Şimdi Ara

Ryan Babel Şampiyonluk Vlogu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu da Babelin diğer vlogları gibi keyifli olmuş

• Güzel olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç gündür bunu bekliyordum
  • Oğuzhan'ın arkadan bakışına güldüm uçakta ki.

Arasda Pedro gibi sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 31 Mayıs 2017; 21:46:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arasi disliyorlar heralde lan yazik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

arasi disliyorlar heralde lan yazik

valla ona ben de çok üzüldüm. Mitro desen kismeyi takmıyor gibi. Adam tam tipik asosyal :)
  • Ozzienin arkadan gülüşü :D Yalnız aras ne olmuş öyle yav. Adam en arkaya oturmuş. Bence kadroya giremeyip şampiyonlukda cok pay sahibi olamadıgı için kendini geri planda tutuyo olabilir. Onun dışında ersan da abartmış gibi. Mitrovicse alışcak gibi duruyor :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mitrovic en azından marcelo rhodolfo'nun önunde oturuyor aras gitmiş en arkaya bu duyguyu en iyi ben ve benim gibiler bilir arka sıraya neden geçildiğini antremanlarda kötu hocam beğenmiyorsun tamam da hiç mi hak etmedi bir şansı Alanya maçı 8 dakika oynadı sadece başka da oynamadı ismi yok diye ispanyo da kumeye oynayan takımdan geldi diye bu bu dışlama kerimden filanda mı daha kötuydu. Oynadığı hazırlık maçları beğendim sorumluluk alan bir oyuncu belki bu tip oyuncu çok var diye oynatılmadı.Umutluydum bu adamdan şu göruntusu Şenol guneşin eseridir iyi yaptığı işler kadar kötu yaptığı işleri de görmeliyiz.
  • Yapılan zotttirik Şampiyonluk kliplerinin hepsinden daha güzel. Bende bugün izledim. hemen foruma geldim paylaşılmışmı diye. siz paylaşımışsınız elinize sağlık...

Televizyon değil de bi arkadaşları olduğu için futbolcular çok daha samimi. Olayları gerçek birinci gözünden yaşıyorsunuz (adriano ile babel in sarılması vs)

benim de videodan gözüme çarpan ARAS ın yanlızlığı... üzülüyorum bu çocuk adına.. :(

bi de 2:50 de 70 metre falan koşup takım otobüsüne yetişecem diye sonunda kapaklanan kız var. ona da çok üzüldüm. Ryan babel e de yazdım. eğer o kızı bulup bi formasını gönderebilirse muhteşem olur diye... çok iyi bi jest olur.
  • SerhanUygur kullanıcısına yanıt
    kesinlikle şampiyonluk kliblerinden daha güzel ve daha jenerik.

klasik klibler ruhumu bayıyor artık.

aras çok yalnız ya yapısı öyle yada bilemiyorum bende üzüldüm ama kimse iplemiyor gibi adamı. ömer bile daha mutlu ondan.
  • la adam milyoner yuputla uğraşıyor ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.