Şimdi Ara

RWADULT - Türkiye'nin En Büyük Yetişkin Oyun Topluluğu (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
79
Favori
121.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Being a dık oyununu American pie -Naked mile + beta house filmlerine benzeten bir benmiyim.Hatta Dık'in yazılışı beta house filmindeki grubun simgesine benziyordu.Ulan dedim ne oluyor.
    Neredeyse birebir filmle aynı ilerliyor.(Hikaye tahmin ettiğim gibi ilerler ise oyun bomba olucaktır.3.Sezonda dık olabilmek için 1 haftada yapılacaklar listesi var aynı filmdeki gibi,daha sonrasında ise yanlış hatırlamıyorsam tüm grupların katıldığı seks olimpiyatları gibi bir organizasyon vardı olursa tadından yenmez.

Acting lessons kesinlikle oynayın aralarındaki en iyi oyun,hikayesi sürükleyici,buruk sonuyla biraz üzücü,siyahi elemanın muhabbetiyle baya eğlenceli geçen bir oyun...

Diğer oyunlarda çerezlik vakit geçirmelik oyunlar.
    My sweet neıghbors,My cute roommate,Timestamps tavsiye edilir...
  • linkler aldatıcı şu anda kusura bakmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: genelkurmay89

Being a dık oyununu American pie -Naked mile + beta house filmlerine benzeten bir benmiyim.Hatta Dık'in yazılışı beta house filmindeki grubun simgesine benziyordu.Ulan dedim ne oluyor.
    Neredeyse birebir filmle aynı ilerliyor.(Hikaye tahmin ettiğim gibi ilerler ise oyun bomba olucaktır.3.Sezonda dık olabilmek için 1 haftada yapılacaklar listesi var aynı filmdeki gibi,daha sonrasında ise yanlış hatırlamıyorsam tüm grupların katıldığı seks olimpiyatları gibi bir organizasyon vardı olursa tadından yenmez.

Acting lessons kesinlikle oynayın aralarındaki en iyi oyun,hikayesi sürükleyici,buruk sonuyla biraz üzücü,siyahi elemanın muhabbetiyle baya eğlenceli geçen bir oyun...

Diğer oyunlarda çerezlik vakit geçirmelik oyunlar.
    My sweet neıghbors,My cute roommate,Timestamps tavsiye edilir...
    Tavsiyeni dikkate alacağım. Benim de ilgilenen arkadaşlara özellikle tavsiye etmek istediğim oyun Manila Shaw Blackmail's Obsession. Oynanış, sürükleyicilik, harika grafikler... Diğer tavsiye oyunlarım ise A Wife and Mother ve Swinger Family..

• eğer bu çeviriler devam ederse ve her türden adult oyunun çevirisi yapılırsa ben parayla bile alırım fiyatı önemli değil yeter ki her türden adult oyunun çevirisi yapılsın misal College life oyunun çevirisi yapılsa çok güzel olurdu hem daha kolay çevrilebilir bir oyun
  • Being a dik episode 2 de derek le konuştuk tan sonra ilerlemiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ilk olarak çalışmalarınız için teşekkürler milf city 0.6 betanın türkçe yaması mevcutta var mı yoksa hala yapım aşamasındamı
  • merhabalar mif city 0.6 beta türkçe yama için link atabilirmisiniz
  • playxxxxx P kullanıcısına yanıt
    Sunucumuzdan gelişmeleri takip edebilirsiniz.
  • Merhaba. Thronebreaker The Witcher Tales çevirisi ne durumda acaba. Ne zaman yayınlanır? Gelismeleri heyecanla bekliyoruz. Kolay gelsin...

• witcher thronebreaker türkçe yama işini elinize yüzünüze bulaştırdınız sizin ben ta ...........
  • hocam milfcity 0.6 için gelişmeleri nerden takip edecez bir türlü bulamadım. bir link bıraksanız iyi olur
  • DonHaso D kullanıcısına yanıt
    Hakkaten çeviri konusu kaldırılmış. Herhangi bir bilgilendirme de yapılmamış sanırım.
  • Sunucuya nasıl girebilrim bilgi verir misiniz bilmiyorumda
  • Super Seducer serisi için bir Türkçe yama yapmayı düşünüyor musunuz? Çok eğlenceli bir oyun, bir göz atmanızı isterim
  • being a dik oyununu herkes tavsiye ederim. normalde bu clicker +18 oyunları pek sevmem ama neymiş diye bi bakıyım dedim acayip sardı. isabella ya aşık oldum.
  • aga summertime saga yama linki varmı
  • Bu adamlar böyle çeviriye başlıyoruz diyorlar insanları gazlıyorlar sonra beceremeyip ölüye yatıyorlar konuyu silip. Thronebreaker: The Witcher Tales çevirisi vardı yardırıyorlardı %70 falan filan sonra ölüye yattılar :D çöp ekip.
  • Merhaba İndirmeyin bu siteden ben indirdim biraz oynadım devamını yarına bıraktım bilgisayarı kapattım ertesi gün bilgisayarı açmaya çalıştım ancak açılmadı siyah ekran ve tekrar tekrar aynı yazı yazılıyordu belli bir arayla (daha önce olmamıştı böyle bişey) konuyu biraz araştırdım boot menü veya disk alanında tanımama hatası var dedi çoğu kişi, site sahiplerinden cevap bekliyorum.
    RWADULT - Türkiye'nin En Büyük Yetişkin Oyun Topluluğu

• quote:

Orijinalden alıntı: 1Muro1

Merhaba İndirmeyin bu siteden ben indirdim biraz oynadım devamını yarına bıraktım bilgisayarı kapattım ertesi gün bilgisayarı açmaya çalıştım ancak açılmadı siyah ekran ve tekrar tekrar aynı yazı yazılıyordu belli bir arayla (daha önce olmamıştı böyle bişey) konuyu biraz araştırdım boot menü veya disk alanında tanımama hatası var dedi çoğu kişi, site sahiplerinden cevap bekliyorum.
    Bence senin pc'inde başka bir sorun var. Sitelerinde ki tüm Türkçe İngilizce oyunları tek tek indirip denedim ne bi hataya ne bi başka bişeye denk geldim. Basit bir Ren'py motoru ile yapılmış oyunlara ne gibi bir boot atacaklar, heriflerin discord sunucularında 3-4bin kişi var, öyle birşey olsa barındırırlar mı lan onları orada... Çamur at izi kalsın misali, yabıştırrrr bakayımmm....

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.