Şimdi Ara

Sabancı mı İtü mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sınavda 27 binden 15 bine çektim. Aklımda iki bölüm var. İtü imalat, Sabancı mekatronik. İkisininde artıları ve eksileri var.

Sabancı:
    +Kaliteli hocalar
    +Kampüsü

-130 bininci adam da 2 sene sizle okuyacak. Yani ortam.
    -İtü kadar marka değil.

İtü:
    +İş olanakları
    +Marka
    +Öğrenciler

-Adı (imalat nedir yahu bari üretim falan olsaydı)
    -Sınıflarını beğenmedim.

Aslında hep aklımda Sabancı mekatronik vardı ama internette ki yorumlar canımı sıktı. Sizce hangisi veya başka ne önerirsiniz? Nedenleriyle yazar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slowmo -- 1 Temmuz 2014; 22:05:19 >

• Hocam bence itu tercih et.Sabanci adi sani olan bir universite ama bence muhendislik teknik universitede okunmalidir.İnsaati da bir arastir derim.İtu insaat bir markadir cunku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Sabancı'nın Kampüsü nasıl arti oluyor? Birisi Taksimin dibinde öbürü Gebze'de.

• quote:

Orijinalden alıntı: duetyo

Sabancı'nın Kampüsü nasıl arti oluyor? Birisi Taksimin dibinde öbürü Gebze'de.

Kampüsü güzel diye dedim. Ulaşım süreleri aynı bana.

Edit: itü beşiktaşta değil mi? Emin değilim soru ciddi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slowmo -- 1 Temmuz 2014; 22:14:36 >
  • tabikide İTÜ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slowmo

quote:

Hazırlığı Maçka'da (Taksim'e yakın), 1.sınıf derslerini Ayazağa'da (Ana Kampüs), Diğer üç seneyi ise Gümüşsuyu Kampüsü'nde geçireceksin, o da Taksim'e yakın. Sadece kampüs olarak ele alırsak Sabancı kampüsü tabiki Gümüşsuyu'ndan daha iyi ama Taksim'i de göze alınca işler değişir. Bana sorarsan her iki okula da git öğrencilerle konuş. İtü'nün tercih günleri 9-12 Temmuz, okula gelip sorularını sorarsın öğrencilere ve akademisyenlere kolay gelsin.

• quote:

quote:

quote:

Hazırlığı Maçka'da (Taksim'e yakın), 1.sınıf derslerini Ayazağa'da (Ana Kampüs), Diğer üç seneyi ise Gümüşsuyu Kampüsü'nde geçireceksin, o da Taksim'e yakın. Sadece kampüs olarak ele alırsak Sabancı kampüsü tabiki Gümüşsuyu'ndan daha iyi ama Taksim'i de göze alınca işler değişir. Bana sorarsan her iki okula da git öğrencilerle konuş. İtü'nün tercih günleri 9-12 Temmuz, okula gelip sorularını sorarsın öğrencilere ve akademisyenlere kolay gelsin.

Bunları bilmiyordum. Teşekkürler.

• quote:

Sınavda 27 binden 15 bine çektim. Aklımda iki bölüm var. İtü imalat, Sabancı mekatronik. İkisininde artıları ve eksileri var.

Sabancı:
    +Kaliteli hocalar
    +Kampüsü

-130 bininci adam da 2 sene sizle okuyacak. Yani ortam.
    -İtü kadar marka değil.

İtü:
    +İş olanakları
    +Marka
    +Öğrenciler

-Adı (imalat nedir yahu bari üretim falan olsaydı)
    -Sınıflarını beğenmedim.

Aslında hep aklımda Sabancı mekatronik vardı ama internette ki yorumlar canımı sıktı. Sizce hangisi veya başka ne önerirsiniz? Nedenleriyle yazar mısınız?

Neresi oldu :)

• Slowmo S kullanıcısına yanıt
    İTÜ imalatsa hazırlık okucan mı bro? Ben okuyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.