Şimdi Ara

rus şirketi yandex e HAYIR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
2.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fenerbahçeli olanları bu işe karıştırmayalım lütfen sonucta ülke futbolu menfaati soz konusu
  • Yandex bu ülkeye milyonlarca dolar yatırım yapıyor. Bir çok spor kulübüne sponsor oluyor ve sporcular bu şekilde para kazanıyor.

Google'ın ne faydası var bu ülkeye? Yılda milyar dolar reklam parası İrlanda hesabına yatırıyor. Google nereye sponsor olmuş?

Savaş çığırtkanlığına gerek yok. Yandex kullanın arkadaşlar..
  • Yavaş ol aga ucu Fenerbahçeme dokiniyiii :) Yahu yerlisi varda bu millet kullanmadı mı?

Boş boş konuşmayın!
  • Ruslarla aramızı kimse bozamaz ruslar candır.nazdrovya!
  • Bizimkiler yapsın çıkarsın tarayıcı işletim sistemi bizimkileri kullanalım. Bu boykotla olacak iş değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandex boykot edilemeyecek kadar kötü gerek yok böyle şeylere.
  • Çok Kötü Arama Sonuçları Var 4-5 aydır Kapanmış Sitem Arama Sonuçlarında Yer Alıyordu Daha Yeni Silinmiş

browseride hantal

Bi Programı Yüklerken Yanında Yandex Browser yandex toolbar ı da yüklüyor tik işaretlerini kaldırmasak

• Benim turizmcime çiftçime esnafıma sanayicime ota boka boykot uygulayan adamların yandexini niye kullanayım arkadaş! Bi navigasyonu işe yarıyordu onu da google navigasyon sesli yönlendirme yapmaya başlayalı beri kaldırıp attım

• Yandex yasal bir virüstür.Adını gördüğünüz her yerden uzak durun.

Bulaşmasını istemiyorsanız şunları yapın; (Chrome içindir)

1.Araç çubuğunun en sağındaki (altalta üç çizgi ayarlar
    2,Gelişmiş ayarları göster.
    3.Ara bölümündeki 'Arama motorlarını yönet
    4.Varsayılan arama motorları
    5. Google dışındakilarin onay kutucuklarını teker teker işaretleyerek kaldırın.
    .

Bunu sık sık tekrarlayın.
    Faydasını görürseniz her foruma yazın, herkese iletin.
    Ayrıca tüm indirmelerinizi bilgisayardan önce flash belleğe kaydedip virüs taraması yapın. Güvenli ise bilgisayara yükleyin
  • Yandex den Putin çıkar sağlamıyorsa ben bir şey bilmiyorum

Forever yahoo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerlisi yok ki kullanalım

• +1 put in zıbar
  • Sabrina_ kullanıcısına yanıt
    koptum
  • Zaten yandex berbat aramalarda saçma sapan sonuçlar çıkıyor google nin yanından bile geçemez .
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

Gecen pc ye virus girdi.

Önce google anasayfami degistirdi. Sonra sildim falan ulan nasil oluyorsa ben islem yapmadan pc ye surekli bi seyler yukleniyor. Bi baktim yuklenenlerden biri de yandex.

Sorsan virus degil yersen tabi. Adamlar sirf kullanilsin diye her dosyanin icine yerlestiriyor. Genelde kutucuklari kaldiriyoruz da bi anlik dalginliga gelse tak diye yukleniyor. Ayda 3 kez kesinlikle hata sonucu yandex yukluyorum ve siliyorum. Gecenlerde de virusun icine döşeli geldi. Snap do muydu neydi adi.

İşin ozu boyle kullanici arttirilmaz.

Sülük gibi yapışıyor virüsten beter ayrıca ram düşmanı gıcık oluyorum bu uçak saçmalığından öncede böyleydi sonrada

• Cahil.

• Madem tepki göstereceksiniz sadece ruslara tepki göstermeyin kardeşim İsraile de gösterin hadi çinlilere de gösterin çıkarın hayatınızdan made in Russia China bilmem ne yazan herşeyi hadi silin Windows'u kurun kendi işletim sistemimizi hadi yapın kaçınız pisi linux kullanıyor ki burada elalemin yaptığı teknolojiye köstek olacaksınız bu ülkede yapılmış neyi kullandınız da ruslar yaptı diye yandex kaldırılsın diyebiliyorsunuz

• Yandex FB kullanıyordum çevremde de çok kullandirdim. Hepimiz sildik Google kullanıyoruz.

• Bende anlamıyorum arkadaş adamlar Türkiye'den gelen hava kütlesine bile ambargo koyuyor bizim Btk niye yasaklamıyor neden bir şey yapmıyor?
    Neden bu kadar iyi niyetliyiz? Fenerbahçe neden anlaşmayı iptal etmiyor?

Bazı arkadaşlar işin goygoyun da bizim ambargoyla mı batacak şirket diye ama sorun para değil.
    Bu Yandex Rus hükümetine bağlı her türlü bilgi servisini yapıyor kim bilir neler yapabilirler
    Teknoloji konusunda uzman değilim ama arama motorundan virüs bulaşır mı ya da banka hesapları ele geçirilir mi bilmem ama Türk vatandaşları mağdur edebilirler bir çok konuda....
  • Çöpdex

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.