Şimdi Ara

Rusya'da 500Mpbs internet 75 lira (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Aynen hocam, biliyorum.

• Nasıl bu kadar geri kaldık sorusunun cevabı gayet basit aslında. Ufak bir akıl yürütmeye bakıyor. Telekomünikasyon sektöründeki şirketlere fazla bir şey diyemem. Herşey onların elinde değil. Zemin hazırlanmadan şirketler kafasına göre hareket edemez çünkü.

Rusya'da 500Mpbs internet 75 lira

Kaynak: Dünyada en ucuz ve en pahalı internet hangi ülkede? Türkiye kaçıncı sırada? | Euronews

Daha fazla söze gerek var mı?

Güncel tabloyu bulan varsa paylaşabilir.

Alıntı

metni:
    According to the SpeedTestNet.io (http://speedtestnet.io) average speed of Internet in Russia is 76.05 mbit/s at March 2021.

Kaynak: Wikipedia.

Bu arada internet sektöründe geri kalsak bile ilaç, gıda (özellikle sebze/meyve) ve daha birçok önemli konuda Rusya ve bahsedilen ülkelerden ilerideyiz. Şu diki dikine muhalifliği bırakın arkadaşlar, o değil sağlınıza zararlı. Rusya'da 500Mpbs internet 75 lira Ben hiçbir Türk'ü görmedim ki Rusya'da yaşama hayalleri kursun, ama şöyle bir interneti (youtube'u) açın Турции yazın bakın hangi ülke daha iyiymiş. Rusya'da 500Mpbs internet 75 lira Rusya'da 500Mpbs internet 75 lira 

• 11-12mb internete 90tl ödüyorum. Üstüne 10 aydı çekilen kablolar takılan kutulara rağmen aktif etmediler fiberi. Hadi fiyatı geçtim öderim diyorum neyse gel gelelim bir türlü aktif etmiyorlar. İstemiyorum artık hizmetlerini bozuk firmanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet birde survivor izliyor. Gerçek survivor bizim ülkemizde..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.