Şimdi Ara

silinebilir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Wampire^^

quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

Geçen bir arkadaşa Pc upgrade edecektik, i5 almayıp ryzen 5 1400 aldık. İ7 lere kafa tutan 10 numara bir sistem oldu. Ben çok memnunum. rx470 inin hakkını veriyor işlemci.

Hocam peki sıcaklık durumları nasıl? Bende şuan intel ve Ryzen 5 arasında gibip geliyorum. Şuan FX 8350 var ama 80 derecelerde maymun ediyor bizi..

Fx 8350 var 55 dereceyi geçmiyor sizdeki soğutucu nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir bilgi verebilirim. ryzen 1700 kullanıyorum (ryzen 5 1400 gibi 65w tdp'li ama 8 çekirdek ). İşlemcim stok hızında arctic freezer 33 soğutucu kullanıyorum.(noctua nh-u12s ile kafa kafayadır) 27c hava sıcaklığında prime 95 smallfft testinde max 44c idi. Soğutucu profili ile oynayıp dahada soğutabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 29 Mayıs 2017; 18:40:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

Geçen bir arkadaşa Pc upgrade edecektik, i5 almayıp ryzen 5 1400 aldık. İ7 lere kafa tutan 10 numara bir sistem oldu. Ben çok memnunum. rx470 inin hakkını veriyor işlemci.

Hocam peki sıcaklık durumları nasıl? Bende şuan intel ve Ryzen 5 arasında gibip geliyorum. Şuan FX 8350 var ama 80 derecelerde maymun ediyor bizi..

Fx 8350 var 55 dereceyi geçmiyor sizdeki soğutucu nedir ?

SilverStone Tundra TD03LITE(Tek Izgaralı) sıvı soğutmayı kullanıyorum. Her şeyi kontrol ettim sorun nerede var çözemedim. Yarın da bir macun yenilemesi yapacağım...

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    stok soğutucla 65 dereceyi geçmiyordu, sinerjinin gönderdiği yamuk yumuk deep cool 400 le 55 dereceyi geçmiyor macun iyisinden olsun birde fazla kalın veya ince sürmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

stok soğutucla 65 dereceyi geçmiyordu, sinerjinin gönderdiği yamuk yumuk deep cool 400 le 55 dereceyi geçmiyor macun iyisinden olsun birde fazla kalın veya ince sürmeyin.

http://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/zalman-zm-stg2-35gr-yuksek-performansli-termal-macungri-P102364676

Hocam bu macunu alacağım, sanırım baya iyi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.