Şimdi Ara

s3 mini dubai malı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
19.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 14
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-4E3DD9FE1 (2 mesaj) vbuy1996 (2 mesaj) Ext9 (2 mesaj) Balawitz (2 mesaj) capszlock (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> s3 mini dubai malı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    158 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar iki hafta önce dubai malı bir s3 mini aldım fakat şarjı çok az gidiyor ve subway surfers gibi büyük grafikli oyunları çalıştırmıyor.... sorunu halletmeme yardımcı olursanız sevinirim.... aklımdaki bir soru ise oyun yüklendiği halde açılmıyor acaba bazı uygulamalar açıkta ondan mı açılmıyor diye düşünüyorum yardım ederseniz sevinirim.....

|
    |
  • Yarbay
    3461 Mesaj
    Dubai mali dediginiz cakma s3 mini mi?
    Oyle ise geçmiş olsun paranizi çöpe atmissiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    158 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    çakmamı bilmiyorum ama dubaide yapılmış ve Türkiyeye getirilip Samsung damgası vurulmuş.Gümrükten geçti mi bilmiyorum
    |
    |
  • Yarbay
    3461 Mesaj
    Dubaide yapilmis derken? Samsungun fabrikalari cin, japonya ve taiwanda bulunur. Dubaide fabrikasi yok diye biliyorum. Ayarlardan cihaz bilgilerine girip oranin ekran fotografini cekip yukler misiniz buraya?

|
    |
  • Er
    13 Mesaj
    alacaksan dubai kore malı s4 alacaktın s3 mini die cakmıslar kazıklamıslar seni ayrıca tüm hepsi çinde yapılır bazıları kore we dubaiye getirilip düzenlenir özellikler eklenir we dubai die marka wurulur
    |
    |
  • Yarbay
    4090 Mesaj
    Dubai denen ülke çivi imalati bile yapamaz elektronik hak getire.o telefon Çin de merdiven altı imal edilen uzerine samsung yazılmış bir ucube. O oyun da en basit oyunlardan biri.

|
    |
  • Teğmen
    170 Mesaj
    bizim burdakı vodofone bayide satılıyor s3 s4 s2 note not2 galaxy mega dubai malı 425 tl 12 taksıt tum kartlara
    |
    |
  • Yarbay
    2088 Mesaj
    ah be kardeşim niye dubai malı aldın ki...adamlar yapıyor hemen bozuluyor telefon..ucuzuna aldanmayın..zaten s3 mini internette 700 600 bulabilirdin.keşke alsaydın internetten
    |
    |
  • Binbaşı
    1135 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vbuy1996

arkadaşlar iki hafta önce dubai malı bir s3 mini aldım fakat şarjı çok az gidiyor ve subway surfers gibi büyük grafikli oyunları çalıştırmıyor.... sorunu halletmeme yardımcı olursanız sevinirim.... aklımdaki bir soru ise oyun yüklendiği halde açılmıyor acaba bazı uygulamalar açıkta ondan mı açılmıyor diye düşünüyorum yardım ederseniz sevinirim.....

öncelikle geçmiş olsun.büyük ihtimalle çakma benim s3 mini kasmadan subway surfers oynatıyor.kaça almıştınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castiell07 -- 30 Temmuz 2013; 20:56:53 >
    |
    |
  • Yarbay
    2327 Mesaj
    Evet Yüksek İhtimalle Çakma Bi Telefon Dediğiniz Oyunu Rahat Bir Şekilde Bende Oynuyorum.
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Hacı bende aldım geçen gün dubai malı dedikleri s3 mini den evet subway surfers gibi büyük grafikli oyunları çalıştırmıyor çünkü android srümü 3.3.3 olduğu için bunu ilk başta bende bilmiyordum telefon hakkında ya girdiğinde android srümünü 4.1.2 olarak gösteriyor ama değil bunu telefona markette (cpu-z) uygulamasını yüklediğinde telefonun bütün gerçek özelliklerini görebilirsin. Telefon 3,3,3 üzerine 4,1,2 kılıf giydirilmiş,telefon hafızası 16 gb gösteriyo ama değil. Telefondan yine de memnunum bütün işlerimi görüyo kaç arkadaşıma gösterdiysem kaçak olduğunu anlamadılar
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Hacı bende aldım geçen gün dubai malı dedikleri s3 mini den evet subway surfers gibi büyük grafikli oyunları çalıştırmıyor çünkü android srümü 3.3.3 olduğu için bunu ilk başta bende bilmiyordum telefon hakkında ya girdiğinde android srümünü 4.1.2 olarak gösteriyor ama değil bunu telefona markette (cpu-z) uygulamasını yüklersen telefonun gerçek özelliklerine ulaşabilirsin .Telefon 3.3.3 üzerine 4.1.2 kılıf giydirmişler anlıycağın.telefon hafızası da 16 gb gösteriyo ama değil düşk bi hafızası var ama orjinalinden farkı yok gibi güzel bi telefon ben 230 tl ye aldım gayet de memnunun
  • Er
    9 Mesaj
    büyük ihtimalle yazılım eksikliği vardır benim s3 minidede oyun yüklenirken oyundan atıyordu ek yazılım yüklettirdim oyun problemim yok :)
    |
    |
  • Teğmen
    234 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: capszlock

Hacı bende aldım geçen gün dubai malı dedikleri s3 mini den evet subway surfers gibi büyük grafikli oyunları çalıştırmıyor çünkü android srümü 3.3.3 olduğu için bunu ilk başta bende bilmiyordum telefon hakkında ya girdiğinde android srümünü 4.1.2 olarak gösteriyor ama değil bunu telefona markette (cpu-z) uygulamasını yüklersen telefonun gerçek özelliklerine ulaşabilirsin .Telefon 3.3.3 üzerine 4.1.2 kılıf giydirmişler anlıycağın.telefon hafızası da 16 gb gösteriyo ama değil düşk bi hafızası var ama orjinalinden farkı yok gibi güzel bi telefon ben 230 tl ye aldım gayet de memnunun

Aynen bendekide öyle.

16gb gösterdigi hafıza 180mb
    4.2.2 gösterdigi android sürümü 2.3

Ama bende telefonumu seviyorum dışarıdan kimse ayırt edemiyor :D ve rootlayınca telefon manyak oluyor

• Teğmen
    156 Mesaj

hocam bu rootlama olayı nasıl oluyor ya hiç anlamadım ben note 2 replica var performansı kotu degil ama herkes root diyor yaparsam faydalı olur sanırım
    |
    |
    Ext9 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    999 Mesaj
    IMEI sorgulaması yapın pazar adı samsung ise orjinaldir
    |
    |
  • Teğmen
    234 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: berkaysoner

hocam bu rootlama olayı nasıl oluyor ya hiç anlamadım ben note 2 replica var performansı kotu degil ama herkes root diyor yaparsam faydalı olur sanırım

http://forum.donanimhaber.com/m_79906913/tm.htm burdaki root programı ile rootlama yapabilirsin.Driverlerini internetten indir.

Root linuxde tam yetkili kullanıcıdır rootlarsan

Uygulamalarını hafıza kartına taşıyabilir
    İşlemci frekansını artırabilir
    Ek ram yapabilir
    Rom kurabilir
    daha neler var neler
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.