Şimdi Ara

s4 de fotoğraflar silindi, programlardan anlayanlar bir el atabilir mi acep

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kardeşim telefonuna virüs programı indireyim derken virüs bulaştırmış. kendisi çok akıllıdır. galerideki bütün fotoğrafları silinmiş. şimdide başımın etini yiyor fotoğrafları için. napsam bilemedim.

1- onları geri getirmek için nette onlarca program yükledim. ancak taşınabilir aygıt olduğu için programlar s4 ü tanımadı.
    2- taşınabilir aygıt olarak algılanmasını değiştiren usb yığuın depolama die bir olay varmış. s4 ün menüsünde öyle birşey bulunmadığı için google play storedan onun için usb mass programları indirdim yine olmadı çünkü s4e uyumlu çıkmadı programlar

yapılabilecek ne kaldı? istanbulda telefoncuyada götüremedim.. tanıdık bir telefoncu bilmiyorum. ne önerirsiniz? bilen eden duyan var mıdır acep?

• quote:

Orijinalden alıntı: uzun hikaye

kardeşim telefonuna virüs programı indireyim derken virüs bulaştırmış. kendisi çok akıllıdır. galerideki bütün fotoğrafları silinmiş. şimdide başımın etini yiyor fotoğrafları için. napsam bilemedim.

1- onları geri getirmek için nette onlarca program yükledim. ancak taşınabilir aygıt olduğu için programlar s4 ü tanımadı.
    2- taşınabilir aygıt olarak algılanmasını değiştiren usb yığuın depolama die bir olay varmış. s4 ün menüsünde öyle birşey bulunmadığı için google play storedan onun için usb mass programları indirdim yine olmadı çünkü s4e uyumlu çıkmadı programlar

yapılabilecek ne kaldı? istanbulda telefoncuyada götüremedim.. tanıdık bir telefoncu bilmiyorum. ne önerirsiniz? bilen eden duyan var mıdır acep?

virüs bulaşmışsa büyük ihtimal exe virüsüdür pc tak klasörler felan exe haline dönüşmüş mü ?

• hayır dönüşmemişti. sadece galeirdeki fotolar videolar gtimiş
  • yedek yoksa geçmiş olsun
  • ayarlar>depolama (ya da kayıt yeri diye de geçebilir) dizinine tıklayın ve hafızanın ne kadar dolu ne kadar boş olduğuna bakın. Eğer hafıza dolu görünüyorsa resimler görünmese bile orada biryerlerde olabilirler. Ayrıca kardeşinizin tam olarak ne yaptığını anlatmanızda da fayda var. Çünkü ben hiç böyle bir virüs haberine rastlamadım. Eğer yeni bir şey çıktıysa tehlikelidir, herkes uzak dursun, eğer bir yanlışlık yapıldıysa ve eşek şakası yapan bir uygulama ise de ihbar edelim durdurulsun..
  • bende de silindi ama sadece kamera fotografları gitti.

:(((
  • çözüm bulabildiniz mi acaba?
  • benim başıma geldi.. s3 umun sadece Kamera daki fotolar silindi.. ne ettiysem yapamadım.. bir program buldum fakat root istedi.. root u yükledim.. sonra programı çalıştırdım hata verip durdu çalıştıramadı o programı.. bıraktım o işi.. gitti fotolarım.. :((
  • dropboxa yükleyin arkadaşlar, o mu silindi bu mu silindi demezsiniz
  • SD kart yoksa normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuentiDarK

benim başıma geldi.. s3 umun sadece Kamera daki fotolar silindi.. ne ettiysem yapamadım.. bir program buldum fakat root istedi.. root u yükledim.. sonra programı çalıştırdım hata verip durdu çalıştıramadı o programı.. bıraktım o işi.. gitti fotolarım.. :((

Evet aynısı benim başıma geldi şu an. Note 2 kullanıyorum. Kamera ile çekilen tüm resimler silindi. Telefon root'lu olmadığı için recovery programlarının hiç birinde telefonu gösteremediğim için taratma yapamıyorum. Bu konuda çözüme ulaşan arkadaşlar nasıl çözüme ulaştıklarını lütfen burada paylaşsınlar.
  • Abi Ben bu sorunu çözdüm sayılır fotolar telefonun içinde aslında ama telefon onları görmüyor bende pc ye takıp baktım hepsi salt okunur olmuş bende salt okunurluktan çıkarttım telefonu yeniden başlattım buldu hepsini
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.