Şimdi Ara

Runescape 3 & Oldschool

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
6.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Runescape 3 & Oldschool

Runescape 3 & Oldschool

Runescape 3 & Oldschool

Runescape 3 & Oldschool

Runescape 3 & Oldschool

Runescape 3 & Oldschool

Runescape 3 & Oldschool

Runescape 3 & Oldschool

Runescape 3 & Oldschool

Runescape, Türkiye'de hizla yayginlasan bir oyun haline geldi. Karakterinizi olusturuyorsunuz ve maceralarla dolu bir dünyaya adim atiyorsunuz. Cok yazi yazip kafanizi sisirmek yerine, asagidaki videolari izleyip oyun hakkinda bilgi edinebilirsiniz.

TANITIM FRAGMANLARI VE OYNANABiLiRLiK

Facebook Sayfasi:https://www.facebook.com/skillerstr
    Friends Chat: Turkler
    Web Sitesi: www.turklerfc.com
    Kurucularin Facebook Adresleri:
    + Tutku BAKAYhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100006278595837
    + Emre ÖLCÜOGLUhttps://www.facebook.com/olcuoglu

FAYDALI BiLGiLER

Runescape Hakkinda Her Türlü Bilgiyi Bulmak için ;

- RuneHQ.com
    - Tip.it
    - Zybez.net

Oyunda Hizli ve Akillica Level Almak için Bu Adamin Videolarini Takip Edebilirsin

- Munclesonkey - Videolari
    [simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fcturkler -- 17 Ekim 2015; 10:29:33 >

• Turkler 'Friends Chat' , 2011 senesinin 4 Aralik Pazar günü saat 12:36'da kurulmustur. Klanin kurulus amaci Türk ve kendini Türk hisseden oyunculari, kurallari olan seviyeli misafirperver bir ortamda bulusturmaktir. Kuruculari Tutku Bakay ve Emre Ölçüoglu'dur.

Turkler 'Friends Chat' , sohbet dili Türkçe'dir. Dinimiz Islam'dir. Bu sebeple islamiyet ve müslümanlar yada diger dinler ve din mensuplari hakkinda kötü konusmak, tartisma mevzusu yaratmak yasaktir.

Turkler 'Friends Chat' , Türk atalarinin ahlakini benimsemistir. Kimseye küfür ve hakaret etmez, argo kullanmaz. Güçsüzlere ve yardima muhtaçlara destek olur. Kendi zenginligi ve bilgisi ile böbürlenmez.

Turkler 'Friends Chat' Asagidaki Hatalari Affetmez ;

1- Küfür, argo, hakaret, satasmak, assagilamak, ozel hayata karismak, sohbette spam yapmak.
    2- Islamiyeti,muslumanlari ve diger dinleri inananlari elestirmek,kotulemek,karalamak ve kucumsemek.
    3- Bayan oyunculari rahatsiz etmek, tacizde bulunmak, manita kiz muhabbeti yapmak.
    4- RuneScape kurallarina uymamak, hile kullanmak ve tavsiye etmek, bot yapmak, birinin parasini çalmak-kandirmak, vesaire..

Yukardaki kurallar sadece Turkler 'Friends Chat' içinde geçerli degildir. Bu kurallara oyunun her alaninda uymak zorundasiniz. Örnegin; baska klanlara gidip bu kurallari ihlal etmek gibi.

Hatasiz kul olmadigi için tolerans gosterebiliriz, uyari verebilir, son bir sans taniyabiliriz.

Herseyi okudunuz ve kabul ettiyseniz, Turkler ailesine hosgeldiniz.

Allah'ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.

Turkler Yönetim

Tutku & Emre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fcturkler -- 8 Şubat 2015; 16:06:20 >

• Bazi derleme oyundan alinan ekran görüntülerimiz ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fcturkler -- 7 Aralık 2014; 14:49:38 >

• Ben baslamak istiyorum ama hic bisey bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erselow

Ben baslamak istiyorum ama hic bisey bilmiyorum

Istedigin herseyi rahatca sorabilirsin kardesim. Ya da facebook ekleyebilir, birebir de gorusebiliriz. Ben bu konuyu devamli takip ediyorum.
  • quote:

Ben baslamak istiyorum ama hic bisey bilmiyorum

Oyuna kayit olup, giris yaptiktan sonra otomatik olarak Tutorial Island'tan basliyorsun. Neler yapman gerektigini cok acik ve net sekilde ogretiyor. Yine de takildigin yerlerde burdan yazmaya cekinme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fcturkler -- 9 Aralık 2014; 5:13:59 >

• Oyunun ödeme durumu nedir şu an?

Aylık ücret mi?
  • serkanay54 kullanıcısına yanıt
    1- Gerçek para ile aylik ödeme yapabilirsin. Bunun disinda 3,6,12 aylik odemelerde yapabiliyorsun.
    Detaylar ;

Runescape 3 & Oldschool

2- Oyun parasi ile 14 günlük membership alabilirsin. (Su an 8-9m civari)
    Detaylar ;
    http://runescape.wikia.com/wiki/Bond

3- Aralik-Ocak ayi promosyonu ile 3 Aylik - 6 Aylik ve 12 Aylik membership alabilirsin. Bu üyelikler beraberinde bonus hediyeler ile geliyor.
    Detaylar ;
    https://www.runescape.com/premier-club?jptg=ia&jptv=promo_box

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fcturkler -- 12 Aralık 2014; 20:41:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fcturkler

1- Gerçek para ile aylik ödeme yapabilirsin. Bunun disinda 3,6,12 aylik odemelerde yapabiliyorsun.
    Detaylar ;

Runescape 3 & Oldschool

2- Oyun parasi ile 14 günlük membership alabilirsin. (Su an 8-9m civari)
    Detaylar ;
    http://runescape.wikia.com/wiki/Bond

3- Aralik-Ocak ayi promosyonu ile 3 Aylik - 6 Aylik ve 12 Aylik membership alabilirsin. Bu üyelikler beraberinde bonus hediyeler ile geliyor.
    Detaylar ;
    https://www.runescape.com/premier-club?jptg=ia&jptv=promo_box

hangi dünyada takılıyosunuz bu arada

• Erselow kullanıcısına yanıt
    Genelde w99, w56, w82, gibi. Mühim olan lag suresinin az olmasi.
  • quote:

szin serverler full nemberler için ben free serverlerde takılıyorum yeni başaldık öğreneyim premium alıcam
  • quote:

quote:

szin serverler full nemberler için ben free serverlerde takılıyorum yeni başaldık öğreneyim premium alıcam

Hosgeldin kardesim

Oyuna alistiktan sonra parali uyelige gecersin. Yilbasinda cekilis duzenlicez. Oduller arasinda 1 Aylik parali uyelikte var. Belki tutturursun, kim bilir :)

• quote:

quote:

quote:

Hosgeldin kardesim

Oyuna alistiktan sonra parali uyelige gecersin. Yilbasinda cekilis duzenlicez. Oduller arasinda 1 Aylik parali uyelikte var. Belki tutturursun, kim bilir :)

Hosbulduk..
    oyunun kontrolleri zor geldi tikladigim yere giderken adam sacma sapan hareketler yapiyor..ayrica gorevlerde cok sikinti yasiyorum cok karisik.
    bunlar haricinde oyun cok hos web tabanli devasa bir oyun arayisimima deva oldu diyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hosgeldin kardesim

Hosbulduk..
    oyunun kontrolleri zor geldi tikladigim yere giderken adam sacma sapan hareketler yapiyor..ayrica gorevlerde cok sikinti yasiyorum cok karisik.
    bunlar haricinde oyun cok hos web tabanli devasa bir oyun arayisimima deva oldu diyebilirim

FAYDALI BiLGiLER

Runescape Hakkinda Her Türlü Bilgiyi Bulmak için ;

- RuneHQ.com
    - Tip.it
    - Zybez.net

Oyunda Hizli ve Akillica Level Almak için Bu Adamin Videolarini Takip Edebilirsin

- Munclesonkey - Videolari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fcturkler -- 14 Aralık 2014; 23:06:04 >

•  Runescape 3 & Oldschool

Yeni yilla beraber aramiza birçok yeni kardesimiz katildi. Eger sizde katilmak istiyorsaniz, aramiza hosgeldiniz.

Friends chat: Turkler

Facebook: http://www.facebook.com/skillerstr
  •  Runescape 3 & Oldschool

TURKLER 'Friends Chat' , Runescape oynayan tüm Türkler ve kendini Türk gibi hissedenler davetlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fcturkler -- 21 Ocak 2015; 12:47:16 >
  • vay be eskiden ne oynardım. kuzenimle oynardık arkadaşlarla birlikte süper olurdu. ingilizcemi çok geliştirmişti.
    sonra herifin teki çalmıştı hesabımı , sağlamdı baya hesap. saradomin falan g le başlayan bir yeşil rune türü vardı unuttum onu o vardı.
    klansavaşları falan çok eğlenceli olurdu , çalınınca bıraktım. Sonra 1-2 sene sonra tekrar hesap açmıştım , oyunu biraz değiştirmişlerdi.
    Türk falan kalmamıştı oyunda ben de sıkılıp bırakmıştım.
    Efsane bir oyun
  • Calinan hesabinin bilgilerini hatirliyorsan geri alabiliriz. Oyunda Türk eskisi gibi çok olmasada yine de az diyemem. Insallah tekrar oyuna baslarsan aramiza katilabilirsin. Friends Chat'imiz zaten mevcut, yakinda da Clan Citadel kuruyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fcturkler -- 30 Ocak 2015; 2:03:51 >
  • arkadaşlar selamün aleyküm ingilizce hazırlık öğrencisiyim online oyun da seven biriyim İngilizcemi geliştirmek amaçlı biraz araştırdım bu oyun mantıklı geldi
    fakat biraz karışık gibi şimdi de erkenden Premium almak istemedim yardımcı olursanız sevinirim
  • nebisim kullanıcısına yanıt
    aleykum selam Nebi kardes, sanirim facebookta gorustugum arkadassin, oyunun temelini sana ogrettim biraz woodcutting firemaking ve fletching kas, yarin egitime devam edicez ;) tecrubelerini buda paylasirsan senin gibi oyuna yeni baslamak isteyen insanlari tesvik etmis olursun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.