Şimdi Ara

Ryzen 5 5600x sıcaklık sorunu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
10.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

10 dakika sonu

Ayrıca boştayken 45-50 derece aralığı

Sanki fazla biraz

Ryzen 5 5600x sıcaklık sorunu?
  • Rezaletin resmi hatta daniskası, aldığın işlemciye bir bir sürü para verip sıvı soğutma vs. alıp tırmalayıp durmak.

3600 için Boost u kapatmak 3-5 fps ye malolur, normal kullanıcı için ise varlığı yokluğu bir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 29 Kasım 2020; 10:34:24 >
  • Arkadaşlar peki 5900x için ne söylersiniz? Benim işlemci boşta 45 derecede yükte ise 82 gördüm.

• ya arkadaşlar benimde şöyle bir derdim var. çift 5600x sahibi sayılırım. stok değerler. core performance boost stok olarak açık. arctic freezer 33 kule hava soğutucu + bionix p serisi 120mm fan. cpu-z stres testinde işlemcinin yükselebileceği en yüksek değerleri bekliyorum. sonuç bu. bana korsan ürün taklit ürün falan mı verdiler.

bu arada intel işlemci kullanan intel sevdalılarından bu stress test skorunu ve hava soğutma ile bu ısınma değerini yada daha iyisini bekliyorum. başarana helal olsun kardeşim ödülü vereceğim.

Ryzen 5 5600x sıcaklık sorunu?

( şimdiden sonucuda yazayım: hahahahahaahah hehehehehe hatta nıahahahahaha)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 25 Aralık 2020; 20:17:45 >

• Sıvı soğutma da radyatörü doğru taktınız mı

En tepede radyatör olmalı daima.

https://www.youtube.com/watch?v=b6m9Xhzc6Kw&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskibirkurt

Intel fanları: hız ve fps önemli değil intel logosu önemli

• Benim Normalde boşta... 33 30 32 derece yük altında 60 derece felan..işlemci elime ilk ulastı dandik bir macun sürdüm 45 40 derece felan idi..sıcaklık devamlı..ZALMAN

termalmacun aldım sürdüm ..şimdi sıcaklık an itibari ile 33 34 derece... 4k videoda 42 44 derece oluyor...

• vah vah bu sıcaklıklar cok yuksek git kobir kosede su iç

• Bende bı test yaptım dedim 5600x cooler master ml 120l soğutucu tam yükte Max 69 derece boşta 32 derece kasa NZXT 510i hava soğutması zayıf bı kasa olduğu halde bu sonuç sizin bı sorun var

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.