Şimdi Ara

RX 570-GTX1050Tİ ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: General Tao

Valla iyileşmiş olabilir bilemem. Sıkıntı zaten 30 20 fps değilm 60 70 giderken birden 40 a düşmesi. Böyle sorunlar vardı. Yama yapıldıysa bende indirebilirim belki
    Nete yazıp bakabilirsin izledigim videoda en ufak senin dedigin gibi fps düşmesi olmadı 4k bile 45-50 fps ile ornuyodu düşme olmadı bence indir en son sürümünü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açan arkadaş alınmasın ama Rx 570'e hakarettir bu karşılaştırma.

• Celonfix kullanıcısına yanıt
    Belirli bir süre önce rx 560 4g almıştım keşke bekleseydim 70₺ fazla verip 570 alacaktım ;(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Konuyu açan arkadaş alınmasın ama Rx 570'e hakarettir bu karşılaştırma.
    Bilmedigim için konnu açtım hakaret etmek için felan degil ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Eskilerden Biri

Bilmedigim için konnu açtım hakaret etmek için felan degil ki

Alıntıları Göster
    Yok hocam siz alınmayın iki kartın arasındaki performans farkı baya fazla onu demek için biraz mübalağa yaptım.

• quote:

Yok hocam siz alınmayın iki kartın arasındaki performans farkı baya fazla onu demek için biraz mübalağa yaptım.

Alıntıları Göster
    Anladımda bişey sorucam gta 4 ü rx560 1080p de high grafik ayarlarında oyanabilir mi sence kasma donma olmadan

• quote:

Anladımda bişey sorucam gta 4 ü rx560 1080p de high grafik ayarlarında oyanabilir mi sence kasma donma olmadan

Alıntıları Göster
    Normal şartlarda oynatır ama Gta 4'ün optimizasyonu gördüğüm en kötü optimizasyon beklentin altında kalabilir. Aksine Gta 5'de neredeyse her sistem de oynanabiliyor.

• rx570 aldım.kampanya dan nvidia 1060 phoenix alacaktım onu kaçırdım :) bakalım iyi yorumlar aldım.perşembe akşamı kısmetse alıp kullanacağım.ona göre yine yorum yaparım.
  • quote:

Normal şartlarda oynatır ama Gta 4'ün optimizasyonu gördüğüm en kötü optimizasyon beklentin altında kalabilir. Aksine Gta 5'de neredeyse her sistem de oynanabiliyor.

Alıntıları Göster
    Gta 4 ün en son sürümünde bayaa bi iyleştirmeler yapılmştı ondan sormuştum bayaa güzel oynanıyordu 1050ti ile 1080p de

• En yüksek ayarlarda rahatlıkla oynatıyor videoya göre. Dediğiniz tarzda güncelleştirmeler varsa bundan daha iyi de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebo01 -- 25 Kasım 2018; 23:33:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cebo01

En yüksek ayarlarda rahatlıkla oynatıyor videoya göre. Dediğiniz tarzda güncelleştirmeler varsa bundan daha iyi de olabilir.

1050ti ile ta 4k ya çıkıyor 45-55fps alıyor ciddi ciddi düzelmişler fps düşmesi olmuyor hiçç

• quote:

Alıntıları Göster
    Ben GTA 4 dü 6850 ekran kartıyla 30- 50 fps arasında bitirdim. Grafiklerde iyi durumdaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ravalond

Ben GTA 4 dü 6850 ekran kartıyla 30- 50 fps arasında bitirdim. Grafiklerde iyi durumdaydı.

Alıntıları Göster
    Yotubede 1050ti ile 4k da bile 45-55fps aliyordu hic fps düşmeden oyun hata vermeden sendedmi hiç bi hata vermedi???

• Dlc leri ile birlikte 6 ay önce tekrar bitirdim GTA 4 dü. Hic bir hata ile karşılaşmadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Ravalond

Dlc leri ile birlikte 6 ay önce tekrar bitirdim GTA 4 dü. Hic bir hata ile karşılaşmadım
    Süpermiş gta 4 ü doya doya oynuyamamıştım hiç içimde uhde kalmıştı bana göre daha gerçekci gta 5 den gta4

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.