Şimdi Ara

SAATLER (1228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.531
Cevap
104
Favori
3.879.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12261227122812291230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Uçan Matkap

Fakir ilkokullu

Halen fakir diyor dengesiz yav. Dijital saat alacaksan ya şöyle bir şey alırsın G-shock Riseman

http://watchshock.com/photo/Casio/G-Shock/Riseman/G-9200-1/G-9200-1-watches-1264700407.jpg

ya da çok sportif olsun diyorsan Nike Triax Vapor 300 tarzında bir şey alırsın

http://farm4.static.flickr.com/3453/3837699848_cc09aa4298.jpg

Gidip apaçi liseli bir saat almışssın sırf görünüş için, millete gelip fakir ilkokullu diyip duruyorsun. Komik bir nick almaya çalışmışssın o da olmamış.

• Neden alamadın ?
  • Seiko SNAE67P modelini arıyorum elinde olan 2.el 0 farketmez satmak isteyen olursa pm atarsa sevinirim iyi forumlar...

SAATLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_katliam

Geçenlerde konuya dahil olmuştum doğum günümde saat olarak ne alayım diye,kardeşim aileme söylemediği için gidip saat almışlar,o yüzden seiko black monster alıcam yanına sadece..

Sizlerin saat hakkında yorumları nedir,merak ettim sadece?

Romanson ilk etapta sıcak bakmayacağım bir marka olsa da çelik kasa, safir cam, İsviçre makine ve safir camıyla çok güzel bir saate benziyor. Tuşların ve tahminimce tepenin vidalı olması ise su geçirmezlik açısından büyük avantaj.

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanmam dileklerimle.

Siyah ve beyaz Rolex'ler yeni Explorer 2. Türkiye'de liste fiyatları 9.500 CHF civarında olacaktır.

quote:

Orijinalden alıntı: uataman

quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

Beyaz olanın önceki sayfada paylaştığın fotoğrafında saat pek güzel görünmüyordu fakat şimdiki fotoğraflarda oldukça güzel görünüyor. Hatta saate hayran kaldım bile diyebilirim

Ben de ufak bir detay haricinde saati oldukça beğendim. Bu saati en çok merak eden burbank'tı, yorumlar için onu bekliyorum.

bezelin iç kısında kalan rolexrolexrolex yazısı rahatsız etti sanırım :) bezelin 24 saate bölünmesi de hoş olmamış bence...

Submariner almak lazım... :)

Bezelin içindeki ROLEXROLEXROLEX artık yeni modellerde var, benim için çok da sorun değil. Hatta bu işleme ile birlikte saatin seri numarası da bezelin içine yerleştirildi ki bu sevdiğim bir özellik oldu çünkü eskiden saatin seri numarası boynuzların arasında olduğu için bileziği sökmek gerekiyordu.

Saatte sevmediğim nokta, biraz küçük kalan tepe korumaları ve en nemlisi saatin büyüklüğü ile uyumlu olmadığını düşündüğüm tepe. Keşke Submariner gibi büyük Triplock kullansalarmış.

Bezel ise bence güzel, GMT saatte 24 saatlik bezel oldukça kullanışlı ve bu bezel Explorer 2'nin 40 yıllık geleneğinin bir parçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: ubiquitous_arda

İndirim bekliyorum. Markafoni kuponum var geçen Casio kampanyası yapmışlardı bidaha yaparlarsa hemen alıcam.

1 ay içinde kesin yaparlar yine,

________

Beklediğim saat Casio EQS 500C'yi aldım sonunda. Yarın parayı yatırıcam, kargoya verecekler, pazartesi elimde olacak

SAATLER

• Teşekkürler. Markafonideki kampanyalar çok iyi ama sadece kredi kartıyla alındığı için alma şansım yok, çok üzülüyorum kaçan fırsatları görünce
  • saatimi satmak yada takaslamak istiyorum arkadaslar 1. Kalite full fonksiyonlu TAG HEUER CALIBRE 36 CALIPER CONSEPT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi +24edition -- 9 Eylül 2011; 22:26:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin1982

quote:

Orijinalden alıntı: help21

arkadaşlar kız arkadaşım için saat almak istiyorum 150 liradan fazla olmamalı şık güzel olmalı önerilerinizi bekliyorum:) deneyimlerinizi paylaşın yardım lütfen 1-2 gün içinde almalıyım

o fiyatlara kalite adına pek beklentin olmayacağını düşünerekten

markafoni-trendyol gibi yerleri takip et diyeceğim ama sanırım vaktin yok.O zaman
    casio öncelikli olmak üzere Lorus gibi markalara bakacaksın mecburen. Otomatik kullanabilirse unisex seiko modelleri var.

hocam öneri daha çok işime yarar böyle hediye olarak bayan arkadaşlarına saat almış arkadaşların önerilerini bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Matkap

Fakir ilkokullu

Halen fakir diyor dengesiz yav. Dijital saat alacaksan ya şöyle bir şey alırsın G-shock Riseman

http://watchshock.com/photo/Casio/G-Shock/Riseman/G-9200-1/G-9200-1-watches-1264700407.jpg

ya da çok sportif olsun diyorsan Nike Triax Vapor 300 tarzında bir şey alırsın

http://farm4.static.flickr.com/3453/3837699848_cc09aa4298.jpg

Gidip apaçi liseli bir saat almışssın sırf görünüş için, millete gelip fakir ilkokullu diyip duruyorsun. Komik bir nick almaya çalışmışssın o da olmamış.

İstediğimi alırım.Hoşuma gitti aldım.Bi' söz vardı 'Dinime küfreden Müslüman olsa' diye.Tabi ilkokullu olduğundan anlayacağını sanmıyorum.

• Tamam abicim takıl sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Awesome -- 9 Eylül 2011; 22:46:42 >
  •  SAATLER

Epeydir saat almak istiyordum, bugün bunu beğendim aldım. Hem ucuz hem şık olunca hoşuma gitti. Hata etmedim umarım? Bilgisi olan var mı bu saat hakkında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

[mage]http://precisiontimeco.com/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/a/w/aw80d-1av.jpg[/simage]

Epeydir saat almak istiyordum, bugün bunu beğendim aldım. Hem ucuz hem şık olunca hoşuma gitti. Hata etmedim umarım? Bilgisi olan var mı bu saat hakkında?

Bu saat bir arkadaşımda vardı. Abartısız 1,5 saat boyunca saatin analog kısmının nasıl ayarlandığını çözmeye çalışmıştım, ama sonuç hüsrandı. Bence bu fiyatta satılan diğer saatlere göre oldukça kaliteli bir saat, yani hata etmediğinizi söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkán -- 10 Eylül 2011; 0:29:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

[mage]http://precisiontimeco.com/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/a/w/aw80d-1av.jpg[/simage]

Bu saat bir arkadaşımda vardı. Abartısız 1,5 saat boyunca saatin analog kısmının nasıl ayarlandığını çözmeye çalışmıştım, ama sonuç hüsrandı. Bence bu fiyatta satılan diğer saatlere göre oldukça kaliteli bir saat, yani hata etmediğinizi söyleyebilirim.

Aldığım kişi işinin erbâbı derler ya aynen öyle. Her şeyini gösterdi saatin. Ayarlaması gerçekten biraz karışık ama.

• Saatcell'den alışveriş yapan varmı? varsa güvenilirmi? ve memnun kaldınızmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İdentity2

Saatcell'den alışveriş yapan varmı? varsa güvenilirmi? ve memnun kaldınızmı?

saatcell'in sahibi bu sitede ancak adamın nickini unuttum. :) mete bilmemne nicki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardagame

Seiko SNAE67P modelini arıyorum elinde olan 2.el 0 farketmez satmak isteyen olursa pm atarsa sevinirim iyi forumlar...

SAATLER

artık ben de bundan istiyorum

• arkadaşlar şu saat hakkında bilgisi olan var mı nasıldır?

http://www.nekadar.com/19258g.html
  • Bugün saatim geldi ama hizlisaat ikinci kez yanlış saat gönderdi. Gerçi onların hatası değil bayada ilgileniyorlar. İlk Casio g-shock Mudman almıştım. Bayram öncesiydi, acele ettirdim onlar firmaya haber vermişler firma dikkat etmeden yollamış Gulfman geldi onun yerine. Ben de memnun kalmadım geri gönderdim. Ondan sonra bari analog şık görünüşlü saatimi alayım dedim. Casio EQS 500c almak istediğimi söyledim, dün parayı yatıracaktım yetişemedim kargo kapanana kadar.

Sonra bana mesaj attılar çabucak elimde olsun diye göndermişler, ben parayı yatırınca kargoyu onaylayacaklarmış. Sabah yatırdım, kargoyu onayladılar geldi saat. Kutusu zaten bir garip geldi beyazdı. (Normalde siyah olması gerekiyor.) açtım baktım EQS 500db göndermişler. Metal kordonlu olanı yani. Ben sırf gri metal kordonlu almamak, daha spor görünmesi için EQS 500c arıyordum. Hemen konuştum, bunların söylediği saatleri ellerinde tutan firma kargo kapanmadan yetişelim diye aceleyle yollamışlar. Ondan sonra adamlar sormuş 500c modelide siyah kordonlu olan ellerinde yokmuş. Ben de direk geri gönderdim. Sonuç olarak 1 haftadır saat bekliyorum. Ama hızlı saatten memnunum ilgileniyorlar çünkü, hiç sorun çıkartmıyorlar.

Ben de G-shock 9000ms-1 (Mudman, military) almak istediğimi söyledim. Pazartesi günü kargolayacaklar.

SAATLER

Edifice 500c-1a1'ide halen arıyorum uygun fiyata. 450 lerde seyrediyor çoğu yerde fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Awesome -- 10 Eylül 2011; 18:44:47 >

• TW STEEL Saat markası hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

http://www.twsteel.com/collection/Original/Grandeur/TW42.html

bu saat'i almayı düşünüyorum normal fiyatı 950 TL civarında ama bir akrabamızdan yarı fiyatına alacağım.Önerileriniz nedir ?
  • 
Sayfa: önceki 12261227122812291230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.