tesekkurler cevap icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

yaninda olsam yeterli mi( guvenlige kadar normalde yanindayim) yani okutup geri gidebilir muyum yoksa benim girmemin yasak oldugu bir kisimda mi okutuluyor?
    tesekkurler cevap icin.
    Yanında olmanız yeterli siz o kısma kadar girebiliyorsunuz beraber

siz açıp uygulamayı okutmanız yeterli , o geçer gider sizde geri dönebilirsiniz

kimin okuttuğu kimin geçtiği önemli değil
  • Benim telefonda bir türlü çıkmadı kare kod bu tarz sorun yaşayan oldu mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabiha dış hatlar gidiş için temmuzda ilk kez kullanayım dedim, normal sıralarda aşırı bir kuyruk var , tav için tabela var, heralde burası diye girdim ama o kadar boş ki, direk yolun sonunda bi tane polis memur görevli sizi bekliyor, acaba yanlış mı geldim falan dedim, değilmiş, şakkadanak telefonu okutup devam ettim, hanım şaşırdı , nerde bi boş iş, boş kampanya var sende ama bu sefer işe yaradı dedi
  • Arkadaslar bu kampanya aktifmidir ??? Bende cepteteb var sali gunu izmirden sabiha gokcene ucucqm her iki limandada kullanbilirmiyim daha once hic kullanmadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Arkadaslar bu kampanya aktifmidir ??? Bende cepteteb var sali gunu izmirden sabiha gokcene ucucqm her iki limandada kullanbilirmiyim daha once hic kullanmadim
    evet

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.