Şimdi Ara

S3 EKRAN KIRILMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S3'ümün ekranı kırıldı öğrenciyim. En uygun şekilde nasıl yaptırabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çinden ekranı getirtip kendin takabilirsin. Nasıl takılacağı konusunda videolar var. Tabi riskte var.
  • Sadece cam kırıldıysa 10 TL'ye halledebilirsin. Arkadaşın dediği gibi Çin'den getirirsin ön camı. Maalesef ülkemizde telefon bayileri insanları yolduğu için +100 TL ücret isteyebilirler. Onlara para kaptırmayın. Kendim takamam derseniz bir telefoncu ile anlaşıp sadece cüzi bir servis ücreti verin ekranı ben getireceğim dersiniz.
  • Mantıklı fakat link falan var mı?

• Geçmiş oksun hocam.
    Arkadaşlar çok mantıklı söylemiş al kendin değiştir ama ya değiştirirken ekranıda kırarsan sonrasını düşündünmü 200 300 lira masrafın olacağını ??

• En mantıklısi çöpe atmak (Y)

• quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

Sadece cam kırıldıysa 10 TL'ye halledebilirsin. Arkadaşın dediği gibi Çin'den getirirsin ön camı. Maalesef ülkemizde telefon bayileri insanları yolduğu için +100 TL ücret isteyebilirler. Onlara para kaptırmayın. Kendim takamam derseniz bir telefoncu ile anlaşıp sadece cüzi bir servis ücreti verin ekranı ben getireceğim dersiniz.

Bu teklifi hangi telefoncu kabul ederki :) tanıdık fln yoksa çöpe at bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sadece cam kırıldıysa 10 TL'ye halledebilirsin. Arkadaşın dediği gibi Çin'den getirirsin ön camı. Maalesef ülkemizde telefon bayileri insanları yolduğu için +100 TL ücret isteyebilirler. Onlara para kaptırmayın. Kendim takamam derseniz bir telefoncu ile anlaşıp sadece cüzi bir servis ücreti verin ekranı ben getireceğim dersiniz.

Telefoncu degilim ama soylediklerin cok sacma telefoncu sonucta risk aliyor tamir ederken telefonun basina bir sey gelse adamin basina eksirsiniz ama yinede emek verip para kazanan insanlara camur atiyosunuz. Sanirsam parayi bedava kazaniyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cames123

quote:

Telefoncu degilim ama soylediklerin cok sacma telefoncu sonucta risk aliyor tamir ederken telefonun basina bir sey gelse adamin basina eksirsiniz ama yinede emek verip para kazanan insanlara camur atiyosunuz. Sanirsam parayi bedava kazaniyorsunuz.

Yıllarca bu milleti "format atıyorum" diye kendini bilgisayarcı sanan insanlar dolandırdı. Şimdi herkes öğrendi o işi. Şimdi de telefonların ekranlarının kırılması moda. Kendini "teknik servis" olarak tanımlayan fırsatçılar ise dediğim gibi fahiş fiyatlar istiyor basit bit değişim için. Youtube'dan izleyerek değiştirebilirsiniz ekranı. Çin'den komik rakamlara ekran camını getirtebilirsiniz. Telefon bayileri ise 3 TL'lik cam değişimi için 120 TL istemeye utanmıyor.

Para kolay kazanılmıyor. Bu fırsatçılara yedirmeyelim diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

Bu teklifi hangi telefoncu kabul ederki :) tanıdık fln yoksa çöpe at bence.

Biz bu şekilde yaptırdık. Telefoncu da para kazanmak istiyor. Sadece servis ücreti alacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.