Şimdi Ara

Ryzen 7 3700x RGB bağlantı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar , ben yaklaşık 10 yıldır laptop kullanıyorum bu ay masa üstü topladım ...
    Ana kart olarak B450 Tomahawk max İşlemci olarakda Ryzen 7 3700x işlemci aldım... İtopyadan montajlı istemiştim sorun şu itopya işlemci içinden çıkan 2 adet kablodan birine hiç dokunmamış digerini takmak için çıkartmışlar sonra vazgeçip powersupple kutusuna bırakmışlar... Yani işlemcinin altında 2 tane rgb girişi var hiçbirisi takılı degil sadece işlemci güç kablosu takılı ...
    Şuan mönitörüm olmadıgından deneyemiyorumda acaba benim rgb ışıklandırma çalışırmı çalışmazmı bilmiyorum ne yapmam lazım kablo işinden gram anlamam..

Kasa bilgisi işe yararmı bilmem ama Cooler master td500 mesh kasam var.

• Rgb bağlantısını 4 pinli girişe yapman gerekir. Soketin ucundaki ok işareti anakarttaki 12v yazan pine denk getirerek montajını yapabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki kablodan birini kullanmanız yeterli. İkinci kablo rgb bağlantısı olmayan anakartlar için.

• Ryzen 7 3700x RGB bağlantı
  • Ryzen 7 3700x RGB bağlantıRyzen 7 3700x RGB bağlantı

dikkatimi çeken baglantılar bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfunyilmaz -- 25 Mayıs 2020; 11:4:19 >

• Tabi ben bunu görmedigim için ekran kartını taktım hayatımda ilk defa taktım şimdi oraya elim girmiyor.. Ekran kartınıda çıkartmaya korkuyom
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    2.kablo derken hangisini kast ediyorsunuz.. 9 girişli olanımı 4 girişli olanımı
  • Anakartın kılavuzunu hiç okumadınız galiba.

JRGB yazan yere takacaksınız o RGB kablosunu. USB olanı USB yazan yere takmanız gerekiyor. FAN yazanlar FANları takmak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 25 Mayıs 2020; 12:25:29 >
  • 4-5 video izledim sadece ubs olani takıyorlar bende bi şekilde taktim saolun yardiminiz için , bu arada kılavuz ingilizce sekillerdede bunla ilgili birşey yok

• Aşağıda RGB giriş yerleri belirtilmiş ikisinden birine takabilirsiniz.

Ryzen 7 3700x RGB bağlantı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.