Şimdi Ara

Ryzen 2700x Msi B450 Pro Carbon Ac Ram Uyumsuzluğu - Yeni Ram Tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Hawk-Claw

Bu anakartı daha önce kullandım. Ram uyum sorunu da yaşamıştım. İmzaki ram ile sorunsuz kullanılıyor.
    Uyum listesinde bu ram de gözükmüyor hocam emin olamıyorum o yüzden. Dediğim gibi birkaç oyun dışında ben de farketmezdim. Günlük kullanımda çizim programlarında bir problem yok çünkü. Belki size de denk gelmemiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IslakOtostopçu

Uyum listesinde bu ram de gözükmüyor hocam emin olamıyorum o yüzden. Dediğim gibi birkaç oyun dışında ben de farketmezdim. Günlük kullanımda çizim programlarında bir problem yok çünkü. Belki size de denk gelmemiştir.

Alıntıları Göster
    BLS16G4D

Uyumlu kardeşim. 8 lik modülden 2 adet ayrı al yada çift 8x2 al hangisi stokta varsa.
    https://www.msi.com/Motherboard/support/B450-GAMING-PRO-CARBON-AC#support-mem-14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawk-Claw -- 22 Eylül 2019; 17:7:13 >

• quote:

BLS16G4D

Uyumlu kardeşim. 8 lik modülden 2 adet ayrı al yada çift 8x2 al hangisi stokta varsa.
    https://www.msi.com/Motherboard/support/B450-GAMING-PRO-CARBON-AC#support-mem-14

Alıntıları Göster
    Haklısınız imzanızdaki ürünü yazıp çıkan ilk sonucun seri numarasına bakmıştım. Ancak bu ürünü bulmakta problem sanırım. Mağazalarda gözükmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: IslakOtostopçu

Haklısınız imzanızdaki ürünü yazıp çıkan ilk sonucun seri numarasına bakmıştım. Ancak bu ürünü bulmakta problem sanırım. Mağazalarda gözükmüyor.

Alıntıları Göster
    8 lik 3000 den iki adet almıştım. Xmp sıkıntılı ram hızını 3000 çekip kullan. Profilden yapma. Yoksa güzel anakart ama vrm sıcaklığı biraz yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawk-Claw -- 22 Eylül 2019; 21:12:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

8 lik 3000 den iki adet almıştım. Xmp sıkıntılı ram hızını 3000 çekip kullan. Profilden yapma. Yoksa güzel anakart ama vrm sıcaklığı biraz yüksek.

Alıntıları Göster
    Bu hafta içi yapacağım ram denemesine göre bir şey alıcam artık hocam. Artık ramden kaynaklansın istiyorum başka bir sebep bulamıyorum çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.