Şimdi Ara

Ryzen 3600, Xfx 5600xt, 16 GB Ram, Phanteks Evolv X, 1 TB Ssd, Corsair Rm 750x

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullanmakta olduğum sistemim satılıktır. Şuan farklı bir şehirde olduğum için resim koyamıyorum.
    İşlemci :Ryzen 3600 (bu sene içerisinde almıştım.)
    Anakart : Msi b450m a. Msi tomahawk anakartim bozulduğu için geçici olarak almıştım. Üşengeçlikten bozulan anakartimi hala garantiye vermediğim için anakartim b450m a olarak kaldı. Sene içerisinde aldım.
    Gpu: sene içerisinde aldım. Xfz 5600xt
    Ram : Sene içerisinde aldım. 16 GB CL 15 3000 MHz.
    Ssd: Garantisi bitmiştir. 1 TB Samsung m2 ssd. Normalde ikinci ssd olarak kullanıyordum fakat Corsair ssd im bozuldu ve üşengeçlikten veremedim kargoya.
    O günden sonra Samsung ssd birincil ssd olarak kullanmaktayim.
    Kasa : Phanteks Evolv X. Kutusu yoktur.
    Psu : Corsair Rm 750. Garantisi bitmiş olabilir.
    Sogutucu : Be quiet dark rock 4
    Fanlar : Kasada 3 tane phanteks 140cm fan geliyor. Bunlar haricinde bende 3 tane Be quiet silent wings 3 fanlardan 3 tane aldım.

Bunlar haricinde Corsair mm200 mouse pad, hoparlör ve corsair void pro kulaklıgi vereceğim.

Fiyat olarak 7500 TL düşünüyorum. Uzun zamandır donanım konusuna bakmıyorum. Fiyatı yüksek belirlemiş isem nedenini güzel bir dille mesaj atarsanız fiyatı düşürecegim.
    Alan kişiye hayırlı olsun. Kargo yapmıyorum sadece elden alabilirsiniz.
    Parça satışı vardır. İşlemci + anakart + Ram birlikte olacak şekilde parça satışı yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpolat35 -- 16 Kasım 2020; 13:59:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.