Şimdi Ara

Run Flat Lastik & BMW (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
541
Cevap
25
Favori
213.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: msgz44

Merhaba, ben de aracıma uygun lastik bulamıyorum. 2014 1 serisi M paket orjinal aracımın fabrika lastikleri önler 225/45/R17, arkalar 245/40/R17. Markaların tek bir modelinde bu iki lastik ebatı karşılayan bir üretici daha bulamadım. Fabrika lastikleri DUNLOP takılı. Yardım ve önerilerinize açığım. Teşekkürler.

bende de 2013 var lastikleri değiştireceğim ama seninle aynı dertten muzdaribim bulursan haber verirsen sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kripto2n

bende de 2013 var lastikleri değiştireceğim ama seninle aynı dertten muzdaribim bulursan haber verirsen sevinirim.

Alıntıları Göster
    sadece bristone s001 potenza rft var bu ölçülerde
  • LaT1F kullanıcısına yanıt
    Kullanıyor musun memnunmusun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kripto2n

Kullanıyor musun memnunmusun?
    aracı aldığımda üzerinde bunlar vardı. eksper lastiklerde çatlaklar var dediği için aracı aldıktan kısa süre sonra değiştirdim. ama rft olmayan birlastik almış bulundum. rft te olduklarını lastikleri aldıkran sonra öğrendim. değiştirmek durumunda olursam mecbur potenza s001 lastiklere dönüş yapacağım. başka seçenek yok rft alacaksan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaT1F -- 29 Kasım 2020; 21:52:36 >
  • Merhaba arkadaşlar aracımı yeni aldım üstünde 17 inç jantlar var kışın yaşadığım yerde şartlar zorlu geçiyor aracım için ön arkaya kaça kaç ebatlarında ve hangi marka lastik almam gerekir?Aklımda nokian ve continental var ama kullanlardan önerilere de açığım runflat olması şart mıdır?xdrive olduğu için 4 lastiğin de aynısı olması gerekir diye birşey okudum ne kadar doğrudur acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cutter4207 -- 5 Aralık 2020; 15:23:30 >
  • cevap verebilecek kimse yok mu?

• cutter4207 C kullanıcısına yanıt

dösrt lastikte aynı desende olması gerekir.

araçta lastik basınçlarını gösteren etikette lastik ölçülerin yazar. yada üzerindekilerin ölçülerine bak.

kesinlikle rft al. normal lastik riskine hiç girme.

ben normal lastik aldım. konfor kesinlikle iyi ama sürüşte ve yol tutuşta rft daha iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: LaT1F

dösrt lastikte aynı desende olması gerekir.

araçta lastik basınçlarını gösteren etikette lastik ölçülerin yazar. yada üzerindekilerin ölçülerine bak.

kesinlikle rft al. normal lastik riskine hiç girme.

ben normal lastik aldım. konfor kesinlikle iyi ama sürüşte ve yol tutuşta rft daha iyiydi.

rft olarak hangi marka alayım sizce hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: cutter4207

rft olarak hangi marka alayım sizce hocam?

Alıntıları Göster

ama ben olsam rft olarak bilindik markalar arasında en uygun fiyatlı olanı alabilirdim.

continental, bridgestone, pirelli veya michelin hepside iyi markalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaT1F -- 6 Aralık 2020; 1:46:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaT1F

ama ben olsam rft olarak bilindik markalar arasında en uygun fiyatlı olanı alabilirdim.

continental, bridgestone, pirelli veya michelin hepside iyi markalar

Alıntıları Göster

conti veya nokian sizce hangisi hocam ben diğer araçlarımda bu 2 markayı kullandım sizin var mı direkt marka model öneriniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cutter4207

conti veya nokian sizce hangisi hocam ben diğer araçlarımda bu 2 markayı kullandım sizin var mı direkt marka model öneriniz?

Alıntıları Göster

continental olabilir

• Arkadaşlar herkese selamlar,

2015 model E84 kasa X1 sDrive için RFT lastik önerilerinize ihtiyacım var.

Araçta yazlık ve kışlık olarak 2 ayrı set kullanıyorum ve aracın bir senede toplam yaptığı yol 10.000 kilometreyi genelde geçmiyor. Aracı genel olarak sakin kullanırım. 5 senelik lastiklerimin üzerinde 6mm'den fazla diş derinliği mevcut.

225/50 R17 ölçülerinde ve 94 yük endeksine sahip 6 alternatif dikkatimi çekti, bunlar haricinde tavsiyelerinize de açığım.

Pirelli P7 Cinturato - * işaretli BMW ekipmanı. ~ 1100 TL / adet

Continental Sport Contact 5 - * işaretli BMW ekipmanı. ~ 1100 TL / adet

Michelin Primacy 3 - MOE işaretli Mercedes - Benz ekipmanı. ~ 1250 TL / adet

Hankook Ventus S1 Evo 2 - MOE işaretli Mercedes - Benz ekipmanı. ~ 1000 TL / adet

Goodyear Efficient Grip Performance - MOE işaretli Mercedes - Benz ekipmanı. 1150 TL / adet

Nokian Powerproof - Aralarındaki en güncel lastik.

Lastiklerin etiket değerleri şu şekilde,

Pirelli > Ses Seviyesi 71 / Yakıt Tüketimi E / Islakta Yol Tutuş B

Continental > Ses Seviyesi 71 / Yakıt Tüketimi E / Islakta Yol Tutuş B

Michelin > Ses Seviyesi 71 / Yakıt Tüketimi C / Islakta Yol Tutuş A

Hankook > Ses Seviyesi 71 / Yakıt Tüketimi C / Islakta Yol Tutuş B

Goodyear > Ses Seviyesi 69 / Yakıt Tüketimi C / Islakta Yol Tutuş A

Nokian > Ses Seviyesi 68 / Yakıt Tüketimi E / Islakta Yol Tutuş A

Önceden kullanmış ve tecrübe etmiş kişilerin tecrübelerine ihtiyacım var.

• F20 1 Serisi aracıma

225/40/18

245/35/18 orjinal RunFlatlerin yerine Michelin PS4 leri taktım.Çok memnunum.YÜksek hızda da hiç tedirgin etmedi.Her konuda çok memnun kaldım.

Araç üzerinde gelen lastikler CSC5 SSR dı.

Tavsiye ederim.

• Merhabalar. Arabalar konusunda acemi birisi olarak tavsiyelerinize ihtiyacım var. E60 kasa 520d aracım var. Aldığımda üstünde önde 245/35/19 arkada 275/35/19 lastikler vardı. Şimdi arka lastiklerimden birisi bombe yaptığı için arkaya 2 tane lastik alacağım.
    1. Arkanın yanaklarını büyütsem sıkıntı olur mu?
    2. Arkanın yüzey alanını düşürsem nasıl olur?
    3. Sizin öneriniz nedir?
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  • aarmaganozturk A kullanıcısına yanıt

Merhaba ben de 2015 F30 sportline aracima yaz lastigi almayi planliyorum. 225 50 17 ebatlarinda. Runflat almak istiyorum cunku birkac kez cok isime yaradi. Goodyear eagle F1 asymetric 3 , efficientgrip performance ve continental sport contact 5 arasinda kaldim. Bilgisi tecrubesi olan var mi? Goodyear eagle F1 98y xl iken effcient 94 w.

• 2020 üretim Continental Premium Contact 6 98V XL lastiklerim satiliktir. Sifirdan farksiz, hatasiz, 1000 km yapmistir. İlgilenen arkadaslar mesajla ulasabilir. 

Ebat: 225/50/17

• Goodyear 225/50R17 94W Efficientgrip Performance ROF MOE Yaz Lastiği

bu lastik moe yani mercedes lastiği olarak görünüyor bmw için ayrıca üretileni mi var yoksa bmw ye de bu lastik uyumlumu bu goodyear lastiği kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim forumumuzdaki pek çok arkadaş bu lastikten memnun kalmış fakat bu moe işareti kafamı karıştırıyor bmw ye uymaz diye korkuyorum...

• arkadaslar bu lastik runflatmi yildiz isareti var ama hic runflat yazmiyor

Run Flat Lastik & BMW
  • Allahını seven biri konforlu rft lastik tavsiyesinde bulunabilir mi?

• Marksman84 M kullanıcısına yanıt

Bridgestone Turanza Driveguard T005 RFT aldınız mı hocam nasıl konforu?

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.