Şimdi Ara

S10 Lite Hakkında Düşünceleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S10 Lite sizce nasıl bir telefon? Kullanan arkadaşların herhangi bir şikayeti var mı? Artıları eksileri neler? Fiyatını hakediyor mu? Fiyatı düşer mi, alınır mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 5 gün önce 4150 ye alinabiliyordu. Hepsiburada da baktılar talep var dolar .6.90 'di o zamanda öyle çok dolarda artmadı 6.99 oldu fiyatı yükselttiler. Samsung dünya genelinde indirimler yapıyor illaki düşecektir. Tabi kur çok fazla artmazsa ama bu fiyatlar çok. Telefona gelecek olursak kamerası orta ekranı orta diğer özellikleri güzel. Bu fiyata garantili alınır bence tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yed66 Y kullanıcısına yanıt
    Benim düşüncem tekrar 4200'e kadar inerse TR şartlarında alınabilecek, verilen paraya değebilecek en iyi telefon denilebilir. Canavar gibi telefon yapmışlar. En az 2 güncelleme daha alır.

• Aynen hocam o fiyatlara güzel telefon tabi garantisiz alınmayacaksa. Aslında one plus 7t daha mantıklı ama o da altın oldu ikinci ellerini bile 4bine satıyor uyanık takımları. Sunuda soyleyim güncelleme gecikti bu modelde birde ekranda bazılarında düşük parlaklıkta yeşillenme sorunu var diyorlar bence önemli değil ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yed66 -- 23 Nisan 2020; 14:19:48 >
    7T de güzel telefon ama sahibindendeki satıcılara güvenmiyorum. Garantisi yok zaten. 4000 lira verdikten sonra telefona bir şey olsa ortada kalacaksın, iş değil.

• alsr00 kullanıcısına yanıt
    Şuan çinde 3bin lira one plus 7t 4 bin verilmez tabiki. Durumlar duzelse böyle daha da düşerdi yenisi de çikti çünkü. Neyse ben de s10 lite alacağım düştüğü zaman ama 4750 vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yed66 -- 23 Nisan 2020; 14:23:30 >
    Haziran temmuz aylarında düşerse ben de alacağım. Şimdiden hayırlı olsun size hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.