Şimdi Ara

S10+ vs Note 10 Lite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu iki telefon arasında kaldım. S10+ daha cazip geliyor ancak bataryası düşük gibi geldi. Öneriniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• S10+ bence çok daha iyi bir cihaz Epey'deki karşılaştırmaya bakarsanız birçok konuda önde. Eğer tasarım yapma manasında bi ilginiz veya işiniz yoksa note serisinin artılarından olan pen size çok getiri sağlamayacktır bence. Hem batarya konusuna çok takılmayın arada 400 mAh var ama ekran teknoloji açısından Dynamic amoled daha az enerji tüketiyor diye biliyorum gene karşılaştırma testlerini izlersiniz. Keza ekran tejnolojisi bence çok önemli elimde 3100 mAh'lık bir cihaz var 4500'lük birçok cihaza kullanım süresi olarak fark atıyor kendim deneyimledim ve gördüm. Gene son karar sizin ama benim tercihim s10+'dan yana olurdu ama almadan önce en iyisi siz Youtube'daki testlere biraz daha göz atın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarriorOfAngel -- 15 Şubat 2021; 13:24:2 >
  • WarriorOfAngel W kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam. Bende note fe kullanıyorum ancak kalemi ayda yılda bir çıkarıyorum yuvasından. Kalem ancak tabletlerde kullanışlı oluyor. Telefonu kız arkadasıma alacağım onun yaptıkları da

Trendyolda gezmek

Youtubeda takılmak

Whatsapp kullanmak

Instagramda gezinmek

Ön kamerayı sık kullanır

Kesinlikle oyun oynamaz. Ancak telefonu pek temiz kullanmaz, sürekli düşürür, kolanyayla siler. Bu yüzden gorilla glass 6 daha önem arz ediyor diye düşünüyorum. Sanırım tercihim bu yönden olacak.

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Hocam madem oyun vs. telefonu aşırı zorlayacak bir durum yok Oppo Reno 2'ye bakmanızı öneririm hem ekranı büyük hem 256 gb hem de ekrandan parmak izi gibi göz doldurucu özelliklere sahip kamerası da ideal görünüyor bence. Son karar sizin ama bu telefona da şans verebilirsiniz.(Kendim kullanmadım kağıt üzerindeki verilere göre yorumlama yaptım)

Hocam size tavsiyem m51 alın. Söylediğiniz şeyler için gayet yeterli. Paranız cebinize kalsın.

• Ben S10 plus'u bırakıp S10 liteye geçtim çünkü Qualcomm Snapdragon 855 varken, Samsung Exynos 990 bile alınmaz.

Telefon işlemcisi önemli, işlemcisi yorulursa telefonda tüm sistemi yorulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Sürekli düşürür ise S10+ tan koşarak uzaklaşın Gorilla Glass 6 falan hikaye S10+ komple cam olduğu için kırılmaya çok müsait..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.