Şimdi Ara

Ryzen 2600 Isınıyor mu? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
6
Favori
16.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ilk kurulumda her şey autodaydı ancak sıcaklık yine boşta 50 yi görüyordu. Zaten ondan sonra böyle bir araştırma içine girdim ve voltaj değiştirmeyi denedim. Sizin değerleriniz nasıl hala kendi soğutucusunu mu kullanıyorsunuz? Eğer sorunu giderebildiyseniz manuel neleri ayarladınız? Bir de BIOS sürümünüzü paylaşabilir misiniz
  • C903 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı kasa var. Anakartımız değişik. Ben artic freezer 34 esports siparişi verdim.
  • cagrimir kullanıcısına yanıt
    Dual olan mı? Ben de mecbur soğutucu alacağım gibi duruyor ancak önce bu değerleri biraz normale çekmem gerek. Kullanmaya başladıktan sonra geri bildirim bırakabilir misiniz
  • C903 kullanıcısına yanıt
    Tek fanlı olarak aldım. Gelince değerleri paylaşırım burdan.
  • Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    Ryzen 2600 Isınıyor mu?

https://resmim.net/preview/27VGNa.jpg

Az yavaş sallayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONY86 -- 7 Haziran 2019; 13:1:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de inventustan 905 liraya R5 2600 (kutusuz) sipariş ettim. Elimde Noctua NH-U12S var. Haftaya gelince bakarım nasipse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ONY86 kullanıcısına yanıt
    Bu görselin anlamı ne ? Ne diyon ?

R5 2600 aşırı isiniyo aldigima pişmanım gibi mesajların var ona istinaden yazdım diyom.

Stok fan ile cayır cayır ısınıyodu işlemci. Gittim arctic freezer 34 duo aldım. Artık ısınmıyor ? Yazdıklarımı oku önce sen bi ondan sonra saçmalarsın. Eve gidince atarım boşta, oyunlarda kaç derecede çalıştığını.

EDİT:Ha buarada ben r5 2600 aldığım için pişman değilim, msi anakart aldığım için pişmanım. Onu da tam anlayamamışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 7 Haziran 2019; 14:56:48 >
    Boşta biraz sıcak çalışabilir çünkü ryzen işlemcilerin frekansı elle ayarlandığında sabit olarak o frekansta çalışıyorlar boşta olsalar bile. Bana durum pek de anormal gelmedi o yüzden hele ki kasanızın havalandırması da pek iyi değilse... Zaten boştaki sıcaklık önemli değil önemli olan o işlemci ne yapması için alınmışsa o şeyi yaparkenki sıcaklığı. Ayrıca konunun MSI anakartla alakasını göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 7 Haziran 2019; 15:32:14 >
    Tamam tamam

• nkvelioglu N kullanıcısına yanıt
    Boşta şuan sıcak çalışmıyor stock soğutucu ile sıcak çalışıyordu çünkü bence stock soğutucu leş bu 1
    2.si msi anakartların saçma sapan voltaj verdiğini biliyor musunuz bilmiyorum bilmiyorsanız bi araştırın ayrıca sözde sağ tarafında bulunan ledler 1 hafta içinde bozuldu mavi renkte 3 tanesi yanıyor diğer renkler karmakarışık SİSTEMSEL DEĞİL her türlü şeyi test ettim. olmasalar daha iyiydi. Bir de bunun üstüne kullandığım ekran kartında (msi rtx2060) buzzing veya coil whine bi şeyler var. yük altında çığlık atıyor. Sorunlu olan parçalar haliyle msi olunca durum böyle oluyor kimse kusura bakmasın. İsteyen istediğini almaya devam etsin gider gigabyte, assrock, asus alırım bi daha msi almam.

Bundan sonra boş konuşmadan önce dikkat edersiniz.

• Msi mağdurlar derneği

• quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Stock fan ile benim ryzen yanıyor. Anakart Asus TUF B450 gaming plus. Valla ne yapacağım bilemedim. 97 ye falan çıkıyor.

MSI anakart alırsan öyle olur...

Bak biz vatanbilgisayarda ki abilerin önerisyle ASUS anakart kullanıyoruz ve 50 derece geçmiyor.

Ryzen 2600 Isınıyor mu?https://store.donanimhaber.com/d6/e6/ed/d6e6ed789b59b66c3432ef2e8d345845.jpg

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    ASUS kullanıyorum.

Ryzen 2600 Isınıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrimir -- 7 Haziran 2019; 16:10:50 >
  • cagrimir kullanıcısına yanıt
    Yokya olamaz öyle birşey bir kontrol et bence MSI'dır o, ASUS ısınmaz
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Yaw hehe

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.