Şimdi Ara

S CLASS, PORSCHE PANAMERA, BMW 7, AUDI A8, VW PHAETON, JAGUAR XJ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
2
Favori
19.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2013 mercedes benz S serisinin içinden spy goruntu

S CLASS, PORSCHE PANAMERA, BMW 7, AUDI A8, VW PHAETON, JAGUAR XJ
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

2013 mercedes benz S serisinin içinden spy goruntu

Tabi ekranlarin etrafindaki çerçeve böyle kalmaz , bu 131e ekran takılmış gibi duruyor :D
  • Yeni kasa Phaeton gelir mi ?
  • 2014 yılında geleceği söylentisi var.
  • Yeni S8.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senersongur -- 8 Kasım 2011; 13:18:28 >
  • tabi ki 7 serisi
  • vw phaeton trendline
  • Bu araçlar arasında Ön böbrek ızgara haricinde 7 CLASS güzel S Class ufak bir makyaj gördü led v.s makyajdan sonra cevap vermek daha mantıklı olur.Jaguar arkası haricinde güzel ama cokta kötü değil arkasına alıştım.Kedi pençeleri gibi.7 serisi veya XJ'den yana kullanırdım XJ göstergeleri cok güzel

http://www.youtube.com/watch?v=YTc3H9b713Y&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=uVI9GhyQ4g8&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=wfVhL_hDpes&feature=related

• Tabiki s serisi tipi yeter :)
  • yine senersongur yine saçma bir konu, en heybetlisi vw phaetonmuş oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

yine senersongur yine saçma bir konu, en heybetlisi vw phaetonmuş oldu

katiliyorum sacmaligin dibine vurmus yine

• bu araçları hayatları boyunca sadece görmüş olup, ''bu sınıfın en iyisi şudur.'' vb. cümleler görünce bir tek ben mi sinirleniyorum? neyse...

bu sınıfta bir gerçek var: merc-benz s-class her zaman konforun simgesidir. sürüşü, bmw kadar sportif değildir. ağırbaşlıdır, sakindir. bir twin-turbo bmw kullanmakla s-class kullanmak arasında hissedilir farklar vardır.

audi a8 denmemiş, küçük kardeş phaeton denmiş, şaşırdım. ben a8'e giriyorum: kabin. evet, audi premium olmayı kafaya koymuş ve amacına ulaşmıştı. şimdi de ergonomisi, kalitesi ile çoğu segmentte kabiniyle ön plana çıkıyor. multitronic'i de unutmamak lazım.

ne kaldı: xj. jaguar ford'dan tata'ya satılıp xf konsepti çıktığında şimdiki evoque tepkileri görülmüştü sektörde, olumlu anlamda. sonra xj tanıtıldı, kıyamet koptu. xj'nin avantajı ise birkaç başlıktan oluşuyor: kabin, tasarımda yeniden başlanabilme cesareti gösterilmiş ve başarılı olunmuş olması, karakter. bu aracın kabini klima hava çıkışlarından, kabini boydan dolaşan ahşap çıkaya kadar çok farklı. tasarım ise yeniden tasarlanmış ve farklı çizgilerle başarılı olunmuş olması nedeni ile başarılı. ve karakter: bu araç sizce de çok ''kuul'' değil mi? bir kere yeni, öncesinden çok farklı ve markadan gelen bir havası var. sürüş karakteri de bmw ile merc-b. arasında bir yerlerde, yani ortaya karışık.

ve son olarak 7series: sportif sürüş karakteri dışında hiçbir konuda öne çıkamayan (iDrive'ın hakkını da verelim.) ama hiçbirinde de çok küçük farklarla geride kalan model. bu aracın küçük kardeşi 5series ile biraz daha farka ihtiyacı var çünkü fazla benziyorlar.

NOT: s80 f segmentinde değil, e segmentindedir.

iyi günler.

• Nerde kaldı o 93 Model S600ler ...

Seçenekler arasında Jaguar diyorum
  • VW'yi bu listeden çıkar yerine Lexus koy. VW'nin çapı bu kadar yükselmedi daha
  • Yeni s gelene dek eski s:)))))

Tabiki fo3
  • quote:

Saçmaysa konuyu kirletip yazma, lüzümsüz kişiliğini ve gereksiz karakterini gösterip hiç yazma. Bu kadar yazan var. Saygısızlığın alemi yok.

Bari bu konuda kalitesizliğini gösterme insanlara. Anladık diğer konularda burnu havada ve kibirli tavırlarla yazıyorsun, buraları artık kirletme.

Üç beş çapulcu yorum yazıp kendini göstermekten kurtul artık. Biraz seviyeyi yukarı çıkarmayı öğren. Kazmalığın alemi yok.

Geçen hafta sizin gibi tiplere esprili ve içinde ne küfür, ne de hakaret olmayan bir mesaj yazdım diye anlamsız bir ceza aldım. Forumda bugüne kadar ne kimseye küfür ettim, ne de hakaret.

Benim konularımı beğenmiyorsan girme, anlamsız hareketlerde bulunma.

VW Phateon heybetli bir araçtır. Sana heybetli gelmediyse yapacak birşey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

quote:

Saçmaysa konuyu kirletip yazma, lüzümsüz kişiliğini ve gereksiz karakterini gösterip hiç yazma. Bu kadar yazan var. Saygısızlığın alemi yok.

Bari bu konuda kalitesizliğini gösterme insanlara. Anladık diğer konularda burnu havada ve kibirli tavırlarla yazıyorsun, buraları artık kirletme.

Üç beş çapulcu yorum yazıp kendini göstermekten kurtul artık. Biraz seviyeyi yukarı çıkarmayı öğren. Kazmalığın alemi yok.

Geçen hafta sizin gibi tiplere esprili ve içinde ne küfür, ne de hakaret olmayan bir mesaj yazdım diye anlamsız bir ceza aldım. Forumda bugüne kadar ne kimseye küfür ettim, ne de hakaret.

Benim konularımı beğenmiyorsan girme, anlamsız hareketlerde bulunma.

VW Phateon heybetli bir araçtır. Sana heybetli gelmediyse yapacak birşey yok.

Kibirli değilim, yanlış tanımışın beni. Senin 4 gün ceza almanda fiyaskoydu, konu açacakdım şenersongur niye ceza aldı diye, ama bende ceza almıştım.

VW PHAETON 2002 yılında piyasaya sürülmüş, o yıllarda bile S ve 7 serisinin gerisinde olan bir araç, bu araca heybetli demek abesle iştigaldır.

• Ha sonradan editlemişin konuyu zaten, bide s80 i koymuşun bu araçların arasına, bu işlerden ne kadar anlamadığını bütün foruma ispatlamışın zaten Sen git youtube vidyosu izle hadi :))))
  • Gayet kaliteli bir araç.

Zamanında Top Gear da incelemişti ve aracı çok beğenmişti. Aracın tek sorununun VW markasının genel imajı olduğundan dolayı istenen satışı yakalayamayacağını söylemişti.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.