Şimdi Ara

rx570 kartlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
12
Favori
5.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 rx570 kartlar
    rx 570 4gb saphhire pulse oc. 2 ay garantili : 600 tl

FİYATLAR SONDUR.

TÜM KARTLARIN FATURASI, GARANTİSİ ve KUTUSU MEVCUTTUR.

gtx 1070 msi gaming 1 yıl garantili : 1300 tl (2 adet) (satıldı)

RX 580 8gb saphhire nitro 1.5 yıl garantili (satıldı)

RX 470 4gb saphhire nitro 1.5 yıl garantili (satıldı)

rx 480 msi armor 8gb 1 yıl garantili : (satıldı)

rx 480 8gb asus strix garantisi bitti : (satıldı)

Gigabyte GeForce GTX 1080 Xtreme Gaming Water soğutma (satıldı)

gtx 1070 msi gaming 1.5 yıl garantili : 1 adet (satıldı)

mining yapıldığı için kartlar problemli mi soruları alıyorum. bununla ilgili şunları söylemek isterim .

8 aydır kazmıyorum.kazım yaptığım dönemde msi o.c. programı var çok bililnen onu kullanıyordum. sıcaklığı 66 da sabitliyorum. soğutmada ona göre çalışıyor. kartları çok yormuyorum. arada sistemi kapatıp dinlendiriyorum. zaten bu işi öğrenene kadar 3 ay uğraştım. doğru dürüst kazmaya son 3 aydır başladım. ve önümüz yaz soğutma problem olur düşüncesi ile kart sayısını azaltmaya çalışıyorum.

8 kart satıldı. isteyen referanslarımdan bu arkadaşlara sorarark bilgi alabilir.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.rx570 kartlar

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.rx570 kartlarrx570 kartlar
    Fiyat : 600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Kadıköy Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Dürüstçe yazdıgınız için sizi kutluyorum iyi satışlar kartın birini gözüme kestirdim tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omarom -- 28 Mart 2018; 1:40:36 >
  • omarom kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. piyasaya göre uygun yazmaya çalştım. mining yüzünden kartlar inanılmaz pahalandı. özellikle oyun için alacaklar çok mağdur. ben kartlarlarıma güveniyorum. samimi alıcılar için yardımcı olmaya çalışırım. belli bir süre kullanın sorun çıkarsa geri alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bmwz3 -- 28 Mart 2018; 12:3:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bmwz3

teşekkürler. piyasaya göre uygun yazmaya çalştım. mining yüzünden kartlar inanılmaz pahalandı. özellikle oyun için alacaklar çok mağdur. ben kartlarlarıma güveniyorum. samimi alıcılar için yardımcı olmaya çalışırım. belli bir süre kullanın sorun çıkarsa geri alırım.

Hem dürüst, hem anlayışlı Sen nasıl bir kralsın böyle :)

Dürüstlüğün için teşekkür ederim forum adına, bir süredir kart alıyorum maddi durumum düzelirse bakarsın alışverişimiz olur :)

iyi satışlar
  • HuysuzPanda kullanıcısına yanıt
    krallığımız yok :)ilginize teşekkürler
  • mining die kartları ölü sanmayın en az 1er yıl garantileri var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi satışlar
  • slm get var mı 2 adet alsam 1070 ?
  • pm.
  • Kardeşim Bilgisayarcıyım . Telefon numaranı Atarmısn ? Kartlar İçin Görüşmek İsterim
  • Teşekkür ediyorum.. sorunsuz hızlı bir şekilde yardımcı oldu kendisi 10 numarada bir insan.

• Teşekkürler ederim. Güzel alışveriş oldu, hayırlı olsun

• rx570 düşünüyordum ancak garantisinin bitecek olması beni üzdü fiyat düşerse düşünebilirim takip..
  • Merhaba ben rx 570 lerden birini almak isterm kadıköye gelip şahsen görmek isterim nasıl bulusabiliriz ??
  • rx 570 garantisi mevcut olan var ise kadiköyde elden alabilirim .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.