Şimdi Ara

Ryzen Benchmarkları Konusu(Akıllara zarar CPU-Z test sonuçları eklendi! Bakmadan geçmeyin!) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
0
Favori
12.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen nereden biliyorsun? Nasıl sana bu kadar mâlûm oluyor? Yoksa LGS'de Jim Keller kontenjanı var da biz mi kaçırdık apaçican?
  • ErmanSin37 kullanıcısına yanıt
    HAHAHAHHAHAHAHA ÇOK GÜLDÜM BEYLER.

Bakın genç arkadaşımız LYS sonucunu paylaşmış;http://i.hizliresim.com/nrbMMB.png

Milletin eğitimine laf eden adamın yaptığı sonuca bak. Genç ben zamanında EA'dan girdiğim sınavda senin kadar sayısal puanı yapmıştım. 1996'lısın ve muhtemelen 25+ yaşındaki bir insanın abisi olduğunu iddia ediyorsun. İlk 1000'e falan girmiş olsan hadi övün sonucunla da 30.000'inci olmakla övünme. Ben ilk 5 bindeydim ve bunu ilk kez internette ya da herhangi bir ortamda söyleme gereği duyuyorum. Zannediyorum bu "ÖSS Puanıyla hava atmaya çalışma" durumunun sebebi sosyokültürel olarak düşük seviyede bir ilçe olan Bağcılar'da oturmandan öne geliyor. Yalnız Türkiye Bağcılar'dan oluşmuyor. Her yerde hürmet edilecek bir sonuç değil bu. Ben mesela 5 bininci olduğuma biraz utanmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 19 Şubat 2017; 16:4:53 >

• Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Seni artık ciddiye almıyorum boşuna zorlama
    Bro farkinda misin bilmiyorum Ryzen'lerin saat hizlari intel'e gore cok dusuk ve Ryzen'de o hizlarda i7 7700 K'yi coktan gecmisti zaten Ryzen Hyper-Threading teknolojisi 4 yollu iken intel 2 yollu buda AMD'nin daha iyi oldugunu gosteriyor test sonuclari olmadan bunu bilemeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sertan-57 -- 19 Şubat 2017; 16:8:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    İnsanları oturduğu yerlere göre sınıflandırmak senin de nasıl bir insan olduğunu aşağı yukarı gösteriyor

Ev kiraları yüksek babam için verilen şehit maaşıda düşük olduğundan bağcılar esenyurttan çıkmak olmuyor haliyle

Ben dershaneye gitmeden bunları yaptım gururluyum bugün bu noktada ise bilgi birikimimin üzerine çok şey koydum koymaya da devam edeceğim
    Ben Edirne'de yaşıyorum ve en sevdiğim renkli kitle çingeneler. O yüzden kesinlikle sosyokültürel olarak bu dili pabuç kadar olmuş apaçiler ile karıştırılmamasını rica ediyorum. Çingeneler, romanlar kendilerinin ne olduğunu bilen şahane sevimli, kültürlü insanlar. Her yerde de aynı tatlılıktalar, onlarınki göçebe acaip hoş bir yaşam tarzı ve yurdum çingenesi ile yurtdışı çingenesinin kültürel kalitesi neredeyse eksiksiz aynı. Tek farkı bizimkiler kanun, klarnet yurtdışındakiler akordeon çalıyor.
    Dediğim gibi kalite ile sosyoekonomik sınıf bir değil kesinlikle.
    Mevzu sınıflandırmak değil. Etrafındaki konu komşu, tanıdık ettik vs. için bu sonuç çok iyi bir şey olarak görülmüş olabilir ancak aslında kalburüstü olduğunu iddia eden bir öğrenci için bayağı kötü bir sonuç. "İNSANLARI OKUDUĞU BÖLÜMLERE GÖRE SINIFLANDIRMAYA ÇALIŞMADAN ÖNCE" onu bil yani.
    Eyvallah
    Senin başarını kutlardım ama samimi düşüncem, LGS puanında birinci olsan da senin ülkende bunun hiçbir değeri yok; çünkü hile karışıyor. Öyle olunca da derecelendirmeler yok hükmünde.
    Kaldı ki sınav kazanmakla sanatını eline almış olmuyorsun. Sana bol esenlikler.
  • AMD'nin anca güncel nesil intel işlemcilere yıllar sonra zar zor yetiştiği gerçeği beni şaşırtmadı.

Çok beklentisi olan varsa bilmem. Yeni mimari ile 7700 k serisini biraz geçmesi gerektiğini düşünüyorum.
  • Beyler bu muhabbet ne böyle. Niye taraf oluyorsunuz. Ne gerek var. AMD işlemciler çıkmadan b*k atmayı kesinde belki gerçekten almayı planlayan insanları da şimdiden sıkıntıya sokmayın. Rekabet olursa herkes kendi payına düşeni alır.
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    7700K ya bilezik gibi geçirmiş zaten 6900K yı konuşuyoruz.
  • Şu işlemcileri de önbellekten ölçmeyi hâlâ başaramadık ya, hadi hayırlısı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne bu Intel fanatikliği anlamıyorum ergenler gibi yok benim ayfonum var ayfon en güzel diyor millet kafalara bak , ben i5 kullanıyorum ve F/P ürünler üreten şirketin başarılı işlemciler çıkarması beni mutlu ediyor yani Intel babanızın malı mı anlamadım gitti ?
  • lalale kullanıcısına yanıt
    Heralde elindekiini çöp olarak gördüğü için,onc parayı boşa harcadığı için yapıyorlar.

Halbuki intelde alsan,amdde alsan ev kullanıcısının işini fazlasıyla görüyor zaten neyin kavgasıki bu,aynısı amd nividia yı geçincede yaşanıyor(son zamanlarda pek geçemesede).

Ama illa sen amd ohoo o çöp,sen android oo çöp deyince ellerine ne geçiyo anlamıyorum,karşındaki para vermiş sonuçta kullanıyor ne diye adamı bozuyosun,he adam gibi bence daha performanslı,bence şu yönü daha iyi desin o tamam ama kötülemesi çok saçma.
  • Tek izlekte 2.Nesil yakalamışım.
    Buda benim yaptığım test
    Ryzen Benchmarkları Konusu(Akıllara zarar CPU-Z test sonuçları eklendi! Bakmadan geçmeyin!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rkx -- 19 Şubat 2017; 19:37:11 >
  • i3 6098p

Ryzen Benchmarkları Konusu(Akıllara zarar CPU-Z test sonuçları eklendi! Bakmadan geçmeyin!)
  • Ryzen Benchmarkları Konusu(Akıllara zarar CPU-Z test sonuçları eklendi! Bakmadan geçmeyin!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 19 Şubat 2017; 21:2:42 >
  • millet kafanız mı güzel intel'de çalışan falan değilseniz neden bu öfke? amd'nin ucuz fiyata güçlü cpularıyla piyasayı alt üst etmesi neden hoşunuza gitmiyor? anlam veremiyorum gerçekten.
  • Benim 4.5GHz 2600K

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 20 Şubat 2017; 9:59:54 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.