Şimdi Ara

Rüyamda sevdiğim kızla öpüşüyordum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başlıktanda anlaşılacağı gibi bugün okuldan gelir gelmez kafayı yastıga koyup uyudum ve çok acaip 2-3 tane rüya gördüm . Dersin bitimine 5 dakika kala sevdiğim kızın yanıma gelip beni deli gibi öpüyordu . Yetmedi kulağıma çıkışta bekle dedi . Cidden arkadaslar bir anlam veremedım . Rüya yorumlama olaylarına pek inanmama ama bilgili arkadaslar bunun neye vesile olacagını söyleyebilirmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çilekli Limonata -- 10 Mart 2016; 20:28:42 >

• Her şey bilinç alti kardeşim. Yengeyi arzuluyormuşsun demekki. Ruya tabirlerine falan inanmayin.
  • Devrildi demi
  • Kısmet var
  • Bunlar hep hormon
  • Kıza şimdi daha bağlanmış gibi hissediyorsun değil mi?
  • Demek ki o sıra seni öpmek istiyormuş
  • Mentollü Kurşun kullanıcısına yanıt
    aynen öyle hocam ve henüz onun bundan haberı olmamasına rağmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çilekli Limonata

aynen öyle hocam ve henüz onun bundan haberı olmamasına rağmen

Denendi onaylandı ilk zamanlar köpek gibi seviyorsun sonra cidden geçiyor haa açılabilirsin tabi şartlar müsaitse ben de değil ygs var
  • Mentollü Kurşun kullanıcısına yanıt
    Hocam benım ygs seneye cidden çok çalışıyorum ama eğer bu kıza açılamadan liseyi bitirirsem gercekten hayatımın geri kalanı nasıl olur bilemıyorum
  • quote:

Hocam benım ygs seneye cidden çok çalışıyorum ama eğer bu kıza açılamadan liseyi bitirirsem gercekten hayatımın geri kalanı nasıl olur bilemıyorum

Bir senen var kasma o kadar hallediyor merak etme yerinde olsam açılırdım sonradan pişman olma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

quote:

Bir senen var kasma o kadar hallediyor merak etme yerinde olsam açılırdım sonradan pişman olma

Alıntıları Göster
    up .
  • Çıkışta ne yaptınız peki?
  • Her rüya bir mana içermek zorunda değil,her rüya da manasız değil.Bu ilk gruba giren bir rüyaya benziyor
  • ratch kullanıcısına yanıt
    Hocam tam hatılayamıyorum ama kız benı kenara çekmişti ve öpüşmeye devam etmiştik sonrasında uyandım zaten ama böyle birşey yok ya şimdi ara ara durup o rüyayı hatırlamaya çalışıyorum . Gerçekten çok güzeldi . İnşallah hayırlı bir işe vesile olur
  • Çilekli Limonata kullanıcısına yanıt
    Keşke uyandığında saate baksaydın 5.55 gibi tekrar eden bir sayıysa ay ufka 45 derece açı yapmışsa martılar gaklıyorsa hava sıcaklığı 17 C nem oranı % 31 olsaydı gerçekleşme ihtimalı % 31 olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muslat Çevik

Keşke uyandığında saate baksaydın 5.55 gibi tekrar eden bir sayıysa ay ufka 45 derece açı yapmışsa martılar gaklıyorsa hava sıcaklığı 17 C nem oranı % 31 olsaydı gerçekleşme ihtimalı % 31 olurdu
    Geçen bende rüyamda 2 kızla öpüşüyordum delicesine bir ona bir buna.Ama tanıdığım kızlar değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Geçen bende rüyamda 2 kızla öpüşüyordum delicesine bir ona bir buna.Ama tanıdığım kızlar değildi.

Alıntıları Göster
    up
  • quote:

up

Alıntıları Göster
    2 güne geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: PusLu1

2 güne geçer

Alıntıları Göster
    up . .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.