Şimdi Ara

Runes of Magic (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.865
Cevap
6
Favori
169.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni server olmazsa ben de hayal kırıklığına uğrarım ama yeni mmorpg ler çok saçma geliyor bana yenilik getiricem diye sıvadılar grafiğe abandılar 40 50 gb lik saçma sapan oyunlar ortaya çıktı tabi bu benim görüşüm. Runes of magic herşeyiyle iyi bir mmorpg zamanına göre bence eksik yönleri elbette var ama bu yılda bile hâla oynanabilir bence, knight metin2 bu zamanda oynanıyorsa bu da oynanır bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sensei İtachi kullanıcısına yanıt
    Oynayacaksan beraber oynayalim hocam açarız bi guild toplariz eskileri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    Yeni server gelirse başlarım ama o zamanlar oynamaya pek vaktim olmayabilir

• Şöyle çok oynamadan bir şeyler başarabilieceğim mmorpg lazım
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 21 Mart 2021; 10:50:11 >
  • Harbi ya çıksa da oynasak neyi bekliyoruz ki

• Yeni server olmicaksa bu kadar bekletmezlerdi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Harbi ya çıksa da oynasak neyi bekliyoruz ki
    Ne çıkacak bu oyun çok önceden gelmişti tr ye sonsuz macera diye tekrar mı çıkıyor?
  • Yok steame çıkıyor, sonsuz macera ismiyle çıkanı bende oynamıştım(oynamaya çalıştım) ama pc aşırı kötüydü lowda bile kasıyordu bir de tr versiyonunda gm ler aşırı ilgisizdi buglardan geçilmiyordu aslında şimdi oynuyorum ama herkes yüksek level low level mekanlarda kimse olmayınca tadi çıkmıyor

• Sensei İtachi kullanıcısına yanıt
    Yorum yazdıktan sonra baktım steamde görüp listeme attım meraktan bir denerimde pek oynayan olacağını sanmıyorum. Bless balonuda patladı. Şuan eso iyi gibi yeni güncelleme gelmiş.
  • Eski romcular oynar bence yine de azımsanmayacak bir kitlesi olur diye düşünüyorum, eso paralı sanırsam hiç ayda 60 tl yatıramam bir oyun için

• Oynayan baya olur cunku global server olacak steamdeki. Her ulkeden adam dolar. Bide forumlara bakin baha hypelamis eski oyuncular.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyunun cidden tutacağına inanıyor musunuz ya neyini bekliyorsunuz cidden bunun o kadar oyun varken
  • Tamam eski mmorpg oyunlardan ama yeni mmorpg lerde de çok bir numara yok bence yeni şeyler getircez diye saçmaladılar yani baya oynayan olur bence de

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CDDF4778

Bu oyunun cidden tutacağına inanıyor musunuz ya neyini bekliyorsunuz cidden bunun o kadar oyun varken
    O kadar oyun diyorsunda yok işte :) Hem eski klasik mmorpglerin yerini son nesilde çıkan dövüş oyunu gibi mmorpgler tutmuyor. Runes of magic i hatırlamıyorum bile ama oynanış iyi grafikler idare ederse p2w olmaz oynayan olursa sonuna kadar oynarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

O kadar oyun diyorsunda yok işte :) Hem eski klasik mmorpglerin yerini son nesilde çıkan dövüş oyunu gibi mmorpgler tutmuyor. Runes of magic i hatırlamıyorum bile ama oynanış iyi grafikler idare ederse p2w olmaz oynayan olursa sonuna kadar oynarım.

Alıntıları Göster
    Gameforge oyunu olduğundan P2W olması kaçınılmaz
  • Gameforge varsa o oyun biter ama en azından kısa sürede olsa iyi vakit geçirebiliriz
  • Oyunun setupu geldi indirebilirsiniz. Guild varsa pm yazın haberleşelim oyunda.
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 21 Mart 2021; 10:34:13 >
  • 5 6 saate iner bu meret sonra oyundayım. Ortamın gidişatına göre takılırım bende.

Edit: Oyun indi. Ancak Maintance..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punk4Life -- 29 Ağustos 2018; 17:53:14 >
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.