Şimdi Ara

S8 Plus Ön/Arka Kamera İnstagram Çok Yakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
12.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece instagramda sorun yaşıyorum. Foto çekince veya video kaydedince yakın çekiyor kamera. Kayıt bitince veya fotoyu cektikten sonra daha fazla yakınlastiriyor. Programı kaldırıp tekrar yüklediğimde, veya uygulama bilgisinden ön bellegi temizledigimde kamera 10-15 dk düzeliyor. Bir sure sonra tekrar foto cekmek isteyince yine aynı hatayı veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkBlue23 -- 4 Mayıs 2017; 1:8:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hallettim.

Ayni sorunu yasayanlar olursa diye; Ayarlar - uygulamalar - Kamera - diger ayarlar - fabrika ayarlarina dön. Sorun cözülüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnstagram ve whatsapp uygulamalarında görüntünün paylaşıldıktan sonra tüm cihazlara uygun gösterilmesi için çekmeden önce kroplu olarak önizleme sunuluyor. Yani fotoğrafı çekmeden önce kırpıyor ki çektikten sonra sürprizler ile karşılaşılmasın. Bu sebeple ön kamera yakın çekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meraklimelih -- 24 Nisan 2018; 9:15:36 >
  • meraklimelih M kullanıcısına yanıt
    maalesef güncel instagram sürümlerinde aynı sorun devam ediyor. 2016 sürümüyle sorunsuz çekiyor.

Rezillik.

bir diğer rezillik de Facebookta yaşıyorum. ana sayfada geçmiş gönderilere doğru gidince hiçbir sorun yok fakat bir sayfanın geçmiş gönderilerine indikçe kasmaya başlıyor. kasma bir süre sonra donmaya ve uygulamanın kapanmasına sebep oluyor hocam. Garip garip işler. Uygulama sabit olduğu için kaldırıp eski sürümde yükleyemiyorum. Bu haliyle Apple ile rekabet ediyoruz diye milleti kekliyor bu firma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.