Şimdi Ara

Rtx 3060ti intel 11400 hp masaüstü bilgisayar 10.999 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
10.618
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    neden pert etsin ekran kartını? Sizin gibi 2. el sitelerde *mining yapılmamıştır" adı altında pert ettiğiniz kartları satarak ülkede teknoloji bilmeyenleri dolandırıcak haysiyetsizlik yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf_Ozkan

neden pert etsin ekran kartını? Sizin gibi 2. el sitelerde *mining yapılmamıştır" adı altında pert ettiğiniz kartları satarak ülkede teknoloji bilmeyenleri dolandırıcak haysiyetsizlik yok.

Lütfen tanımadığınız insanları böyle ağır şeylerle suçlamayın ve hakarete varan mesajlardan kaçının, üşenmem gider dava açarım...

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur4591

Kasanın içi bu içine sinen alabilir =D ekran kartı ile işlemciyi satarım diyen alsın kar birakabilir. . Kullanicak arkadaşlara onermiyorum

Ekran kartının en sağında hafif üstündeki şey chipset mi. Öyleyse durum vahim, adamlar 5 liralık soğutucudan çalmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sintai kullanıcısına yanıt

Bu gün arayıp görüştüm müşteri hizmetleri ile. İçindeki ekran kartı asusu geforce sual rtx 3060 ti 8 gb, anakrt ise b 550 ama hangi marka olduğu tam belli değilmiş içinden her marka çıkabilir miş 😃 garantiler ise 2 yıl hepsi

• 4600 g işlemcili olan kasa alınır mı acaba?

• kasvaa2 K kullanıcısına yanıt

İçindeki kart oem değilde dediğiniz gibi Asus Dual modeli ise fiyat baya iyi oluyor.

• Sintai kullanıcısına yanıt

Aynen bende düşündüm almayı ancak bakaıom ağustosta almayı planlıyorum yada Ekim gibi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.