Şimdi Ara

Rutbe hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    dereceli de 10. zaferimi aldim
    Gold nova 3'e atti sizce iyimi yoksa normal mi, orta dereceli oynuyorum cok iyi player degilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Takao Kinomiya

Iyi gunler,
    dereceli de 10. zaferimi aldim
    Gold nova 3'e atti sizce iyimi yoksa normal mi, orta dereceli oynuyorum cok iyi player degilim

Orta diyelim. Elin alıştıkça ve oynadıkça kendini geliştirirsin daha yeni atmasına göre iyi atmış.

• Cs 1.6 oynayıp oynamamana bağlı. Ben oynamadım ve 10 winde silver 4 başladım. Şu an 160 winim var dmgyim. Etrafta çok var 200 300 winde ama çift keleş, dmg olan.

• 150 win ile dmg 2 yim o kadar wini olup alt rütbe olmanın K/d bomba kurma çözme maca etkini belirtleyen edolar.
  • Takao Kinomiya kullanıcısına yanıt
    eğer 1.5 1.6 geçmişin yoksa iyi bir derece başlangıç için.. benim 1.5 1.6 geçmişim yoktu tam bir bot edasıyla başladım ama 3ayda NOVA1'den LEM'e geldim supreme olmak üzereyim aimini ve oyun bilgini geliştirirsen sende görebilirsin daha yüksek seviyeleri
  • 1.6 geçmişim biraz vardı 23 winde dmg oldu hesap ama birazda takımına gelen adamlarada bağlı
  • Bottan hallice

Şaka aman sonra ciddiye alıp kavga çıkmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_North_Face -- 22 Eylül 2015; 18:42:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.