Şimdi Ara

S3 Fiyat Belirleme...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim bir arkadaşım var S3'ünü satıyor. Bende fiyatını sordum ne verirsin dedi. Ben de o anda bir şey diyemedim sizce ne fiyat vermeliyim?

Telefonun Özellikleri:

Ön camı kırık (dokunduğunuzda hissediyorsunuz, dıştan yani)
    Bataryası yarı ölü.
    Home tuşu bazen basmıyor.
    Ülke dışından orijinal ve garantisiz.
    S3 Türkiye'ye geldiğinden bu güne kadar kullanılmış.(İLK ÜRETİLEN MODELİ)
    Kulaklık yok.
    Dokunmatiği biraz geç alıyor. (Oyunda[GLOW HOCKEY'de] fark ettim fakat kırık ekrandan kaynaklanıyor olabilir.)

Bu telefonu alırsam ne kadar masraf yapmam gerekir ve bu telefona ne kadar teklif vermeliyim??

NOT:Telefonun içinde arıza yok ve hiç tamire gitmemiş ve Ankara'dayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 4 ürün

• Buz buna kısaca pert diyoruz, alma. Yok illa acağım diyorsanda 150 ver yeter.
  • Dostum o telefonun sadece digitizer denen dokunmatigi bozuk gibi gorunuyor. İnternetten dokunmatigin ve telefonun fiyatina bakip bir fiyat verebilirsin. Hatta dokunmatige baktim 35 lira gorunuyor. Ben htc telefonumunkini gecende 28 liraya aldim youtube dan izleyerek kendim degistirdim. Bide home tusun var tabi. Piyasa fiyatina bakip sana uygun gelen bir fiyata alabilirsin. Yaptircam falan filan diyerek dusurebilirsin baya. Tabi ekrani kirik degilse yap bunlari. Lcd kiriksa hic bulasma zaten. Sadece lcd 300-350 civarinda gorunuyor.

• maksimum 200 tl ye al 200-250 de masraf edersin 0 gibi telefon olur . ekran kasa ve tuş takımını değiştir 0 cihaz işte :)
  • Millet ne ölücü olmus yahu :)tamam ne kadar ucuza alirsan okadar iyide ben 350 ye alirim kendin yaparsan 100 tl telefoncuya yaptirsan 200-250 tl masrafi var maximum tabi ebaydan siparis veririm beklerum vs dersen daha ucuzada mal edersin ayrica verdigim fiyat dokunmatik haric komple kasa degisiimi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.