Şimdi Ara

rx 5700 gigabyte gaming oc alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • rx 5700 gigabyte gaming oc alınır mı aklıma takılan bir kaç soru var mesela yük altında ekran kartı kaç dereceye çıkıyor veya fanları gürültülü mü çalışıyor bide arka plaka sanırım plastik değil mi. (şuan fiyatı 2800tl değermi beyler) rx 5700 gigabyte gaming oc alınır mı

• ben amd kart alacak olsam 2 model dışında kolay kolay başka model almam ama piaysada pek model yok gibi. en ucuz olanı al geç bence

1 - PowerColor Red Devil (yurtdışı anca)
    2 - Sapphire Nitro (XT olmayan modeli yok galiba)
    https://www.akakce.com/arama/?q=RX+5700&s=2
  • 5700 pek ısınmayan bir kart.Kullandığım sapphire referans modeli tavsiye edebilirim.Hem daha ucuza gelir.
  • 58zara kullanıcısına yanıt
    ilginiz için teşekkür ederim referans ekran kartı sanırım gürültülü çalışıyor değil mi
  • cApK1N kullanıcısına yanıt
    Hocam benim kasam yerde duruyor ve oyun esnasında kulaklık takıyorum. Hiç rahatsız etmiyor beni. Ayrıca fan curve ayarı da var yaptığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 2 tane xt olan modelini aldım iade ettim aşırı ısınıyor
  • GüvenlikMurat kullanıcısına yanıt
    hocam kaç derece çıkıyordu xt modeli ben bir kaç inceleme videosu izledim en yüksek 68 69 derece gördüm oda normal amd kartlar için ama gürültülü çalışıyor görünüşe göre bende o yüzden soruyorum normal 5700 gıgabyt ona göre daha az ısınır ve sessiz calışır diye düşünüyor um benim biraz ses takıntım varda
  • quote:

Orijinalden alıntı: cApK1N

hocam kaç derece çıkıyordu xt modeli ben bir kaç inceleme videosu izledim en yüksek 68 69 derece gördüm oda normal amd kartlar için ama gürültülü çalışıyor görünüşe göre bende o yüzden soruyorum normal 5700 gıgabyt ona göre daha az ısınır ve sessiz calışır diye düşünüyor um benim biraz ses takıntım varda
    gpu 70 derece stabil çalışıyor. bellekler 110 derece
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.