Şimdi Ara

Ryzen 7 3700x işlemci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Ryzen 7 3700x işlemci
    İki senelik sorunsuz 3700x işlemci satılıktır. Kendi soğutucusu da var ve kutu içeriği tam. başka bir soğutucu kullandığım için wraith prism soğutucuyu bir kez deneme harici hiç kullanmadım. İşlemci + soğutucu fiyatı 2900 TL.
    Ryzen 7 3700x işlemci
    Ryzen 7 3700x işlemci

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2900 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Üsküdar Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• boş bir analiz yapmıssın. bende 3700x satıyorum. kutu fatura garanti tam takır 8 aylık ürün. 3450tl istiyorum 3000tl teklif verdi 3300tl den aşağı vermem dedim. Zorla kimse almıyor satmıyor. boş muhabbet yapıp saçma sapan analiz yapıp satıcının aklını karıstırmaya çalısma alan alır almayan almaz mal burda kimse kimseye silah dayamıyor. bu ürünü kendisi satsa 4 bin fiyat çekip indirim yapmayan insanlar analiz yapıyor çıldırıyorum.

• Aynı fiyata (5600x ikinci elleri 2800-3000 civarı ) 3400 TL sıfır garantili taksitli ve çok daha performanslı 5600x varken , 3700x 'i 3400 'den satmanız zor fiyata revize düşünebilirsiniz.

3600 'ler bile artık dip fiyattan piyasada 1500 liradan bolca satan var forumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kings Never Die -- 22 Kasım 2022; 11:23:50 >
  • Kings Never Die kullanıcısına yanıt

boş bir analiz yapmıssın. bende 3700x satıyorum. kutu fatura garanti tam takır 8 aylık ürün. 3450tl istiyorum 3000tl teklif verdi 3300tl den aşağı vermem dedim. Zorla kimse almıyor satmıyor. boş muhabbet yapıp saçma sapan analiz yapıp satıcının aklını karıstırmaya çalısma alan alır almayan almaz mal burda kimse kimseye silah dayamıyor. bu ürünü kendisi satsa 4 bin fiyat çekip indirim yapmayan insanlar analiz yapıyor çıldırıyorum.

• Selamlar. Öm gönderdim . Cevaplayabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.