Şimdi Ara

RTX 3080 Ti ve RTX 3070 Ti MSI tarafından doğrulandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
1.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RTX 3080 Ti ve RTX 3070 Ti MSI tarafından doğrulandı

RTX 30 tanıtımından bu yana kırpılarak gelen RTX 3080 Ti’in yanı sıra RTX 3070 Ti Nvidia’nın iş ortağının tanıtım materyallerinde ortaya çıktı.

Bellek kapasiteleri netleşti

Paylaşılan slaytlara göre RTX 3080 Ti 12 GB VRAM’le gelirken ilk başlarda 16 GB seçeneğiyle de gündeme gelen RTX 3070 Ti 8 GB kapasiteli VRAM’le geliyor.

Buna karşın kartların bellek tipleri belirtilmemiş. Daha önceden gelen haberlerden RTX 3080 Ti’da GDDR6X bellek tercih edileceğini bilsek de RTX 3070 Ti tarafında henüz net bir bilgi yok.

MSI’ın en üst seviye çözümleri olan SUPRIM modellerine ait görsellere göre RTX 3080 Ti, 3080’le aynı PCB’yi paylaştığı düşünülüyor. Aynı zamanda RTX 3070 Ti için de RTX 3070’deki PCB’ye devam edildiği tahmin ediliyor.

Ayrıca Bkz.RX 6900 XT ile 3DMark Fire Strike rekoru kırıldı

Son olarak her iki kartın da 29 Mayıs’ta tanıtılması bekleniyor. Modellerin satışa sunulacağı tarih içinse haziran ayının başlarına işaret ediliyor.

Kaynak:https://videocardz.com/newz/msi-confirms-geforce-rtx-3080-ti-12gb-and-rtx-3070-ti-8gb-suprim-series

• Tanıtacaklarda ne olacak normalini bulamıyoruz

• biz fakirleştirilen bir ülkeyiz, paramız yok! 3030ti falan duyurun türkiye için özel...

• İki konsol fiyatına bir ekran kartına para verip almak pek akılcı bir harcama olmasa gerek

• Sevgili Donanımhaber, acaba şu ne saçmalıktır bir açıklayabilir misiniz?

Dana gibi "Ayrıca bakınız" pop-up'ımsı şeyi neden haber içeriğindeki fotoğrafı engelliyor?!

Buna da mı engel basalım adblocktan nedir yani...

• Mütercim Bey kullanıcısına yanıt
    Teknik bir sorun. Bildirdim ilgilenecekler hocam.

• Nedendir bilmiyorum ama bu RTX 3000'lerin Ti serisi hayal kırıklığı gibi. Hani o GTX 1080 ve 1080Ti arasındaki fark bunlarda yok.

• miningciler için güzel kartlar. belki şu coin zirvaligi dahada düşerde belki birazdaha az talep olurda piyasa beklenilen den daha erken normale dönüşür. Rüya gibi bir şey dedim farkındayım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kısaca 4000 serisini bekleyenlerdenimRTX 3080 Ti ve RTX 3070 Ti MSI tarafından doğrulandı 

• Bu saat den sonra ekran kartına para vermem gider series x alır yoluma bakarım
  • performans olarakta oyle ahim sahim bir fark beklemeyin. Kesinlikle 3090i gecemeyecek. 3080 ile 3090 arasi bir yerde olacak. buyuk ihtimal 3080 + %10

• 3080ti'nin 3090'dan daha fazla performans göstereceğine inananlardanım. 8800GT, ultra, GTS dönemine benzer bir olay görebiliriz.

• bu yeni seriler lowered hashrate gelecekti değilmi

• ulayrason U kullanıcısına yanıt
    🤣🤣🤣

• Bu kartlarin olması gereken resmi fiyatının 3 katına satıldığını araştırarak öğrendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeniorGrandMaster -- 19 Mayıs 2021; 20:58:10 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu seride mining yapamayan sadece oyun için kullanılabilecek sürümler var, diye duydum. Eski seri mining kartı oldu artık onları unutabiliriz.

• Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Doğru duymuşsun Muten Baba ama eksik.. Diğer algoritmalara karşı bir kısıtlama yok,yani bu kartlarla Ethereum kazılamayacak ama diğer coinlerin getirisi olduğu sürece maalesef talep olacaktır. Çözüm tüm algoritmaların kısıtlanmasıydı.Ayrıca kısıtlamayı kaldıran güncellemelerin Nvidia tarafından " yanlışlıkla " yayınlanmayacağını veya hacklenmeyeceğini kim bilebilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: [F][u][r][k][a][n]

Kısaca 4000 serisini bekleyenlerdenim 

1080ti 12 gb

2080ti 12 gb

3080ti 12 gb

4080ti 12 gb

5080ti 12 gb

6080ti 12 gb

• RTX 3080 Ti ve RTX 3070 Ti MSI tarafından doğrulandı 

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.