Şimdi Ara

S21 mi S21Fe mi almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdaşlar iki telefon arasında kaldım.kamera benim için önemli S21’e daha yakınım ama daha karar vermedim.Bu fiyat bandında başka tavsiyeleriniz varsa yazabilirsiniz teşekkürler.

• Kamera önemli ise S21 Fe
  • Bende senin gibi ayrımdaydım bir çok video izledim s21 den daha üstün s21 fe ama böyle arada çok ciddi fiyat farkı varsa değmeyecek bir üstünlük, kampanyaya girmesiyle beraber fiyat farkı çok az olduğu için s21 fe 256gb aldım, kamera çok iyi, şarj çok iyi, telefondan memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noprektam9113 -- 8 Eylül 2022; 12:26:30 >
  • Bu fiyatlara alınmaz samsung sitesinde 12 bin TL olan modeller satış sitelerinde daha fazla fiyata satılıyor.

Bu cihazlar 1 ay önce 10 bin TL idi dolar mı arttı bu kadar? Eskiyen modeller artık, dolar %2-3 atmış fiyatlarını arttıracak bir durum yok.

Stokçu, fırsatçılar durduğu yerde bataryası bitince güncelleme almayınca satmayı planlıyorlar herhalde.

Almayın gidin tuşlu telefon alın daha iyi fırsatçılara izin verirseniz böyle olur.

Çözüm 2. el ithalat önü açılmalı. Ver yetkiyi birkaç şirkete ötvsi alınarak teknoloji cihaz, arabaları ithal etsin, tamir etsin yenilesin 6 ay garantili çatır çatır satsın. Malesef söz dinlemeyen fırsatçılar bu ülkede bunu hak ediyor.

• 2022 Yılında S22'den aşağısı düşünülmemeli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.