Şimdi Ara

S3 Deep Sleep olamama hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Blekota v11 ve kernel 6.5 yükledim akşam yatıp sabah kalktığımda telefonun şarjı %15 azaldı. Wakelock dedectorden baktığımda kurulu alarmın deep sleepi engellediğini gördüm. Alarm manager 1000 küsür kere çalışmış ve deep sleep süresi toplamda 2-3 dk. Peki bu sorunu nasıl çözebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevabı zaten kendiniz vermişsiniz,marketten başka alarm uygulaması indirin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Cevabı zaten kendiniz vermişsiniz,marketten başka alarm uygulaması indirin...

Şu an alarm kurulu değil telefonu 2 saat önce aldım şarjdan bakıyorum deep sleep süresi iyi ama alarm manager 113 kere devreye girmiş ve bu sayı sürekli artıyor. Alarm kurulu olmadığı halde de devreye giriyor bunu nasıl engelleyebilirim

• Ayarlar uygulamalar kısmından devre dışı bırakabiliyorsanız sorun hallolur.

Devre dışı olmuyorsa teli rootlayıp kuracağınız titanium backup uygulaması ile o ve diğer fazlalık uygulamaları kaldırabilirsiniz.

Teli rootlamak varsa garantiyi bitirir hatırlatmakta fayda var...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ayarlar uygulamalar kısmından devre dışı bırakabiliyorsanız sorun hallolur.

Devre dışı olmuyorsa teli rootlayıp kuracağınız titanium backup uygulaması ile o ve diğer fazlalık uygulamaları kaldırabilirsiniz.

Teli rootlamak varsa garantiyi bitirir hatırlatmakta fayda var...

Sanırım yazıyı okumadınız. Root atmadan rom yüklenemez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maestro58 kullanıcısına yanıt
    Rom atmak için root a gerek yokta ben başta yazılanı S3 ile alakam olmadığından uygulama sandım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Rom atmak için root a gerek yokta ben başta yazılanı S3 ile alakam olmadığından uygulama sandım

Hocam alemsiniz ya rom ismini program ismi diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alarm managerin sayacı sürekli artıyor ama şuan telefon düzene girdi gibi. Deep sleep oluyor 2 gündür. Şarj da fena değil gibi ama yine de stok 4.3e göre daha çabuk bitiyor şarj.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Blekota v11 ve kernel 6.5 yükledim akşam yatıp sabah kalktığımda telefonun şarjı %15 azaldı. Wakelock dedectorden baktığımda kurulu alarmın deep sleepi engellediğini gördüm. Alarm manager 1000 küsür kere çalışmış ve deep sleep süresi toplamda 2-3 dk. Peki bu sorunu nasıl çözebilirim?

Blekota yerine başka bir rom kullanın. Mesela QS kitkat olabilir. N00t olabilir.

• Want to kullanıcısına yanıt
    Valla o kadar programı yükleyip ayar vs yapmak zul geliyor bana o yüzden 6 ay devam ederim artık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.