Şimdi Ara

&&S@N@L P!L0T F@N CLUB&& (FSX ve FS2004 ile ilgili tüm sorular buraya) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.989
Cevap
4
Favori
104.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık Benide ekleyin ama DH Kartalları gitmesimi lazım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackrewolf

Elinize sağlık Benide ekleyin ama DH Kartalları gitmesimi lazım?

Resim kesin gidecek de link sınırlaması var mı bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: GM Batsu

http://image.com.com/gamespot/images/2005/079/925173_20050321_screen008.jpg

hangi oyun?

Güzel bir görüntü elinize sağlık.
  • o başka sana verdigim sitede son dan geriye dogru levonun en son sayfasina git ordan geriye dogru güzel simulatörler falan var gir bi bak istersen
  • acemi üye olarak benide ekleyin her ne kadar uçakların arasında ömrüm geçsede uçmaktan bihaber olan acemi sanal pilot

anlamdığım nokta konu neden bu bölümde simulasyon kısmında olması gerekmezmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opr -- 11 Ocak 2007; 19:58:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sanal Bellek

quote:

Yanyana olmuyormu
  • quote:

quote:

quote:

Yanyana olmuyormu

Hocam yanyana olursa o zaman imza kural hatası olur ve kesinlikle size uyarı gelir siz o zman gitmesini istemiyorsanız dh kartalları resminin altına aşağıdaki linkide ekleyin o yeter o zaman

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_11443232/tm.htm][b][color=kırmızı][size=2]&&S@N@L P!L0T F@N CLUB&&[/size][/color][/b][/link][/center]

• 11.01.2007 saat 22:50 itibariyle üye olan arkadaşlarımız

1-)GM Batsu
    2-)dmc 12
    3-)ReTviEx
    4-)blackrewolf(imzanız için size açıklama yapılmıştır)
    5-)opr (Hakan abi balckreworf için yaptığım açıklama senin içinde geçerlidir 1 üstte yer alan)

Şimdilik bu kadar üye olan arkadaşlara sonsuz teşekkürler
    İsimleri baş topice eklenmiştir
    ...İYİ UÇUŞLAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustano23 -- 3 Şubat 2007; 1:48:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak08

Mustano Hocam eline sağlık cok güzel olmuş. @W.Turner nickli arkadaşta gecen soylemiştim acalım bi club diye gerek kalmad. Lazımdı zaten DH ye boyle bir şey. Her ne kadar simulasyon ile ilgilenen arkadaşlarımızın sayısı cok fazla olmasada canlı tutmaya calısırız topici.

Evet yaa çok gerekliydi.Düşündüm ve açmaya karar verdim şu anlık çok güzel gidiyoruz bakalım inşallah hem böyle devam eder.Seninde gelmene sevindim.DH de şöle güzel ve kalabalık olmaya başlasak artık.Ayrıca verdiğin linkteki videoyu izledim.Çok hoş saol paylaşımın için

• quote:

Orjinalden alıntı: GM Batsu

Lütfen imzanızı kontrol edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustano23 -- 12 Ocak 2007; 11:22:10 >
  • resim koymaya devam
  • Falcon 4.0 AF de Low Altitude ucuslarımdan biri. Gerçi son resimde baya abarttım ama neyse

&&S@N@L P!L0T F@N CLUB&& (FSX ve FS2004 ile ilgili tüm sorular buraya)

http://www.youtube.com/watch?v=KnaicY5zJLk

• Videoları hangi programla yapyorsunuz?
  • Fraps

Edit: Tabi soyle bir durumda var. Fraps ile kaydettiğin videoların boyutları cok büyük olacak. Bunlarıda Movie Maker yada alternatif programlar ile kücültebilirsin. Yoksa youtuba eklemen imkansız Forumda aratırsan kücülte şekillerinide bulabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 12 Ocak 2007; 15:14:59 >
  • quote:

Fraps

Edit: Tabi soyle bir durumda var. Fraps ile kaydettiğin videoların boyutları cok büyük olacak. Bunlarıda Movie Maker yada alternatif programlar ile kücültebilirsin. Yoksa youtuba eklemen imkansız Forumda aratırsan kücülte şekillerinide bulabilirsin

Fraps ücretli diye biliyorum. Bunun ücretsiz alternatifleri var mı bildiğiniz?
  • quote:

quote:

Fraps

Üzgünüm alternatifleri hakkında bilgim yok.

• quote:

Hayır ücretli değil aslında ben beleş indirdim bi yerden ama linkini unuttum.Bulup buraya koyacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustano23 -- 12 Ocak 2007; 15:33:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustano23

quote:

Videoları hangi programla yapyorsunuz?

Hayır ücretli değil aslında ben beleş indirdim bi yerden ama linkini unuttum.Bulup buraya koyacağım

Hocam benim bildiğim kadarıyla ucretli. İndirdirdiğin cracklanmış olmasın. Cünkü benimkide cracklanmış.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mustano23

quote:

Videoları hangi programla yapyorsunuz?

Hocam benim bildiğim kadarıyla ucretli. İndirdirdiğin cracklanmış olmasın. Cünkü benimkide cracklanmış.

Valla bilmiyorum burak ama ben indirdim ücretli falan değildi.Ama dur bakalım linkini bulmaya çalışıyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.