Şimdi Ara

ryzen 3 sistem toplamaya başladım(parça tavsiye lazım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba dostlar önceden de bir kaç konu açtım, biraz kirlilik oldu ama kusura bakmayın.

bugün vatan indirimlerini gördüm, bir gaza gelip aşşağıdaki anakart ve ekran kartını sipariş ettim.parçalar uyumlu mu daha bilmiyorum bile ama sanırım uyumludur.

o fiyata daha iyi anakartlar vardı belki ama biraz fevri oldu yapacak birşey yok :)

şimdi buna kafadan 480 tllik ryzen 3 ü de ekleyelim.aslında o da 400 tlydi bugün ama stok bitmiş. bunlar dışında uyumlu ram ssd hdd ve kasa önerir misiniz? hatta monitör de olsa tadından yenmez.fiyat olarak kasanın genel fiyatı 2300ü aşmasın

anakart ve ekran kartına 955 tl gitti. işlemci 480 tl. etti 1425.umarım bu aceleye değecek bir hareket yapmışımdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ryzen 3 1200(408 TL) online satışa kapalı ama mağaza stoklarında mevcut.
    B350M BAZOOKA(330 TL)
    Crucial 8 GB DDR4-2666 MHz ram(295 TL)
    WD Blue 1 TB 7200 RPM(193 TL)
    Zotac GTX1050 Ti Mini (618 TL)
    Corsair 100R 600w 80+ (370 TL) (kasayı frisby vr everest dışında başka bir model de seçebilirsiniz)

Monitörlü 2300'e zor ama sadece kasa 2300 altına olur. Ram 16 gb yapılabilirse güzel olur.

• a-f-h A kullanıcısına yanıt
    mağaza stoklarında mevcut derken? bu indirim mağazada da geçerli miydi

• Büyük ihtimal öyledir. Sepete ekle yazan yerde stoktaki mağazalar var. oradan kontrol edebilirsiniz.
    baktım hocam geriye alınacak tüm parçalar yakınımdaki mağazada var.

ekran kartı ve anakart gelince faturayla götürsem diğer parçaları da mağazadan alsam, orda montajını yaparlar mı ki?

• Anakart siparişini iptal edip ekran kartsız şekilde mağazada bugün toplattırıp ekran kartı geldiğinde de takıp sürücüyü kurup devam edersiniz. Hatta toplayan görevliye söylersiniz buna ekran kartı takacağım diye arka pci yuva demirlerinin ikisini çıkarır. ekran kartı geldiğinde takıp vidalarsınız, bağlatıyı(monitör bağlantısı) yapıp sürücüyü kurar kullanırsınız.

Ya da siparişleri iptal edip komple mağazadan alınız. Bugün indirimin son günü.
    bu saatten sonra iptal etmek zor hocam, beni korkutan tek şey çok fazla kablo olması onun dışında hallederim ama neyi nereye takacağım bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.