Şimdi Ara

Sil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple_M1 -- 3 Aralık 2020; 15:19:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• iletiyorum putin değerlendirir böyle değerli bir fikri
  • Jacobıan kullanıcısına yanıt
    Sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple_M1 -- 3 Aralık 2020; 15:19:9 >
  • Çoğunluğu Rus olan bir yer neden Rusya'nın değilmiş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 15 Aralık 2017; 19:44:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika çekilmek zorunda kaldı çünkü halk desteği yoktu girdikleri ülkelerde. Ama kırım ve doğu ukraynadaki halk Rusya ile birleşmek istiyor.
    Rusya çekilmez o bölgelerden.
    Bizim de Cerablus dan çekilmemiz KKTC yi ilhak etmemiz gerekiyor.
  • amerikanın işgal ettiği yerde amerikalı yok ama rusyanın işgal ettiği yerde ruslar çoğunlukta. adam keriz mi versin topraklarını. ne güzel referandumda yapmış rusyaya bağlanmak için. kimse kendini kandırmasın. orası rusyanın toprağı olmuş artık.
  • Yunanlilar da gelsin Turkler Constantinople'den ciksin derse ne olacak?
  • bize ne elalemden her koyun kendi bacağından asılır nasıl ki araplardan bana neyse kırımdan da bana ne oralar bizim topraklarımızdı demek yunanların istanbul diye ağlaması ya da kürtlerin hz adem kürttü Türkiye bizim demesi gibi absürd
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

amerikanın işgal ettiği yerde amerikalı yok ama rusyanın işgal ettiği yerde ruslar çoğunlukta. adam keriz mi versin topraklarını. ne güzel referandumda yapmış rusyaya bağlanmak için. kimse kendini kandırmasın. orası rusyanın toprağı olmuş artık.

İyi doğuda kürtler çok kurulacak olan kürdistan a vericen mi toprakları ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crestfallen.

quote:

amerikanın işgal ettiği yerde amerikalı yok ama rusyanın işgal ettiği yerde ruslar çoğunlukta. adam keriz mi versin topraklarını. ne güzel referandumda yapmış rusyaya bağlanmak için. kimse kendini kandırmasın. orası rusyanın toprağı olmuş artık.

Kürtler doğuyu istiyor sanki. 25 sene sonra nüfusça en kalabalık topluluk olacaklar. Komple almak varken kuru doğuyu ne yapacaklar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crestfallen.

quote:

toprak verilmez alınır. rusyaya kimse toprak vermedi. kürtler alabiliyorsa zaten alır.
  • Haksiz isgal diye birsey olmaz. Gucluysen alirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konunun açıldığı zamana bakıyorum

Dün tam da payitaht Abdülhamit dizisinde Abdülhamit, Rus sefirine bu konuyla ilgili ayar veriyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: winwin35

konunun açıldığı zamana bakıyorum

Dün tam da payitaht Abdülhamit dizisinde Abdülhamit, Rus sefirine bu konuyla ilgili ayar veriyordu.

Ne alaka la

Akpyi de Rusyayı da sevmiyom

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tesadüf olmuş o zaman diyelim.

ALaka getirmeye çalıştığım şuydu bu forumda Diriliş ve Payitatht dizileri üzerinden, dizinin o bölümündeki konusu üzerinden gündem oluşturanlar var da.

dizi de de Varna katliamı konusu işleniyor, Rus sefiri, konuyu incelemek için Rusya'ya heyet göndermek için Abdulhamit'ten izin istiyor

Oda bizim iç meselemize karışacağınıza Kırım'da Türkler ve Yahudilere yapılan zulmü durdurun diye ayar verip, asasını yere vuruyordu.

Bu sahnelerle birlikte twiter da TT oldu.

Yazılı ve görsel medyada da Kırım ile ilgili yeni bir gelişme yokken, bir haber yokken

dizinin tesadüfi konusu üzerinden bir algıyla bu konuyu açtın sandım.

Pardon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.