Şimdi Ara

S60 Sahibiyim, Aracımı Değiştiremiyorum :/ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
209
Cevap
1
Favori
36.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bende geçen maybach baktım, çok büyüktü oysaki ben ogrenciyim gittim uno aldım mis gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corolla al hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arteon alabilirsin
  • Polo

O Alman tankı gibi gövdesi , o muhteşem yol tutuşu, asla yakıt yakmayip arada yağ yakan 1.0 TSI motoru ve bu motorun sunduğu mükemmel ötesi performans, yumuş yumuş kapı gözünde ki keçe, yağ gibi akan şanzımanı, 2 hava yastığına rağmen sunduğu akıl almaz güvenlik ve VW kullanmanin getirdiği köy kahvelerinde ki prestij ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılan Serdar

Polo

O Alman tankı gibi gövdesi , o muhteşem yol tutuşu, asla yakıt yakmayip arada yağ yakan 1.0 TSI motoru ve bu motorun sunduğu mükemmel ötesi performans, yumuş yumuş kapı gözünde ki keçe, yağ gibi akan şanzımanı, 2 hava yastığına rağmen sunduğu akıl almaz güvenlik ve VW kullanmanin getirdiği köy kahvelerinde ki prestij ...
    :D alemsin hocam
  • quote:

Polo

• 2.0 dizel S80'e geçebilirsiniz. Benzer araçlar ama konforu daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

Bu mesaj silindi.
    Umarım kural 7'den banlanırsın. S60 veya C200D Passat'tan kötü tarafı çıksın tekrar diyorum beni burada .......
    Konuya gelirsek S60'dan iyi S80 bakabilirsiniz 2015'leri 200 civarı, S60'da çok güzel araç.

• quote:

Polo

En can alıcı özelliğini unutmuşsun hocam 160 km hıza kadar asla yol ve motor sesi almıyormuş @pbmax öyle diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

Bu mesaj silindi.
    Umarım kural 7'den banlanırsın. S60 veya C200D Passat'tan kötü tarafı çıksın tekrar diyorum beni burada .......
    Konuya gelirsek S60'dan iyi S80 bakabilirsiniz 2015'leri 200 civarı, S60'da çok güzel araç.

• Sana kimse tavsiye veremez çünkü Mercedes dahil aynen dediğin gibi ,o kaliteyi ancak E serisinde bulursun , diğer hepsi kağıt gibi.

• Memnun olduğunuz aracı neden satıyorsunuz onu anlamadım. Üstüne para koyup daha kötü dediğiniz bir araca geçmenin mantığı yok. Biraz daha kullanın yeni kasalar çıksın belki yeni kasasını alırsınız.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.