Şimdi Ara

S3 için Android uygulaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Android e biraz yabancıyım ve kurcalayarak öğrenmeye çalısıyorum şu an ve bitirme projem olarak Android de Online Hastane Rezervasyonu yapacağım,fakat ilk olarak sormam gereken bir kac soru var cevaplarsanız çok memnun olurum

Öncellikle bilgisayar üzerinde yazdığım ve geliştirdigim uygulama görünüyor ilk olarak classic "Hello World " yazdırdım fakat bunu telefonuma atmam gerekiyor bunu icin de usb driver i gerekiyormus sanırım bu driver i bulamadım nasıl bulabilirim ve entegre etmem gerekiyor telefon ile bağlantısını.

• Samsung Kies'i kurduğunda driver da kuruluyor. USB Debugging'i de açtığında Eclipse telefonunu görüyor. Daha sonra sorunsuz bir şekilde telefon üzerinde debug yapabilirsin.

Eğer debug yapmak istemiyorsan ve driver kurmak istemiyorsan Eclipse üzerinden apk dosyası çıkarıp telefonuna direk kurulum yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: williamwallace88

Samsung Kies'i kurduğunda driver da kuruluyor. USB Debugging'i de açtığında Eclipse telefonunu görüyor. Daha sonra sorunsuz bir şekilde telefon üzerinde debug yapabilirsin.

Eğer debug yapmak istemiyorsan ve driver kurmak istemiyorsan Eclipse üzerinden apk dosyası çıkarıp telefonuna direk kurulum yapabilirsin

Teşekkür ederim yardımın için işlem tamamdır.. eğer android bilginiz varsa bana yol gösterebilir misiniz ? çalışmak için ideal bildiğiniz öğretici kaynak var mı ?

• İngilizcen iyiyse

http://developer.android.com/training/index.html

buradan başlayarak kademe kademe ilerleyebilirsin. Takıldığın noktalarda stackoverflow gibi siteler de oldukça yardımcı oluyor. Sormaktan ve cevaplamaktan korkmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: williamwallace88

İngilizcen iyiyse

http://developer.android.com/training/index.html

buradan başlayarak kademe kademe ilerleyebilirsin. Takıldığın noktalarda stackoverflow gibi siteler de oldukça yardımcı oluyor. Sormaktan ve cevaplamaktan korkmayın

Çok teşekkür ederim site cok faydalı oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.