Şimdi Ara

S.A. Beni bu forumda nasıl bilirsiniz ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Senin o avatar eskiden hareketliydi ordan aklımdasın
  • Hiç görmedim hayret
  • bak kardeşim ben osmanlı padişahlarından biriyim. kusura bakma isim veremicem. ben kafirlerin kalbine kılıç sapladım. dünyayı kontrolüm altına almaya çalıştım. bütün imparatorluğumu düzene sokmaya çalıştım.gel gelelim bi sultana tutulduk. birgün geldi laptop almış dedi ki internete gir hünkarım senin dünyayı takip etmen lazım. birgün yine dünyayla ilgili haberlere bakarken donanımhaberle tanıştım. baya ilginç tipler falan vardı çileden çıkarttı beni. donanımhaber sahibini bulup idam ettirecektim ama bu ortam beni cezbetti. o açılan saçma sapan konular komik mesajlar her geçen gün içime işledi ve adeta dh ci oldum. o kadar mutluydum ki. saray adabından uzaklaşıp bu sitede kendim oluyordum. dilediğim şeyi söyleyip trollük edebiliyodum. adeta ben olmuştum. çok mutluydum. ta ki senin bu işe yaramaz boş mesajlarını görene kadar. bir mesajını gördüm ve sinirden elim ayağım titredi. pc yi yan yatırıp system 32 yi sildim montla sıvıştım herkese sen liselisin dedim ama hiçbirşey fayda etmedi. seni takip etmeye başladım. mesajlarını hergün okudum. böyle böyle ayağımı kaydırdın. bütün o imparatorluk şan şöhret bi anda gitti. artık fakir bir insanım. 1 tane bile askerim yok. saraydanda kovuldum. sen. evet evet sen. sen bana bunu yaptın. ama bekle mertis.. elimde kalan son şeyi yani kılıcımı sana batırmaya geliyorum. bekle beni güzel kardeşim. seni öldüreceğim.

• hocam trt3 de 23 de maç var kaçırma
  • ilk kez görüyorum seni.nickin çok basit ve ezik duruyor çocuk olma ihtimalin var
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuuuL78

ilk kez görüyorum seni.nickin çok basit ve ezik duruyor çocuk olma ihtimalin var

İmza yaş uyumu
  • iyi bilirdik. gömün gitsin.
  • quote:

ilk kez görüyorum seni.nickin çok basit ve ezik duruyor çocuk olma ihtimalin var

Olum o imza ne ullleeeen. Citizen görse camdan atlar şerefsizim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DDRll

quote:

İmza yaş uyumu

İmzayı okudunuz ya elinize bir koz geçti artık hemen sokun lafı :d
  • quote:

quote:

quote:

İmza yaş uyumu

Onu demek istemedi, demek istediği imza biçimi.

• profiline baktım artık seni daha iyi tanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobile prof.

quote:

quote:

quote:

İmza yaş uyumu

hıı. nasıl görünüyor çokmu berbat ? değiştireyim mi ?

• Sen de herkes kadar bir insansın işte. Hayallerin var kimi zaman peşinden koşmaktan yorulduğun, kimi zaman korktuğun. Korkuların var; her liseli gibi sınıfta kalmaktan korktuğun vs vs . Kısaca seni tanımıyorum evlat.
  • Arkadaşım banae ne yazdıysanız onları yazana kadar imza kurallarını bi okuysadınız.[Nerde bu adminler :/ ]

quote:

Test

Test

Belki şimdi gelirler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mobile prof.

quote:

quote:

quote:

İmza yaş uyumu

hıı. nasıl görünüyor çokmu berbat ? değiştireyim mi ?

Tek satır veya 2 satır şeklinde yazarsan uyarı almazsın.
    Ayrıca,
    Şurayı oku ve çat pat uyarı alıp forumdan uzaklaştırma alma.
    http://resim.donanimhaber.com/m_1692648/tm.htm

• Full Nude'cu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Seni biliyorum.Ama sadece biliyorum o kadar yorumlarına vs dikkat etmedim nickini biliyorum sadece.Muhtemelen oyun bölümünde gördüm.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.