Şimdi Ara

S4 mini mi ? Yoksa iphone 4s mi almaliyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun oynamiyorum sadece internet sosyal ag gibi platformlari kullaniyorum. Ekrani da bira buyuk olsun taraftariyim. Sizce hangi telefonu almaliyim, secimim bu 2 telefon arasinda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• NOTE II
    GALAXY MEGA
    HTC ONE X 32 GB
    HTC ONE S
    HTC Butterfly
    Nexus 4
    Galaxy S3
    ve tabii ki

L820 , L920 veya L925 al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 4s eskidi artık.
  • Bu iki telefon arasından ben olsam 4s tercih ederdim.
    s4 mininin tek artısı olarak ekran büyüklüğü ve şarz konusunda daha başarılı diyebilirim iPhone'a göre.
    Onun dışında 4s daha üstün
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren..34

NOTE II
    GALAXY MEGA
    HTC ONE X 32 GB
    HTC ONE S
    HTC Butterfly
    Nexus 4
    Galaxy S3
    ve tabii ki

L820 , L920 veya L925 al

Hocam one x one s kullanmıs biri olarak tavsıye etmem ram konusunda iyi degiller ve sense arayüzü iyi degil htc one daki sense arayüzü daha iyi tabiki lumia 925 en ideal telefon bu yazdıklarınız arasında arkadasın isteklerinede uyuyor BENCE ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca "sözüm ona" bazı çoluk çocuğun yorumlarını dikkate almamanı tavsiye ederim.Telefon hakkında hiçbir bilgisi olmayan atıp tutan kişiler ne yazık ki her konuda söz almakta.İnsanı yalnış yönlendirdikleri yetmediği gibi bilmişlik taslamalarıda cabası.
    Ayrıca youtube üzerinde bu iki telefonun karşılaştırmaları mevcut daha sağlıklı karar verebilmen için bakmanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e2^

Ayrıca "sözüm ona" bazı çoluk çocuğun yorumlarını dikkate almamanı tavsiye ederim.Telefon hakkında hiçbir bilgisi olmayan atıp tutan kişiler ne yazık ki her konuda söz almakta.İnsanı yalnış yönlendirdikleri yetmediği gibi bilmişlik taslamalarıda cabası.
    Ayrıca youtube üzerinde bu iki telefonun karşılaştırmaları mevcut daha sağlıklı karar verebilmen için bakmanı tavsiye ederim.

PM ATAMIYORUM sana sen bana ulas lutfen .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluestrategy

Oyun oynamiyorum sadece internet sosyal ag gibi platformlari kullaniyorum. Ekrani da bira buyuk olsun taraftariyim. Sizce hangi telefonu almaliyim, secimim bu 2 telefon arasinda...

ıkısı arasında ıse muhakkak,o zaman bence 4s
  • İkisi arasında kalsam ben İphone 4S alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlkgnc

quote:

Orijinalden alıntı: eren..34

NOTE II
    GALAXY MEGA
    HTC ONE X 32 GB
    HTC ONE S
    HTC Butterfly
    Nexus 4
    Galaxy S3
    ve tabii ki

L820 , L920 veya L925 al

Hocam one x one s kullanmıs biri olarak tavsıye etmem ram konusunda iyi degiller ve sense arayüzü iyi degil htc one daki sense arayüzü daha iyi tabiki lumia 925 en ideal telefon bu yazdıklarınız arasında arkadasın isteklerinede uyuyor BENCE ..

Sağ olun hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 4S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.