Şimdi Ara

SAATLER (717. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.530
Cevap
104
Favori
3.881.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thekoch

Arkadaslar bu saat hakkındaki görüşleriniz nelerdir, 600 tl verilir mi, modeli hoşuma gitti, ama boss saatlerinin kalitesi hakkında bir bilgim yok, daha önce bu markadan bir saat kullanmadım

SAATLER

sayın teng'in de dediği gibi 600 verilmez. bunlar için boss saat demeyelimde biraz boşş saat diyelim.
    bu arada herkesin bayramı kutlu olsun. bayramlık saatlerinizi kutularından çıkarıp takmayı unutmayın.
  • quote:

Arkadaslar bu saat hakkındaki görüşleriniz nelerdir, 600 tl verilir mi, modeli hoşuma gitti, ama boss saatlerinin kalitesi hakkında bir bilgim yok, daha önce bu markadan bir saat kullanmadım

SAATLER

Bu paraya bir tissot le locle otomatik alınabilir. Ancak düz olanından alınabilir. Kronograf kadranlı olanlar 1000 tl'nin üzerinde. Bu le locle modellerinin de power reserve li olanları var, çok da şık duruyor, ben burada hiç rastlayamadım, herhalde gelse de fahiş fiyat koyarlardı, Yurt dışı sitelerinde 750-800 tl'ye felan geliyor.

Bunun dışında Seiko otomatikleri de deneyebilirsiniz. Ben şahsen Polish'den bir tane Spor modelini aldım, çok memnun kaldım, yanlış anlamayın kendisi satıcı değil, benim de bir menfaatim yok, hatta elindeki diğer seikolardan hala veriyor mu onu da bilmiyorum, en iyi reklamı müşteri yapar derler ya, onun gibi birşey

Orient otomatikler de fena değil..

Sonuçta bunların hepsi bahsettiğiniz saatlerden daha iyidir.

• @teng, polish, burbank

Arkadaslar ilginiz ve yorumlarınız icin tesekkürler, yorumlarınıza göre saati listemden cıkarıyorum yeni bir saat aramaya başladım
  • http://urun.gittigidiyor.com/SEIKO-SNN081-FORMULA-ONE-CHRONO-UCRETSIZ-KARGO_W0QQidZZ29364863

beyler bu saat nasıldır fıyatı hak edermı kalıtelımıdır orj mıdır ?
  • Arkadaslar yorumlarınız üzere ebaydan tissot saatlere baktım, Şu iki saati begendim, fakat bunlar herhalde taklit, cunki 80-100 dolara satıyor satıcı,
    Saatlerin Tr fiyatı 650 tl, bu kadar fark anormal, bir de satıcının Honk Kong lu olması yüzünden yuzde 99 taklit diye düsünüyorum,
    Peki böyle taklit bir saati alsam ikinci saat olarak kullansam taklit oldugunu cok kendini belli eder mi , yoksa parayı çöpe mi atmış olurum,
    bir de bu saatler taklit ise içindeki göstergeler akseuar mıdır acaba?

SAATLER

SAATLER

http://stores.ebay.com/Apexlai-Store

Hayırlı bayramlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thekoch -- 9 Eylül 2010; 17:21:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

http://urun.gittigidiyor.com/SEIKO-SNN081-FORMULA-ONE-CHRONO-UCRETSIZ-KARGO_W0QQidZZ29364863

beyler bu saat nasıldır fıyatı hak edermı kalıtelımıdır orj mıdır ?

Buradan hakiki mi replika mı anlaşılmaz. satıcı orijinal resmini de koyabilir.
  • quote:

Arkadaslar yorumlarınız üzere ebaydan tissot saatlere baktım, Şu iki saati begendim, fakat bunlar herhalde taklit, cunki 80-100 dolara satıyor satıcı,
    Saatlerin Tr fiyatı 650 tl, bu kadar fark anormal, bir de satıcının Honk Kong lu olması yüzünden yuzde 99 taklit diye düsünüyorum,
    Peki böyle taklit bir saati alsam ikinci saat olarak kullansam taklit oldugunu cok kendini belli eder mi , yoksa parayı çöpe mi atmış olurum,

SAATLER

SAATLER

http://stores.ebay.com/Apexlai-Store

Hayırlı bayramlar

Kadran kalitesinden taklit olduğu belli ama bilmeyen taklit olduğunu anlamaz. Quartzkrono mekanizmalar pahalı değil. Tissot'un kendi koyacağı mekanizma da bundan çok daha iyi bir mekanizma değil. O yüzden hep diyoruz quartz saatlerin mekanizması önemli değildir. Boşuna sormayın diye ama kimse okumadığı için her 3 sorudan bir mekanizma üzerine oluyor. Ama bu saatle denize girip dalmayı aklından bile geçirmeyin.

Kardeşim yurda dönerken uçakta 1250 tl ye M. Lacroix quartzkrono saat almış. Ertesi gün bozulmuş bana yolladı. Tamirciye götürdüm . Açtı ve aaa bu sahte demezmi. Ben de sahte değil, sahte olsa ben farkına varırdım dedim ama ''olamaz M. Lacroix Ronda mekanizma kullanmaz . Eta kullanır bu kesin sahte '' deyince ben de kendimden şüpheye düştüm. Anaa neler var demek ben bile uyudum diye diye Bayisine sordum ve öğrendikki M. Lacroix bile Ronda mekanizma kullanıyormuş. Saati geri vermek daha pahalı olacağından 50 tl verip aynı mekanizmanın yenisinden taktırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teng -- 9 Eylül 2010; 18:59:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: teng

quote:

Arkadaslar yorumlarınız üzere ebaydan tissot saatlere baktım, Şu iki saati begendim, fakat bunlar herhalde taklit, cunki 80-100 dolara satıyor satıcı,

Hayırlı bayramlar

Kadran kalitesinden taklit olduğu belli ama bilmeyen taklit olduğunu anlamaz. Quartzkrono mekanizmalar pahalı değil. Tissot'un kendi koyacağı mekanizma da bundan çok daha iyi bir mekanizma değil. O yüzden hep diyoruz quartz saatlerin mekanizması önemli değildir. Boşuna sormayın diye ama kimse okumadığı için her 3 sorudan bir mekanizma üzerine oluyor. Ama bu saatle denize girip dalmayı aklından bile geçirmeyin.

Kardeşim yurda dönerken uçakta 1250 tl ye M. Lacroix quartzkrono saat almış. Ertesi gün bozulmuş bana yolladı. Tamirciye götürdüm . Açtı ve aaa bu sahte demezmi. Ben de sahte değil, sahte olsa ben farkına varırdım dedim ama ''olamaz M. Lacroix Ronda mekanizma kullanmaz . Eta kullanır bu kesin sahte '' deyince ben de kendimden şüpheye düştüm. Anaa neler var demek ben bile uyudum diye diye Bayisine sordum ve öğrendikki M. Lacroix bile Ronda mekanizma kullanıyormuş. Saati geri vermek daha pahalı olacağından 50 tl verip aynı mekanizmanın yenisinden taktırdım.

Hocam yanıtlar için teşekkürler, forum için cok faydalı arkadaslarımızdansınız, bilgilerinizi forumla paylastıgınız icin tesekkürler

•  SAATLER

2-3 yıl önce e-bay üzerinden bu saati(SNQ043) almıştım.
    saatten gayet memnunum ancak 1 ay önce bir sorun başgösterdi. saatin akrebi 12 nin üzerinde kalıyor. yelkovan ve saniye sorunsuz çalışıyor.
    akrebi herhangi bir saate getirdiğimde tekrar 12ye gidene kadar normal çalışıp sonra tekrar 12nin üzerinde kalıyor.

acaba muhtemel sorunu ve tamirat ucreti ne kadar tutar? bu aralar sıkışık olduğumdan dolayı tamiratı pahalı ise yaptırmayabilirim.

yorumlarını esirgemeyenlere şimdiden teşekkürler.
  • SEIKO nun SRX003 modeli için ne dersiniz 2287 lira etiketi var 1350 ye falan bırakıyorlar taksitle,bu para verilirmi yada ne kadar eder size göre,fiyatı ederinin üzerinde mi.
  • Nihayet düzgün fotoğrafları yükledim, skz 249 kolumda.

3 günlük sapma oranı yaklaşık 27 saniye (ileri), günde 9 saniyeye denk geliyor.

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

• Forum arkadaşlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutlarım.
  • quote:

@teng, polish, burbank

Arkadaslar ilginiz ve yorumlarınız icin tesekkürler, yorumlarınıza göre saati listemden cıkarıyorum yeni bir saat aramaya başladım

Rica ederim, almadan önce veya aldıktan sonra yine paylaşım yaparsan seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teng

Forum arkadaşlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Bilmukabele ben de tüm arkadaşların Mübarek Ramazan Bayramını kutlar ve nice güzel saatli günler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 10 Eylül 2010; 0:57:00 >
  • arkadaşlar ben aşşaıda linki verdiğim saati çok beyendim fakat fiyatı çok fazla acaba kaliteli tipi bu şekilde olan fiyatı çok olmayan bir saat önerirmisiniz. Özellikle kordonu çelik olup böyle siyah şerit olması çok hoşuma gidiyor.

http://www.alisverissaati.com/urun.asp?id=17071&urun=Seiko+SNAA93P
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

arkadaşlar ben aşşaıda linki verdiğim saati çok beyendim fakat fiyatı çok fazla acaba kaliteli tipi bu şekilde olan fiyatı çok olmayan bir saat önerirmisiniz. Özellikle kordonu çelik olup böyle siyah şerit olması çok hoşuma gidiyor.

Aklınızdaki azami bütçeyi belirtirseniz ona göre tavsiye vermek daha kolay olur.

Seiko düşünüyorsanız, Seiko 5'leri önerebilirim. Tabii dediğim gibi bütçe vermeniz lazım, eğer bütçeniz uygunsa isviçre mekanizmalı saatler de önerebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

arkadaşlar ben aşşaıda linki verdiğim saati çok beyendim fakat fiyatı çok fazla acaba kaliteli tipi bu şekilde olan fiyatı çok olmayan bir saat önerirmisiniz. Özellikle kordonu çelik olup böyle siyah şerit olması çok hoşuma gidiyor.

Sizin söylediğiniz gibi kronolu ve çelik kordon ortası siyah şeritli Swatch saatler var . Linkteki saatten hem daha güzel hem de fiyatı çok hesaplıdır.

• SEIKO nun SRX003 modeli için ne dersiniz 2287 lira etiketi var 1350 ye falan bırakıyorlar taksitle,bu para verilirmi yada ne kadar eder size göre,fiyatı ederinin üzerinde mi. Birde otomatik sat ile kinetik direct drive arasında ne fark var.YARDIM ARKADAŞLAR...

http://urun.gittigidiyor.com/SRX003p1-SEIKO-PREMIER-AYFAAZLI-2009_W0QQidZZ30149953
  • Beyler,
    Tissot marka bi saat beğendim..
    Hepsiburadada saati buldum biraz daha uygun fiyatlı.
    Sahte falan çıkma ihtimali var mı?
  • Hepsiburada'dan sahte çıkmaz. O riske girmezler bence. O büyüklükteki bi şirket orjinal diye kandırmaz kimseyi.
  • 
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.