Şimdi Ara

rx 570 VATANBİLGİSAYAR oyun hediyesi hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
4.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Destny

resident evil 2 çıktı ama hala Resident Evil™ 2 rezervasyonu için tebrikler! Hesabınızı güncelleyip, içerik anahtarı kullanılabilir olur olmaz sizi bilgilendireceğiz.

Anahtarınız, kullanılabilir olduğu anda atanacaktır.

Diye yazıyor. Sanırım key stokları tukendı yenıleyınce gonderecekler mail attım yinede.

Oyunlar satılıktır bu arada arkadaslar ilanlarıma bakabılırsınız.

Alıntıları Göster
    Hocam rx.570.aldim arkadasa.bende rx.580.var aktif.olur mu ?

Hepsi burada dan aldim karti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

Hocam rx.570.aldim arkadasa.bende rx.580.var aktif.olur mu ?

Hepsi burada dan aldim karti

Alıntıları Göster
    hepsiburada kampanyaya dahil degıl sanırım tam bılmıyorum hocam. İtopya ve vatan kampanyaya dahıl benım bıldıgım. hepsiburadaya mail atarak ogrenebılırsınız. 3 oyundan 2 tane secme hakkınız var eger verırlerse rx 590 olsaydı 3 oyunda verılırdı
  • quote:

hepsiburada kampanyaya dahil degıl sanırım tam bılmıyorum hocam. İtopya ve vatan kampanyaya dahıl benım bıldıgım. hepsiburadaya mail atarak ogrenebılırsınız. 3 oyundan 2 tane secme hakkınız var eger verırlerse rx 590 olsaydı 3 oyunda verılırdı

Alıntıları Göster
    Kod geldi hb den

• Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    Ne yapmak gerekiyor HB den kod almak için?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunyukuk

Ne yapmak gerekiyor HB den kod almak için?
    Amd oyun kampanyasi geregi sizden geri donus bekliyorum

Yazdigim bu kendimden emin ne istedigimi bilen bir ifade

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

Kod geldi hb den

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun güle güle kullan
  • Vatan gün içerisinde dönüş yaparak kodu gönderdi.
  • benim kart 2018 ocakta alındı vatanda verirlermi acaba.
  • Bu kodlar satilabiliyormu , ona gore sifir karta yonelecegim .
    Kodlari satip bir miktar daha uyguna karti elde edebilirsek iyi olur.

• Kodları amdrewards hesabı açarak satabılırsın 6 adet oyun sattım toplamda kuzenım ve kendı kartıma aıt oyunları sorunsuz. Ancak aktive etmek için satın alan kişide belirtilen ekran kartı olması gerekiyor yoksa hesabı sen aktif edip teslim edersin @baxa.
  • quote:

Kodları amdrewards hesabı açarak satabılırsın 6 adet oyun sattım toplamda kuzenım ve kendı kartıma aıt oyunları sorunsuz. Ancak aktive etmek için satın alan kişide belirtilen ekran kartı olması gerekiyor yoksa hesabı sen aktif edip teslim edersin @baxa.
    Anladim tesekkur ederim..
    Peki sizcecen hizli satilabilecek oyunlar hangisi.
    Satabilirsem rx580 , olmazsa rx570 almayi planliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baxa

Anladim tesekkur ederim..
    Peki sizcecen hizli satilabilecek oyunlar hangisi.
    Satabilirsem rx580 , olmazsa rx570 almayi planliyorum.

Alıntıları Göster
    division 2 en hızlı satıldı,sonra dmc5 ve resident evil 2
  • Destny kullanıcısına yanıt
    iyi günler dilerim bende suan kod bekliyorum the division 2 den sizinde önceden dediğiniz gibi om Clancy’s The Division® 2 rezervasyonu için tebrikler! Hesabınızı güncelleyip, içerik anahtarı kullanılabilir olur olmaz sizi bilgilendireceğiz. şeklinde bir yazı var bu kodu e posta ile mi yolluyorlar ve bu kodu uplay den kod ksmına girip direk kullana biliyormuyuz ve yaaklaşık ne kadar bir sürede bu kodu yolluyorlar
    Belirtilen ekran kartı ne hocam? Mesela satmak istediğimiz kişide nvidia kart varsa aktif olmuyormu?
  • Oyunlar stok sorunundan dolayı biraz gecikmeli veriliyor haberiniz olsun. Belirtilen ekran kartı RX 570 varsa 2 oyun RX 590 varsa 3 oyun. Bu kampanya Nisan ayında sona erecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Belirtilen ekran kartı ne hocam? Mesela satmak istediğimiz kişide nvidia kart varsa aktif olmuyormu?
    O kodu Amdrewards hesabına aktif etmen için ekran kartı dogrulamasi gerekiyor dogruladikdan sonra başkası kütüphanesine ekleyebilir

Hocam kod gönderdiler mail yoluyla ve amd rewards hesabıma iki oyunu yükledim. Şimdi bunları ayrı ayrı olacak şekilde nasıl satacağım? Bu arada herkese duyurmuş olayım yukko dan rx 580 aldım ve kodu bir gün sonra hemen attılar bilginize.
  • quote:

Hocam kod gönderdiler mail yoluyla ve amd rewards hesabıma iki oyunu yükledim. Şimdi bunları ayrı ayrı olacak şekilde nasıl satacağım? Bu arada herkese duyurmuş olayım yukko dan rx 580 aldım ve kodu bir gün sonra hemen attılar bilginize.
    AMdrewards hesabındaysa oyunlar ve aktif edildiyse amd tarafından kod geldiyse yani steam üzerinden aktive et ya da uplay üzerindne aktive et diye seçenek çıkması gerekiyor, tıkladığında açılan sekmede ya steam hesabı ya da alıcının uplay hesabına tanımlayabılırsın. Bu seneçek çıkmadıysa henuz amd hesabına oyunların keylerı tanımlanmamıstır
    Satacağım kişi bana steam yada uplay üyelik bilgilerini mi verecek yoksa ben amd reward hesabımı satacağım kişiyemi vereceğim?
    rx 570 VATANBİLGİSAYAR  oyun hediyesi hakkında
  • quote:

Satacağım kişi bana steam yada uplay üyelik bilgilerini mi verecek yoksa ben amd reward hesabımı satacağım kişiyemi vereceğim?
    ya bilgilerini sana verecek ya da teamviewer gibi programla uzaktan bağlanıp sana bilgileri vermeden kendi girecek.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.