Şimdi Ara

Rusya, Sibiryada Üniversite Okuyorum Soruları Alayım(SS LER EKLENDI!!!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
7
Favori
6.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de lisedeyim nasıl gidildiğini anlatırsan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerjack14

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Bookman

Abi ben lisede okuyorum liseyi bitirince oraya gitme durumu nasıl oluyor? Başvuru mu yapılıyor? Rusça bilmek lazım mı İngilizce yeterli mi mesela? Teşekkürler.

Ozel mesaj atiyorum kardesim

Aynı mesajı bana da atar mısın aga?
  • Haritadan baktım güzel yer ormanlık filan. Kışın nasıl zor olmuyor mu ? Şuan hava kaç derece oralar çok sıcak olmaz dıye bılıyorum. Hava durumuna baktım 20 - 23 derece dıyor iyimiş, bahar sıcaklığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerjack14

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Bookman

Abi ben lisede okuyorum liseyi bitirince oraya gitme durumu nasıl oluyor? Başvuru mu yapılıyor? Rusça bilmek lazım mı İngilizce yeterli mi mesela? Teşekkürler.

Ozel mesaj atiyorum kardesim

Bana da atabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CBlackLion C kullanıcısına yanıt
    Lise bitince denklik için ygs ve lys ye girip istediğiniz bölümün taban puanını yapmanız gerekiyor. sonrası kolay :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Haritadan baktım güzel yer ormanlık filan. Kışın nasıl zor olmuyor mu ? Şuan hava kaç derece oralar çok sıcak olmaz dıye bılıyorum. Hava durumuna baktım 20 - 23 derece dıyor iyimiş, bahar sıcaklığı.

hava yazın çok sıvak 25-35 derece arası, bugün yağmur yağdı biraz güzel hava serin. Kışın çok zor olmuyor sadece uzun sürmesi kışın son aylarına doğru biraz can sıkıyor yoksa kışın güzelliğide ayrı burada :)
  • İsterseniz ss atabilirim ne demek güzel kardeşim coştur şuraları.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam yabancı ülkede nasıl okunuyor yani nereler başvurman neyi kazanman gerekiyo
  • Yaşam pahalımı ?

• Dostum ben de seneye 3 aylığına Belarusa gitmeyi planlıyorum Rusça için. Var mı tavsiyen gramere hakimim şu an kelime ve fiil ezberlemeye çalışıyorum.
    Edit: 3 ay sadece rusça konuşulan bir şehirde yaşamak Rusçamı ne kadar ilerletir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Türkolog_ -- 15 Haziran 2016; 16:37:37 >
  • şu konular ss siz açıyorsunuz ayıp oluyor
  • Kardeşim uçak düşürme mevzusu seni pek etkilemedi sanırım
  • Beyler aksam aticam ss

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu sene üniversiteye geçiyorum bir pm de ben alayım.
  • Rusçan nasıl iyi mi

Öğrenmesi zor mu ?

2)Ordaki halk ingilizce biliyor mu ?

3)Okumaya niyetlendik diyelim tek başımıza mıyız ? yoksa Bizim gibi Türk öğrencilerde var mı ?

Pm'den ziyade konu üzerinden cevaplarsan sevinirim. Herkes bilgilensin
  • Alaska malamutu varmı hic cevrende gördünmü

• quote:

Orijinalden alıntı: S.N.I.P.E.R

Rusçan nasıl iyi mi

Öğrenmesi zor mu ?

2)Ordaki halk ingilizce biliyor mu ?

3)Okumaya niyetlendik diyelim tek başımıza mıyız ? yoksa Bizim gibi Türk öğrencilerde var mı ?

Pm'den ziyade konu üzerinden cevaplarsan sevinirim. Herkes bilgilensin

Ruscam iyi ama çok çok iyi değil.

Öğrenmesi ne çok zor nede cok kolay.

Burasi öğrenci şehri, birçok genc oldugu icin ingilizce bilenlerin sayisida fazla.

Benim okul ile anlasmam var buraya öğrenci getiriyorum, gecen sene 4 ogrenci getirdim 2 si hazirligi bitirdi 1 i bitirmek uzere, 1 ide 1. Sinif benimle beraber bitirdi. Türk öğrenciler var.

• Tabiki ss istiyoruz.

• powerjack14 kullanıcısına yanıt
    Forumdan birisi gitmek istedi diyelim.

Yalnızlık çeker gibi geliyor.. Tek başına Rusya'ya gitmek hekesin harcı değil

Atıyorum 10 Türk beraber gitse aynı evde kalsa vs. insanlar cesaretlenir giden sayısı artar gibi geliyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.N.I.P.E.R

Forumdan birisi gitmek istedi diyelim.

Yalnızlık çeker gibi geliyor.. Tek başına Rusya'ya gitmek hekesin harcı değil

Atıyorum 10 Türk beraber gitse aynı evde kalsa vs. insanlar cesaretlenir giden sayısı artar gibi geliyor bana

Ben grup ile öğrenci getirip hava alaninda karşılayip, yurda okula yerlestiriyorum, korkulcak bi tarafi yok buralarda okumak, degisik seyler yasamak cok güzel gerçekten.

Beyler SS aksam yurda gecince atarim su an mobildeyim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.