Şimdi Ara

s3 4.3 android ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar nette duyduğuma göre 4,3 güncellemesi çıkmış s3 e hatta sonra kaldırılmış hatalardan dolayı sonra tekrar hatasız olarak çıkmış ama benim telefonuma güncelleme gelmiyor sebebi nedir root diye bişi var ondada garantiden çıkıyomuş yokmu bilen tek banamı gelmiyo güncelleme telefondan yazılımı güncelle dediğimde en yeni yazılımlar yüklü diyor bilen varsa yardımcı olabilir mi?

• yok mu s3 kullanan
  • kardeş telefon rootluysa güncelleme gelmez birde türkiye romunu daha dağıtmadılar belemeye devam
  • rootlu falan değil de normal güncelleme gelmedi yani s3 e ben root rom falan istemiyorum yani saolasın
  • beyler s3 için son güncelleme şu an için 4.2.2 mi? ben yeni aldım da 4.1.2 versiyon güncelleme var diyor. Bu 4.2.2 yi mi indirir ve kurar güncellemeyi başlatırsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RonalDogukan

beyler s3 için son güncelleme şu an için 4.2.2 mi? ben yeni aldım da 4.1.2 versiyon güncelleme var diyor. Bu 4.2.2 yi mi indirir ve kurar güncellemeyi başlatırsam?

4.3 avrupa rom cıktı ama 4.3 icin ülkemizde hareketlilik yok henüz birde 4.1.2 den sonra s3 lere 4.2.2 güncellemesi sornulu olduğu icin dağıtılmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.