Şimdi Ara

RX580 ETH MİNİNG OC İLE EN FAZLA 11.8 MH/S ALIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar rx580 ile 32 mh/s ye kadar çıkanlar var fakat ben çıkamıyorum 28 ila 32 arasında bir hız alması lazım fakat yok en fazla 11.8 alabiliyor çözümünü bilen varsa yazabilir mi?

Ekran kartımın linki sıfırını bulamadım : https://www.letgo.com/en-tr/i/8-gb-256-bit-rx-580-elsa-ekran-karti-sifir_de4054d3-aa90-4ee0-8e85-aad6d101fa92

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyvias123 -- 13 Ağustos 2020; 23:14:27 >

• Elsa diye firmayı ilk kez duyuyorum. Gpu kullanımı %kaç acaba, belki tam performnsta çalışmıyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CasperPişmanlıktır kullanıcısına yanıt
    RX580 ETH MİNİNG OC İLE EN FAZLA 11.8 MH/S ALIYOR
    ben de ilk kez duyuyorum pc ben toplamadım ben toplasam böyle yapmazdım.
  • Lyvias123 L kullanıcısına yanıt
    Elsa yı eskiler bilirler ses kartları ve özellikle TV tuner kartları fln çok meşhurdu, creative'in bile nvidia TNT e.kartı ürettiği dönemler den bir marka, bende fx 5500 ü var, hâlen evde biyerlerde ara ara bişeyler ararken denk geliyorum, üstelik çalışıyor, her denk geldiğimde'de, bu çalışıyodu ama agp diyorum kendime. Hâlen hayatta olduğuna ve rx 580 üretiğine fln çok şaşırdım şu an, çünkü yıllardır adı esamesi okunmuyordu.

Minng olayından pek anlamam ama modlu bios fln kullanılıyor ve galiba sürekli ağırlaşan/zorlaşan seviyede bir kazı yapısı var, belki bu sebeplerden düşük olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuvenDMRK -- 14 Ağustos 2020; 10:57:16 >
  • kardeş ben sana 1600 e asus satıyım sıfır 5 tane var elimde rx580 dual
  • Kazmak mantıklı olmaya başladı mı? Merak ettim açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: brokengineer

Kazmak mantıklı olmaya başladı mı? Merak ettim açıkçası.
    https://whattomine.com/coins
    Polaris değilde naviler ile mantıklı.
  • Psikobat P kullanıcısına yanıt
    Kaç mh alınıyor kaç w tüketim var?

• brokengineer kullanıcısına yanıt
    Siteyi özellikle atmıştım ama gene yazayım, 57mh/s ile 118w civarı tuketim var(bu değer prizden cekilen değil tabi gpuz üzerinden okunan değer)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.