Şimdi Ara

SAATLER (1229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.530
Cevap
104
Favori
3.880.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12271228122912301231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Fossilden 320 lira civarı bileklikli (böyle mi deniyor bilmiyorum) bir saat beğendim. İnternet baktım ama modeli bulamadım. Sormak istediğim Fossil nasıl bir markadır, bu kadar para vermişken daha iyi bir saat markası mı alınmalıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F66E3D39F -- 10 Eylül 2011; 20:27:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gdraek

Arkadaşlar Fossilden 320 lira civarı bileklikli (böyle mi deniyor bilmiyorum) bir saat beğendim. İnternet baktım ama modeli bulamadım. Sormak istediğim Fossil nasıl bir markadır, bu kadar para vermişken daha iyi bir saat markası mı alınmalıdır?

Bence Fossil saat almamalısın. Görünüşü beğendim demişssin ama emin ol ondan 5 kat daha iyi görünen saatlerde var. Biraz daha araştırmalısın hatta mümkünse haftalarca araştır, almışken tanıdığın bir saati al ki memnun kalasın. Şimdi şu bilekli Fossil saatleri liseliler filan takıyor sırf görüntü için. Güzelde durmuyor yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata

Swiss Military Navigator model saati aldım. Yorumunuz nedir?

http://www.hanowa.ch/pages/sites/AvioLine/navigator.html

valla saat ,1o numara cok hosuma gitti guzel secim bence fiyati ne kadar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

quote:

Orijinalden alıntı: gdraek

Arkadaşlar Fossilden 320 lira civarı bileklikli (böyle mi deniyor bilmiyorum) bir saat beğendim. İnternet baktım ama modeli bulamadım. Sormak istediğim Fossil nasıl bir markadır, bu kadar para vermişken daha iyi bir saat markası mı alınmalıdır?

Bence Fossil saat almamalısın. Görünüşü beğendim demişssin ama emin ol ondan 5 kat daha iyi görünen saatlerde var. Biraz daha araştırmalısın hatta mümkünse haftalarca araştır, almışken tanıdığın bir saati al ki memnun kalasın. Şimdi şu bilekli Fossil saatleri liseliler filan takıyor sırf görüntü için. Güzelde durmuyor yani.

Bugün saatçileri dolaştım. Gözüme çarpan modeller oldu. Swatch seiko gibi markaları tabi biliyorum ama fossil hakkında hiç bilgim yok. Görünüş olarak beğendiklerimden biri de fossildi. Liseliler falan takıyor dedin hevesimi kaçırdın zaten Ben aradığım özellikleri söylesem burda yardımcı olabilir misiniz? 1-2 hafta içinde güzel bir saat almak istiyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KaraKule06
    Bu Casio modelini beğenmiştim ama saat maalesef Ankara'daki hiçbir bayide yok. Casio'nun teşhir fotoğraflarının aşırı photoshoplu olduğu söylendiği için kolumda görmeden almak istemiyorum.

CASIO EFE-504L-1AVDF
     SAATLER

Bugün Forum Ankara AVM'de gezerken Konyalı Saat'te buldum aradığım modeli, inceledim de yalnız kendi sitelerinde 590TL taksitli 524TL Peşin gözükmesine rağmen bana indirimsiz fiyatı indirimli fiyat olarak 656TL söyledi peşin alcam ne olur dedim bu sefer 590TL dedi. Sitenizdeki fiyatlar değişik mi oluyor dedim. Orda internete özel iskonto uygulanıyor filan dedi fazla ısrarcı olmadım amacım zaten ordan almak değildi saat görmekti gördüm.

hızlısaat.com'a güveniyordum ordan alırım diye dün fiyatı 426TL olan ürünün fiyatı değişmiş 492TL olmuş bu fiyat değişikliğini soracam şimdi bir maille ama @Awesome'un dediklerine de takılmadım değil

Saatcell.com ile ilgili arkadaş @teomanr bayramdan sonra ilgileneceğim sizlerle demiş ama bence bu başlığı takip etmeyerek potansiyel bir sürü müşteri kaybediyor örneğin benim aradığım model sitelerinde yok bu konuda yardımcı olabilir mi diye birazdan ona da özel mesaj geçecem burdan da yazmak istedim

• hızlısaat'te fiyat değişikliği oldu çünkü eski fiyatlar doların eski kuruna göre ayarlıydı. Dolar fırladığı için şimdi değişiklik oldu ne yazıkki. Adamlar çok ilgili merak etme yanlış saat gelmez.
  • Hizlial.com'dan Casio EF-503L-1A aldım arkadaşlar ama keşke kolumda görmeden almasaymışım, pek içime sinmedi. Hatta iade edeceğim de hadi yarın pazar bir de size danışayım dedim. Bilmiyorum bu fiyata bu saatten iyisini bulur muyum ama küçük geldi saat gözüme, yaşım da 18 olduğu için takayım gitsin diyorum bazen ilerde daha iyisini alırım diyorum ama karar veremedim bir türlü. İade etsem kabul ederler mi kutusu deforme oldu biraz, kabul etmezlerse zararla satışa da çıkarabilirim ama işte bu fiyata saat yok piyasada. 160 liraya aldım ben, bunu satsam bile yerine ne alabilirim ki?

SAATLER
    Bakın kendim çektim fotoğrafı ne kadar güzel duruyor değil mi saat? Ama kolumda böyle durmadı işte ufacık durdu.

• http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-tag-heuer-carrera-calibre-16-57520164/detay/?

Ne diyeyim, bilemiyorum. 3.000 TL'ye çöp satıyor adam.

Bu arada bir arkadaşımla birlikte geçen hafta Tag Heuer Carrera Twin Time için 3.000 TL fiyat aldık.

Çakma saat bakan arkadaşlar bir daha düşünsün derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Muktedir_

Hizlial.com'dan Casio EF-503L-1A aldım arkadaşlar ama keşke kolumda görmeden almasaymışım, pek içime sinmedi. Hatta iade edeceğim de hadi yarın pazar bir de size danışayım dedim. Bilmiyorum bu fiyata bu saatten iyisini bulur muyum ama küçük geldi saat gözüme, yaşım da 18 olduğu için takayım gitsin diyorum bazen ilerde daha iyisini alırım diyorum ama karar veremedim bir türlü. İade etsem kabul ederler mi kutusu deforme oldu biraz, kabul etmezlerse zararla satışa da çıkarabilirim ama işte bu fiyata saat yok piyasada. 160 liraya aldım ben, bunu satsam bile yerine ne alabilirim ki?

SAATLER
    Bakın kendim çektim fotoğrafı ne kadar güzel duruyor değil mi saat? Ama kolumda böyle durmadı işte ufacık durdu.

Ben de yukarıdaki mesajımda ki saati almak istiyorum öncelikle resimdeki gibi büyük değiller gerçekten onun için özelliklerinden çapına dikkat etmek lazım benim istediğim modelde çok büyük duruyor ama öyle değil değiştirmek istiyorsan kutudaki deformasyonu dert etmezler diye düşünüyorum

Bu arada hızlıal.com'dan almışsın. Nasıl sipariş, kargo ve ulaşım aşamasında bir sıkıntı oldu mu? Tavsiye eder misin oradan alışveriş yapmamı? Ürün Ersa garantili mi? Garanti belgesindeki kaşe kime ait kutu nasıl geldi eksik bir şey var mı gözüne çarpan?

• quote:

hızlısaat'te fiyat değişikliği oldu çünkü eski fiyatlar doların eski kuruna göre ayarlıydı. Dolar fırladığı için şimdi değişiklik oldu ne yazıkki. Adamlar çok ilgili merak etme yanlış saat gelmez.

O da bize denk gelmiş yani, şansa bak neyse mail attım. Bakalım cevap gelecek mi? hem ne kadar ilgililer görmüş oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraKule06

Ben de yukarıdaki mesajımda ki saati almak istiyorum öncelikle resimdeki gibi büyük değiller gerçekten onun için özelliklerinden çapına dikkat etmek lazım benim istediğim modelde çok büyük duruyor ama öyle değil değiştirmek istiyorsan kutudaki deformasyonu dert etmezler diye düşünüyorum

Bu arada hızlıal.com'dan almışsın. Nasıl sipariş, kargo ve ulaşım aşamasında bir sıkıntı oldu mu? Tavsiye eder misin oradan alışveriş yapmamı? Ürün Ersa garantili mi? Garanti belgesindeki kaşe kime ait kutu nasıl geldi eksik bir şey var mı gözüne çarpan?

Dört günde kargoya vermeleri haricinde bir sorun yaşamadım, Karpa İthalat yazıyor garanti belgesinde, en ucuz fiyatı hizlial.com'da bulduğum için ordan aldım ben, tavsiye edebilirim.

• nedir bu casio merakı herkeste :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

nedir bu casio merakı herkeste :D

casio hem kaliteli hem bütün kesime hitab eden bir marka bende su siralar saat bakiyorum ama galiba timex alicam onda karar kildim gibi.
  • quote:

Hizlial.com'dan Casio EF-503L-1A aldım arkadaşlar ama keşke kolumda görmeden almasaymışım, pek içime sinmedi. Hatta iade edeceğim de hadi yarın pazar bir de size danışayım dedim. Bilmiyorum bu fiyata bu saatten iyisini bulur muyum ama küçük geldi saat gözüme, yaşım da 18 olduğu için takayım gitsin diyorum bazen ilerde daha iyisini alırım diyorum ama karar veremedim bir türlü. İade etsem kabul ederler mi kutusu deforme oldu biraz, kabul etmezlerse zararla satışa da çıkarabilirim ama işte bu fiyata saat yok piyasada. 160 liraya aldım ben, bunu satsam bile yerine ne alabilirim ki?

SAATLER

bileginde ve farklı acılardan fotograflar ceker misin ? Ben de bu saati almayı dusunuyorum, istedigim 500c modelini bulamayacam galiba. İnternette bilek uzerinde hic fotografı yok o yuzden merak ediyorum. 2-3 fotograf daha ekleyip saatin malzeme kalitesi hakkında filan yorum yaparsan hem sana yardımcı oluruz hem ben de karar kılmıs olurum.

• Arkadaşlar motorlara ilgim olduğu için tissot'un motor gp model saatinden almak istiyorum piyasada çok pahalıya veriyorlar.Uygun bir fiyat'a alabileceğim mekan var mı?Yada şundan alın tarzında önerebileceğiniz bir kişi,dükkan,mağaza vs.

Almak istediğim model ;Beyazıda var.

SAATLER
     SAATLER

Birde diğer bir model var;

SAATLER

Kolleksiyon'a bakmak isteyenlere link veriyorum buyrun :http://www.tissotshop.com/collections/collections-motogp.html

Tissot'u satan sağlam bir yer arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asonas -- 11 Eylül 2011; 11:31:43 >

• quote:

Dört günde kargoya vermeleri haricinde bir sorun yaşamadım, Karpa İthalat yazıyor garanti belgesinde, en ucuz fiyatı hizlial.com'da bulduğum için ordan aldım ben, tavsiye edebilirim.

Telefonda sorduğumda ürünlerinin Ersa garantili olduğunu söylemişlerdi ama benim soruş biçimim yanlıştı galiba, ben adama Ersa garantili mi diye sordum oda evet Ersa garantili dedi. Yönlendirdim yani aklınızda bulunsun böyle sormayın.

Niye Karpa istemiyorum onuda açıklayayım. Casio'nun sitesinde ilan ettiği tek resmi dağıtıcı Ersa yani bu durumda Karpa sanırım paralel ithalat ürün getiriyor ve benim için en büyük eksiklik Karpa yetkili servisi sadece İstanbul'da var bir sorun olduğunda İstanbul'a göndermek durumunda kalacağım. Ersa'nın ise Ankarada Servisi var

• quote:

Orijinalden alıntı: ubiquitous_arda
    @KaraKule06 hocam hizlial.dan laptop, ceptelefonu vs. bir çok ürün aldım güvenle alışveriş yapılıcak sitelerden bir tanesi. Zaten yanılmıyosam Gold kuruluşu olmalı. Televizyonları paralel ithalat diye biliyorum onun dışında bu tarz ürünleri varmı bilemiyorum. İnternetten alışveriş yapıcaksam ilk baktığım sitelerdendir.

Eyvallah hocam zaten şuan düşündüğüm model yok sitelerinde 503D bakarken oraya göz atmıştım. Olmadı oraya da bir mail atayım benim modeli temin edebiliyorlar mı bakalım.

@Asonas

Tissot'u Konyalı Saat satıyor hocam dün gördüm "Forum Ankara" mağazasında ama benim bütçemi aştığı için pek dikkatli bakmadım istediğin model var mı yok mu fiyatı uygun mu değil mi bilemem

• Karakule teşekkürler ilgine.Dışarda bu saati 1.500-1.700 arası satıyorlar.Ben bir arkadaş vasıtası ile 1.200'e buldum.Sıkı bir tanıdığımın arkadaşı var saatçi onada danışacağım 800-900 arası alabiliriz sanırım.
    Tissot'un distribütörü hangi firma acep bilen var mı?
  • Merhaba Arkadaşlar. Şu sıralar bende bir saat almayı planlıyorum. Max bütçem 500 TL.

Deri kayış olmayan otomatik bir saat varsa önerilerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardagame

Seiko SNAE67P modelini arıyorum elinde olan 2.el 0 farketmez satmak isteyen olursa pm atarsa sevinirim iyi forumlar...

SAATLER

yenı bır model ıkıncı elı bu sıralar olusmaz,1.elıde bır dunya paradır şimdilik gerenk yokkkk
  • 
Sayfa: önceki 12271228122912301231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.