Şimdi Ara

Ruh Bekçisi Udyr (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
7.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: AslanAvda

şakanı yaptıysan gidebilirsin :)

Ben değilde sen şakacı gibisin yada saf ayağına yatıyorsun. SGU skinini bilmiyorsan lol oynama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana kutudan çıktı fakat kutudan çıkmasına rağmen verdiğim özlere acıdım. Ağır çöp en fazla 1350 rp yi hak ediyor

• 11_serhat_11 kullanıcısına yanıt
    4 yıl kardeş 4 koca yıl ne kadar farkındasın bilemiyorum artık ozaman sgu efsaneydi şimdi 1350 rplik skinlerle kapışır bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prophet66

4 yıl kardeş 4 koca yıl ne kadar farkındasın bilemiyorum artık ozaman sgu efsaneydi şimdi 1350 rplik skinlerle kapışır bence

Tek ihtiyacı olan biraz görsel güncelleme.

Spirit guard udyr oyundaki en iyi skinlerden biridir.1350 olan skinler ile kapışan pulsefire ezreal.

• Oyunun en özel kostümlerinden biri. O kadar RP değil, fazlasına bile değer. Çıktığı gün devrim yaratmıştı, hala çıktığı günkü kadar nadidedir benim gözümde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

quote:

Spirit guard udyr oyundaki en iyi skinlerden biridir.1350 olan skinler ile kapışan pulsefire ezreal.

Ne özelliği varda bu kostüm çok güzel. Çok merak ettim bu kostümü bu kadar özel yapan ne ?
  • Oyundaki en iyi kostüm ne deseler (nadirlik vs. faktörleri katmazsak) cevabım tartışmasız spirit guard udyr'dır.
  • Update lazim konsept olarak çok iyi skin.

Tamamiyle farkli bir hero izlenimi veriyor.

Turtle modundayken yan yan yürümesi çok tatlı.

• Mainim udyr.

Senin gibi bende buraya konu açmıştım 1 yıl önce belki hatırlayan olur 3k rp var sizce direk çekeyim mi diye ve çekmiştim.kesinlikle pişman değilim.

Eğer udyr seviyorsan ve oynuyorsan alınır. Ki skine de bayılıyorum ben oyunun en iyi 5 skininden biridir bana göre. Dediğim gibi sana kalmış udyr seven oynayan biriysen kesinlikle değer

• quote:

Orijinalden alıntı: 11_serhat_11

quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

quote:

Ne özelliği varda bu kostüm çok güzel. Çok merak ettim bu kostümü bu kadar özel yapan ne ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.