Şimdi Ara

s81 yazılım sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle merhaba problem şu
    bi tanıdıktan benq siemes s81 aldım
    almaz olaydım
    yazılım yüklenmiyormuş falan nese bazı problemleri aştıktan sonra şimdilerde simi okumamaya başladı ardıdndan kendi kendine res atmalar falan hafıza kartını okumamaya başladı şimdi iyice yavaşladı telefon açılıştaki videoları takılarak oynatıyor ne yapmamaı onerirsiniz bi tanıdık firmware sil yeniden yükle dedi nasıl yaparım yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

not :telefonun garantisi dolmuş durumda sim kart yerine tam oturuyor donanımsal bir sorun yok

yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

• http://eh.student.utwente.nl/~landy/index.php?dir=S81/&file=S81_FW_V1.31_Retail.exe

önce telefonunuzun yedeğini alın. telefon listesi mesajlar falan. bunlar silinecek.. şimdi telefonunuzu kapatın ve sim kartını içinden çıkarın. usb kablosuyla bilgisayara bağlayın. telefonu açın ve programı çalıştırın. program sizden port seçmenizi isteyecek port seçin sonra starta basın. 5-10 dakika sürecek işlem sonunda telefonunuz aldığınız günki gibi olacak. içi boş kullanıma hazır temiz bi telefon...

yalnız tlf. ingilizce oluyor bu fw den sonra türkçe fw yoq galiba , bulamadım..

• bu işlemn telefonuma bir zararı olurmu bide ben indiremedim yardımcı olurmusunu z teşekkürler...
  • username : mobile
    password : elibom

hiç bir zararı yoq tabiki işlemi yarıda kesmediğiniz sürece...
    ayrıca dediğim gibi bu fw sonrası tlf. ingilizce oluyor türkçe dil seçeneği yoq :s
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismett01

http://eh.student.utwente.nl/~landy/index.php?dir=S81/&file=S81_FW_V1.31_Retail.exe

önce telefonunuzun yedeğini alın. telefon listesi mesajlar falan. bunlar silinecek.. şimdi telefonunuzu kapatın ve sim kartını içinden çıkarın. usb kablosuyla bilgisayara bağlayın. telefonu açın ve programı çalıştırın. program sizden port seçmenizi isteyecek port seçin sonra starta basın. 5-10 dakika sürecek işlem sonunda telefonunuz aldığınız günki gibi olacak. içi boş kullanıma hazır temiz bi telefon...

yalnız tlf. ingilizce oluyor bu fw den sonra türkçe fw yoq galiba , bulamadım..

hocam link ölmüş bende s81 var cd yi kaybettim acaba upload edip link verebilirmsnz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.